Competitie van Polen seizoen 38 [4.3]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 24 (5)

pl Jajek >> zondag mei 15 - 21:52
Witam ligo 4.3. Nie wiem czy już grałem w tej lidze, a gram już nie wiem który sezon w 4 lidze. W ostatnim, 23, sezonie odpadłem w barażach do 3 ligi. Nie ukrywam, że teraz będę walczył o awans. Życzę wszystkim powiedzenia. Do zobaczenia na boisku.
pl Jajek
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-27
pl Mirmił >> woensdag mei 18 - 07:41
Witaj w 4.3! :) Ja tam planuje skromne 4 albo 5 miejsce na koniec sezonu, więc jak dla mnie możesz awansować i to bezpośrednio :)
pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> vrijdag mei 20 - 14:49
Po dzisiejszym meczu to bym wyrzucił cały podstawowy skład gdzie "pieprz rośnie" :( Same niecelne podania i dobre zamysły źle wykonane ... ech szkoda gadać :(
pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> donderdag juni 2 - 14:21
W końcu awans do 6 rundy Pucharu ... teraz to mogę nawet spaść z ligi :D
pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Jajek >> dinsdag juli 5 - 07:14
Mamy awans do III ligi. Trochę szczęścia miałem, bo w pierwszym meczu przeciwnik dostał dwa czerwienie. I mecz wygrany 2-1. W drugim zmiana taktyki i bardziej ostra gra zaowocowała lepszą grę w środku pola. Wg statystyk Ruch Chorzów był lepszym zespołem. Nie na marne było siedzenie i analizowanie oraz ustawianie różnych wariantów taktycznych. Żegnam się z IV ligą. Teraz czas na wzmocnienia i spinanie pośladów co by utrzymać się w III lidze. Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu swoich klubów.
pl Jajek
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-27