Ligaen i Estland sesong 56

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

Hooaeg 16 (74)


ee Balthazor >> fredag mai 8 - 15:02
Euroopa teema on mul vist nüüd päevakorrast maas.
Vaatan seda imemees Kelinit ja mõtlen, et mis teeb teda Ouloumisest tohutult paremaks värkuks. Blocking ja speed on mu kreeklasel paremadki, aga teiseski liigas laseb ta mõned lollid väravad (a la ainus pealelöök) vahel sisse. Noortest ei räägigi. Kui tahan, et neegrist mängumees saaks, peaksin teda vähemalt 2 hooaega veel teises liigas praavitama, sest Meistrikas mängiks ta ühe poolajaga 3:0 edugi rõõmsalt maha. Pingimehena ta seal aga mänguaega ei saaks ning ei areneks.
Ah võtan praegu mäng korraga.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee antwonfisher >> fredag mai 8 - 15:27
Nagu juba kunagi mainitud sai, siis selline klassikaline vastus oleks, et kogu kaitse ja meeskond teeb oma töö kenasti ära. Taktika on mul äärmiselt kaitsev ja üldse ei ole kohatu tuua paralleele Chelseaga, kuigi sats ise on on suht jama (nagu minul), siis taktika toob edu (oi kuidas ma Mourinhot jälestan, aga näe, toimib raisk).
ee antwonfisher
Bruker
Registrert2013-05-28
ee Chargers
ee Balthazor >> lørdag mai 9 - 09:43
Ehkki euromängud oleks ebameeldiv boonus nagu osalemine Eurovisioonil Eesti Laulu võitjale (sest ebaedu seal võib loo mainele vee peale tõmmata), ei tahaks päris vastupanuta kah karikat ära kinkida- täitsa võimalik, et teist sellist võimalust ei tule mul enam kunagi. Liigas medaliheitlusse sekkumine tuleks mul kõne alla vaid siis, kui olla eriti visa ning jätkata ka siis, kui kord mängu paremad ajad möödas ning enamus praegustest manageridest loobunud. Samas illusioone endale ei loo, Auguril on traditsioon mingi trofee hooajal ikka saada ning minu meeskond on niigi ajalugu teinud, jõudes esimese Eesti madalama liiga klubina karikafinaali. Reaalselt pole mu meeskond Eestis paremuselt teine, heal juhul umbes kümnes, kuid karikasüsteemis olevast koduväljakueelisest olen võtnud maksimumi. Kui karikafinaalid Meistriliiga klubide vahel on lõppenud ka 5:0 ja 4:0 skooridega, siis alla selle pääsedes võin vist rahul olla :) eriti kui õnnestub täpse pealelöögini jõuda.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> lørdag mai 9 - 13:18
jällegi sa oma jutuga :D

kui 30-3 löökidega on võimalik kaotada 0-3, siis pole miskit võimatu....ma ise tulen 2-5-3ga äkki?
nz Luke Broadcast
Nybegynner
Registrert2013-09-18
ee Balthazor >> lørdag mai 9 - 16:39, Redigert lørdag mai 9 - 16:39
Vähemasti ei pea ma häbenema finaali, oli ka paar võimalust, kuid võitis teenitult see, kes tugevam. Õnnestuks Meistriliigas ka samaväärselt esineda, ei peaks ma kartma ülesronimist , kuid tõenäoliselt tuleks midagi a la GoGoGo tänavu.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee antwonfisher >> lørdag mai 9 - 20:13
Nendest 30st löögist võttis Kelin ära ainult 5, mööda läks 10 ja kaitsjatesse 15. Võõrsil paugutasid 26 korda peale, Kelinile jällegi 5 palli, mööda 12 ja kaitsjatesse 8. Ja see ainuke värav tuli kah penaltist. Mis ma oskan siinkohal öelda... 4 mängu ja väravavaht teeb 10 tõrjet, pole ka ime, et sa ei võida :D
Kui sa ikkagi tahad, siis võin sulle Tiituse tagasi müüa, tulevad olulised väravad ka siis kui neid vaja on :D
Ja kui 2-5-3ga tuled, siis võidan ikkagi 1-0 :D :D :D
ee antwonfisher
Bruker
Registrert2013-05-28
ee Chargers
nz Luke Broadcast >> lørdag mai 9 - 20:22
ei ole viga, nüüd sa siis ametlikult meister. palju õnne veelkord! sain karika, pean rahul olema
nz Luke Broadcast
Nybegynner
Registrert2013-09-18
ee Taavi >> lørdag mai 9 - 21:48
Poleks uskund et Chargers eesti meistriks tuleb , aga õnne ja hea töö! :D
ee Taavi
Samfunnsadministrator
Registrert2014-01-17
ee FC Pusa
ee antwonfisher >> søndag mai 10 - 05:40
Midagi klassikast: "Peame nüüd, kui tiitel on võidetud, valmistuma järgmiseks hooajaks. Suur töö on tehtud selle nimel ja see töö jätkub. Meistritena oleme teistele järgmiseks hooajaks see tiim, keda kõik tahavad võita. Peame selleks väljakutseks valmis olema ja nagu ennist mainitud, edasi töötama selle nimel. Tahan tänada siinkohal ka toetajaid ja fänne ning loodetavasti kordame tänavust edu ka järgmine aasta."
ee antwonfisher
Bruker
Registrert2013-05-28
ee Chargers
ee Balthazor >> mandag mai 11 - 20:49
Sinilõvi ehk endine Randvere on teil nüüd tagasi. Kas Kickerz saab ka kolmanda hooaja, selgub nädala lõpul vist.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee raiku770 >> tirsdag mai 12 - 13:22
palju õnne võitjale! meeldiv üllatus.
ee raiku770
Nybegynner
Registrert2013-02-05
ee Balthazor >> onsdag mai 13 - 14:04
Mul nüüd esimene staff ka olemas. Ülehomme 31-seks saav Marek Vogts, kel kogemused ka Saksa kõrgliigast, kuid 10. hooaja keskpaigast Eestis mänginud, otsustas hakata arendama klubi noortetööd.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> onsdag mai 13 - 19:51
mul läheb veidi aega, TC10 valmib 19 päeva pärast, siis saan teha office...Tim Forster on esimene
nz Luke Broadcast
Nybegynner
Registrert2013-09-18
ee Balthazor >> søndag mai 17 - 18:14
Ning noored poisid vedasidki seekord välja. Üle 8 hooaja on Meistriliigas kaks uustulnukat. Üritaks taas võimalikult paljude tuju pisut rikkuda ning mitte olla liiga kergeks saagiks. Kui sellest piisab 9. kohaks, on hästi. Kui järgneb püsimajäämine, on lausa suurepärane. Samas olen valmis ka selgelt viimaseks jääma. Kui eelmisel korral tundus olevat 4 võistkonda teistest mõnevõrra nõrgemad, kuid omavahel üsna võrdsed, siis seekord on ilmselt uustulnukate siseasi, vaevalt keegi vanadest olijatest lõpuks meile seltsi jääb.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn