Competitie van Polen seizoen 31

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 46 (52)


pl Ruta >> vrijdag augustus 16 - 17:12

lol. jaki dziwny sezom. Tylu pechowych meczy nie mialem nigdy. Ale utrzymanie juz jest :) Niestety bez zakupu pomocnika sie nie obeszło, a słaby bramkarz bardzo utrudnił zadanie.

PS. Graty Nurek , masz "amazing team " :)

pl Ruta
Beginner
Geregistreerd2013-06-27
pl kamikaze >> vrijdag augustus 16 - 21:01

Amazing na kraj, na LM/LE do pewnego momentu. Jednak mam nadzieję, że niedługo namiesza w tamtych rozgrywkach. 

pl kamikaze
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-10
pl Katian >> zaterdag augustus 17 - 07:16, Bewerkt zaterdag augustus 17 - 07:17

Brawo Trxior.

Swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatnio zespół spoza TOP 4 (a chyba tak teraz będzie, chociaż to jeszcze nie jest pewne) wygrał puchar. W ogóle nie wiem, czy taka sytuacja w tej lidze była - odkąd tu jestem to chyba nie, ale może wcześniej.

Edit: I gratulacje dla Zabrzu za podium. Progres naprawdę spory - z 6 miejsca wskoczyć na 3 - brawo ;)

pl Katian
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> zaterdag augustus 17 - 10:08

Mogę się już przywitać, mam nadzieję, że tym razem na dłużej. :) 

pl Szakal
Gebruiker
Geregistreerd2014-11-10
pl Katian >> zaterdag augustus 17 - 15:46

Cześć. Niestety wątpię byś zawitał na dłużej - skład masz na ten moment niezły, ale stary, potencjału jakiegoś specjalnego w młodych nie widzę. Biorąc jeszcze pod uwagę skromne jak na 1 ligę zaplecze to raczej nie daję Ci więcej niż 2 sezony. Zresztą beniaminkowie z 2 ostatnich sezonów właśnie się zameldowali wszyscy w strefie spadkowej... Trochę to smutne :/

pl Katian
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-16
pl Biały Legion
pl Trxior >> zaterdag augustus 17 - 15:50

Dzięki.

W S28 wygrałem w finale z Azmo i grałem w barażach o utrzymanie, sezon później PGR miał tak samo. Teraz coś wygrać jest zdecydowanie trudniej niż wtedy nawet gdy masz kadrę na górną połowę tabeli.

Przyfarciłem z Nurkiem, a Szakal na takim samym farcie wyeliminował mi całą resztę bym później na spokojnie mógł go pyknąć na neutralnym terenie. Raczej prędko się to nie powtórzy :D

pl Trxior
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-20
pl La Zabawa
pl Allocer >> zaterdag augustus 17 - 16:25

37 bramek, 27 meczy. Co za dzik! Szkoda, że sie starzeje..

pl Allocer
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Katian >> zaterdag augustus 17 - 19:04

I Nefix w pucharach - gratulacje :)

pl Katian
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> zaterdag augustus 17 - 21:36, Bewerkt zaterdag augustus 17 - 21:49

Oj tam, Katian, myślę, że mam dużo większy potencjał niż ostatnim razem jak tu byłem, a zdołałem się wtedy utrzymać. Nie rozumiem też dlaczego wypominasz wiek moim zawodnikom skoro praktycznie na te najważniejsze pozycje mam młodszych, aby mogli ich w każdej chwili zastąpić jak już najdzie odpowiedni moment. Myślę, że poprzedni sezon w 2 lidze i wyeliminowanie 3 rywali z 1 ligi z pucharu świadczą o tym, że jednak jakieś tam szanse na utrzymanie są. A myślę, że najłatwiej będzie porozmawiać na koniec sezonu, powodzenia życzę. ;) 

pl Szakal
Gebruiker
Geregistreerd2014-11-10
pl Ruta >> zaterdag augustus 17 - 22:51

Cieżko bedzie Szakal. Poziom sie bardzo podniósł. Widzę to po sobie i strasznych problemach w tym sezonie. Bez urazy, ale raczej mam mocniejszy zespoł. Z drugiej strony transfer za 300 mln uratował mi sezon, wiec jak masz jakies zaskórniaki to mogą sporo zmienić :)

pl Ruta
Beginner
Geregistreerd2013-06-27
pl Szakal >> zondag augustus 18 - 02:48

Może tak będzie, skoro już dwie osoby tak twierdzą, natomiast powalcze mimo wszystko o jak najlepszy wynik, w najgorszym przypadku zyskam chociaż na zapełnieniu stadionu. 

pl Szakal
Gebruiker
Geregistreerd2014-11-10
pl Nefix >> zondag augustus 18 - 10:55

Dzieki Katian

W sumie to udalo sie ugrac max z tego co sie dalo bo miejsca 1-3 juz punktowo odstaja nie wspominajac o Nurku :D

pl Nefix
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Katian >> zondag augustus 18 - 19:17

Szakal w sumie masz szanse utrzymać się dobrych kilka sezonów, bo dużo zależy od zespołów z drugiej ligi - teraz mocno im odskoczyłeś (poza EGS-em) i wystarczy, że w lidze nie zajmiesz ostatniego miejsca, a masz szanse na utrzymanie, choćby w barażach.

pl Katian
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-16
pl Biały Legion
pl Vordum >> vrijdag augustus 23 - 08:03

Jak dołącze to na pewno będzie ciekawa walka o baraże :D

pl Vordum
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-12
pl Wolni Kłaj