Competitie van Polen seizoen 62

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 27 - dyskusja ogólna (81)


pl czorny >> donderdag november 24 - 20:03
Wyglada na to ze znowu bedzie zawzieta walka do konca o mistrza. Ja mam nadzieje ze utrzymam sie w pierwszej 4-ce. Choc latwo o to raczej nie bedzie.
pl czorny
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-01
pl gothart >> vrijdag november 25 - 16:07
Wieczorem liczę mocno na Anomandera. Jeśli wygra, to jest spora szansa na to, że pierwsza piątka zagra w pucharach.
pl gothart
Beginner
Geregistreerd2013-06-16
pl Azmo >> vrijdag november 25 - 19:28
Łącze się w trzymaniu kciuków!
pl Azmo
Beginner
Geregistreerd2013-05-11
pl gothart >> vrijdag november 25 - 20:28
Nie ma to jak przegrać mecz w 91 minucie, pomimo przewagi i to z rywalem z czołówki. Teraz jeszcze mocniej musze trzymać kciuki Za anomandera
pl gothart
Beginner
Geregistreerd2013-06-16
pl Vordum >> maandag november 28 - 18:47
Chciałem sobie powalczyc o powrót do Was..ale 5 zawodników z podstawowego składu kontuzjowana to raczej nie ma szans wrocic XD
pl Vordum
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl czorny >> maandag november 28 - 19:04
Nie trac wiary. Masz spore szanse na baraze. Dobrze ze inwestujesz w centrum zdrowia. Chyba dzisiejszym remisem zapewnilem sobie PE w przyszlym sezonie.
pl czorny
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-01
pl Azmo >> maandag november 28 - 20:00
Miejsca w pucharach już praktycznie rozdane, teraz walka o LM ;)

Oj Trixor napędziłeś mi dziś stracha :P
pl Azmo
Beginner
Geregistreerd2013-05-11
pl gothart >> maandag november 28 - 20:16
Pozostał do zdobycia jeden punkt w czterech meczach lub wygrana w finale PP. To drugie oczywiście zdecydowanie ciekawsze rozwiązanie i zdecydowanie mniej prawdopodobne :)
pl gothart
Beginner
Geregistreerd2013-06-16
pl Trxior >> maandag november 28 - 20:25
Dla mnie już po sezonie i zdziwiłem się, że nie możesz sobie poradzić z gorszym składem.
pl Trxior
Gebruiker
Geregistreerd2013-04-20
pl La Zabawa
pl Anomander >> dinsdag november 29 - 10:34
Sam nie wiem, po ostatnim tragicznym sezonie w LM jakoś lepiej bym czuł się w LE, ale też z drugiej strony nie wiadomo czy uda mi się wygrać puchar, a też nie chcę podkładać się w lidze.

Sochaja zacznę już używać w tym sezonie w pierwszym składzie, więc doświadczenie z min. 6 meczu grupowych na pewno przyda się w jego rozwoju.

Zobaczymy co będzie po prostu :)
pl Anomander
Gebruiker
Geregistreerd2013-03-05
pl Vordum >> dinsdag november 29 - 17:01
Wygrałem 2:1 w meczu o 6 punktów... Gdzie pół składu miałem w juniorach, na 3 kolejki przed końcem 6 punktów przewagi... Może jednak się uda wrócić :D
pl Vordum
Gebruiker
Geregistreerd2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Azmo >> dinsdag november 29 - 19:34
Emocjonujące mam ostatnio mecze. Walka o mistrza bardzo zażarta się szykuje!
pl Azmo
Beginner
Geregistreerd2013-05-11
pl czorny >> dinsdag november 29 - 21:05
Jako ciekawostke napisze tylko ze nie przegralem jeszcze w tym sezonie z nikim z pierwszej 8-ki. Mowi sie jednak ze mistrzostwo zdobywa sie w meczach z druzynami z dolu tabeli. Nie narzekam oczywiscie, taka ciekawostka tylko. Wyniki mojej ekipy w tym sezonie sa dla mnie jak najbardziej zadowalajace.
pl czorny
Gebruiker
Geregistreerd2013-09-01
pl Azmo >> woensdag november 30 - 09:55
Marzenia o mistrzostwie zostaly brutalnie sprowadzone na ziemie :/
pl Azmo
Beginner
Geregistreerd2013-05-11
pl Anomander >> woensdag november 30 - 19:04
Kolejny mecz, w którym to przeciwnik oddaje trzy strzały na bramkę przez cały mecz i trafia dwa gole z tego.

Szczerze mówiąc robi się to lekko denerwujące - od jakiegoś czasu pozycja bramkarza zaczyna tracić na wartości i nawet przy powyżej 6 piłek blokowania zachowują się oni jak debile.
pl Anomander
Gebruiker
Geregistreerd2013-03-05