Competitie van Polen seizoen 62 [4.4]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 55 (96)


pl Mirmił >> vrijdag november 27 - 17:07

No widzisz Atluck, przez te Twoje gadanie to nawet pełnego stadionu nie miałem ;D Ale przynajmniej 2 miliony więcej będzie za transmisje. Decydują się losy mistrzostwa ... Widzew czy San Antonio?

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> vrijdag november 27 - 19:11

Kurs na Widzew silny. Najpewniej najmłoszy skład w lidze zawędruje na trzeci poziom rozgrywek.

Ja jestem względnie zadowolony. Przed sezonem nie zakładałem, że będę w pierwszej piątce, a tu proszę, w końcu seria szóstych miejsc przełamana.

Niepokoją mnie jednak moje wyniki z silniejszymi drużynami. Biorąc pod uwagę pierwszą siódemkę drużyn, na wyjeździe zdobyłem z wami tylko 1 punkt (i był to mecz z Zniczem, więc byłem dość zdecydowanym faworytem). U siebie oczywiście wygląda to trochę lepiej, ale nadal nie potrafiłem wygrać np. z Kielcami (którym w tym sezonie nie wyrwałem nawet punktu!) i ledwie udało mi się dowieźć remis z San Antonio.

Postanowiłem zatem, że wprowadzę pewne zmiany, jeśli chodzi o drużynę. Od kilku sezonów wiadomo, że moja obrona jest jedną z lepszych w lidze, ale gorzej z bramkami, dlatego teraz zamierzam postawić na ofensywniejszą formację 4-3-3. Do tego raczej w najbliższym czasie nie zobaczycie u mnie wzmocnień - postaram się stawiać znacznie bardziej na wychowanków. Będę jednak musiał jeszcze poczekać z pół sezonu, żeby moja juniorska pomoc (Ziarek, Kopacz, Zgoda, Stepaniuk) dojrzała do gry w pierwszym składzie na tym poziomie. Gdybym wpuścił ich już teraz, obawiam się, że zamiast gonić Zordona, walczyłbym z Kielcami i Zniczem.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> vrijdag november 27 - 20:19

Gratulacje dla mistrza Widzewa! A raczej mistrzów, bo są egzekwo dwie drużyny na pierwszym miejscu. To ja z Kotem w sumie jesteśmy drudzy :D

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Atluck >> maandag november 30 - 14:05

Na baraże zostawiłem drużynę samopas, świetny wyznacznik mojej obecnej siły, 2:1 i 0:1 z drużyną z ogona z 3ligi - decyzja o odpuszczeniu awansu jak najbardziej słuszna moim zdaniem. Kolejny sezon to przebudowa drużyny i włączenie się po raz kolejny do walki o awans :)

pl Atluck
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mirmił >> dinsdag december 1 - 06:45

No w barażach, żeście się nie popisali ... ciekawe czy zostaniecie z Nami czy jednak system zmieni Wam ligę.

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Atluck >> dinsdag december 1 - 07:34

Ale to pokazuje różnice, jakieś placki z 3ligi biją czołówkę 4ligi, przykre ale edukacyjne. Ja mam możliwość i finanse, żeby się wzmocnić, więc działam :)

pl Atluck
Gebruiker
Geregistreerd2013-05-29
pl Kot Harold