Competitie van Polen seizoen 7 [4.4]

Forum: Competitie forum rss-feed

Bespreek je competitie, wie zijn de kanshebbers voor de titel? Wie zullen promoveren of degraderen? Hoe zijn de prestaties van jou club?

Terug naar forum overzicht

Sezon 57 (41)


pl Mirmił >> vrijdag maart 12 - 05:52

Gratulacje Mich!!! :) A Warszawie i Szprotawie życzę powodzenia w barażach. Mam nadzieje, że Was już nie zobaczę w nowym sezonie :D

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> vrijdag maart 12 - 08:44

Gratulacje tegorocznym triumfatorom!

Mirmił, już 3 sezon z rzędu 4 miejsce w lidze 4.4. Chyba za bardzo się zadomowiłeś :P

Ja u siebie ze spodziewanym spadkiem. Pamiętam, że z ligi 4.4 zawsze awansowało się do 3.1. Myślę, że i w drugą stronę to może działać, więc być może w przyszłym sezonie będę mógł się ponownie zetrzeć z FC Zordon.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> vrijdag maart 12 - 09:54

Mario obyś do mnie nie trafił, bo nigdy nie wylezę z tej ligi ;D

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> vrijdag maart 12 - 11:46

Ja za radą Mario idę do 3 ligi na sezon przejściowy, wyprzedam starych zawodników, kupię młodych obiecujących, wytrenuje ich i wracam do 4 ligi, ciekawe jaki będzie bilans sezonu,

A Mirmił zmień strategię bo ewidentnie nie przynosi efektu ;)

pl Mich
Gebruiker
Geregistreerd2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> zaterdag maart 13 - 06:44

Mirmił, tak mnie fascynuje przypadek twojego Zordonu, że przejrzałem z ciekawości umki twoich zawodników i co zauważyłem? Wielu z nich nie ma mocno rozwiniętej głównej umiejętności (obrońca-pojedynki, bramkarz-blokowanie, napastnik-strzały, pomocnik-podania). Widać, że inwestowałeś często sporo w taktykę piłkarzy lub umiejętności pomocnicze (np. twój najlepszy obrońca Roszyk ma aż 3,66 blokowania, czyli umki bardziej pod bramkarzy i 4,3 taktyki a tylko 4,8 pojedynków, nawet mój junior Daniel Domka ma więcej). Z tego, co mi wiadomo silnik promuje potworów specjalizujących się tylko w jednym aspekcie (oczywiście taktyka się zawsze przyda, ale ja np. kończę zazwyczaj jej rozwój po osiągnięciu 1,5).

Oczywiście nie mogę z całą pewnością stwierdzić, że to o to chodzi, bo nie grzebałem w żadnych plikach, ale możliwe, że to jest przyczyną.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> zaterdag maart 13 - 08:31

Kiedyś liczyły się i poboczne umki, teraz byc może tylko główna ... nie wiem nie wnikałem w to ostatnio. Każdy ma swoją wizję drużyny i gra tak jak uważa :)

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> maandag maart 15 - 14:44

Wygląda na to, że zarobię 100 milionów albo i więcej :D

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mirmił >> dinsdag maart 16 - 07:58

I za wcześnie się pochwaliłem ... zarobiłem tylko 60 milionów, biednemu zawsze wiatr w oczy :(

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> woensdag maart 17 - 10:52

No widziałem. Wysoki miał talent. Zakładam, że to ten twój supertalent.

U mnie na razie dobrze jeśli chodzi o finanse. Mam około połowę funduszy na ulepszenie bazy treningowej na 11 poziom, co jest aktualnie moim celem.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> woensdag maart 17 - 15:18

Supertalent za 60, a zwykły junior o rok starszy poszedł za 20 ... coś kiepskie te proporcje :(

11 poziom!!! Chyba nie masz na co kasy wydawać :D

pl Mirmił
Gebruiker
Geregistreerd2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> woensdag maart 17 - 17:52, Bewerkt woensdag maart 17 - 17:53

Planuję długofalowo. Chcę być bardziej samowystarczalny. Wypadałoby za 10 sezonów być już jakimś średniakiem na 3 poziomie ligowym. No ale żeby uzbierać drugą połowę kasy to jeszcze trochę minie, no chyba że wyprzedam najlepszych grajków, ale na razie tego nie planuję. Trzeba zawsze mieć też w zapasie kilkanaście milionów, bo jednak z 11 poziomem koszty mocno wzrosną.

pl Mario
Gebruiker
Geregistreerd2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań