Europese Competitie seizoen 80
Groepfase
⇩ Lees ronde informatie ⇩Groep 1
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EuroBillTracker | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Breizh Coyotes de Tahiti | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | |
3 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 15 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 2
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyon #13 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 10 | |
2 | Teos Stars | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 4 | |
3 | FK Puntukas | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | |
4 | FC Budapest 1962 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 20 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 3
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | |
2 | Minyoro | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | AC Imanta | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | |
4 | Eintracht Frankfurt | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 4
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Recas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | Fiorentina | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
3 | FC Veenus | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | |
4 | Wiener Philharmoniker | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 5
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rayo Manzanares | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Beawulf | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | My sharona | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | |
4 | AS Roma | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 6
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S L Giga | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | |
2 | Rofl Team | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 4 | |
3 | Canvey Island | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
4 | Minor Club | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 7
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Dünamo Tallinn | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 1 | |
3 | Regnum Croatorum | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | |
4 | Mehle komandasi | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 8
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Smunck | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 3 | |
2 | União Desportiva Lisboa | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
3 | Vogesia Holtzheim | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 18 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 11 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 9
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crimean Tatars FC 1944 | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | |
2 | Caudal | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
3 | Puka City Strikes Back | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
4 | [FS] Nero Di Troia | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 10
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baku United | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Double Standards | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 10 | |
3 | Real Bari | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | |
4 | Labinoti | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 11
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Groningen | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 6 | |
2 | Laachi | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Cardiff City FC | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
4 | Fc Blackart | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 12
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Limbaži | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 2 | |
2 | Twierdza Wrocław | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 3 | |
3 | Black Lions | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Ønslev FC | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Loting regels
*Alle teams die zijn gekwalificeerd voor deze ronde zijn verdeeld over 4 geplaatste potten gebaseerd op hun club coëfficiënt. Elke groep zal gevuld worden met een team vanuit elke geplaatste potten.
De teams zijn verdeeld over de potten op basis van hun club coëfficiënt. De sterkste teams zijn geplaatst in pot 1 en de zwakste teams in pot 4 etc.
Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten in deze ronde.
Regels voor plaatsing van volgende ronde
- De nummers 1 en 2 van de groepsfase gaan door naar de volgende ronde
Bepalende factoren bij gelijke stand in groepsfase
- Punten
- Onderling resultaat (Punten, doelsaldo, gescoorde doelpunten)
- Doelsaldo
- Goals gescoord
- Aantal uitdoelpunten
De finale van dit toernooi zal gespeeld worden in het stadion van TGV speed FC.