Ligaen i Estland sesong 56 [2]

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

Hooaeg 26 (134)


ee onuelver >> mandag september 12 - 13:43
Treeni Looritsale või prantslasele playmaker ja set pieces. Brinums jääb siia liigasse juba nõrgaks.
ee onuelver
Bruker
Registrert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mandag september 12 - 18:30
Vahel näitavad staari puudumisel just vahetusmehed end parimast küljest ning teevad mängu ära.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tirsdag september 13 - 09:35
Selle tasemevahe pealt on seda palju tahta.
ee djdurex
Bruker
Registrert2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tirsdag september 13 - 13:44
Niukest kuiva äratampimist Navi nüüd küll väärt polnud- mängis ju pea võrdselt võõrsil endast tugevamaga. 3-2 oleks normaalne olnud juba. Kodus võib neid tagumisi ehk võitagi.
ee onuelver
Bruker
Registrert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tirsdag september 13 - 17:16
Selles see kahetärnine klassivahe väljenduski: Piece... ründajad lõid oma võimalusi ära ja nende vaht hoidis puuri puhta. Võimalusi iseendast oli ju Navil siin tõesti sama palju kui eelmistes mängudes kokku. Aga see ongi RS eripära.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> onsdag september 14 - 00:20
Eks see söödu ja löögi kvaliteet loeb ka siin
ee Taavi
Samfunnsadministrator
Registrert2014-01-17
ee FC Pusa
ee djdurex >> onsdag september 14 - 06:11
Ei vedanud seekord.
ee djdurex
Bruker
Registrert2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee anarch37 >> onsdag september 14 - 13:58
WTF....
ee anarch37
Bruker
Registrert2013-05-26
ee onuelver >> onsdag september 14 - 14:31
Hullud mehed mul ikka tõesti :D

Kui mõtled Haapsalu värki siis minu meelest ta mängib vaid neid mänge täiega kus usub punkte saavat. Mõne vastu on tal mõni 2-3 tärninegi platsil. Tundub et üritab napilt 8. koha ära võtta ja noori mängitada niipalju kui võimalik. Ju sinu vastu pani täiega sest eile kukkus ta 9. ning oli vaja võitu. Pole kuigi fair play jah ning sellega võib mõne adminni poole pöörduda kes teeb talle vast algul hoiatuse ja kui jätkab siis võib mingi muu karistus ka tulla. Kooseisu poolest võiks ta ilusti vähemalt keskel mängida ja oli seal ka paar hooaega tagasi.
ee onuelver
Bruker
Registrert2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> onsdag september 14 - 14:41
Mul savi mis kooseisu ta paneb,aga lambist punane vahetusmehele ja vigastus jätab kahe mehega vähemusse,pealelõõke vähem kui Reinhardile,selle mängu keeras mäng ise oma kummaliste keerdkäikudega pekki...
ee anarch37
Bruker
Registrert2013-05-26
ee djdurex >> torsdag september 15 - 05:40
Jälle jäi nats puudu punktist. Vähemalt sain stata panna uuenema, just 4 mängu oli täis olnud.
ee djdurex
Bruker
Registrert2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee anarch37 >> torsdag september 15 - 14:27
Njah....Tänase mängu valguses tundub see Haapsalu jant veelgi müstilisem...
ee anarch37
Bruker
Registrert2013-05-26
ee anarch37 >> søndag september 18 - 07:38
Hooaja jooksul lõpus tuleb need vanad peerud Valiani,Guiheen ja veel mõned maha müüa...valiani sai oma kindla mineku tänase karika mängu eest.teised hakkavad ka jalga väristama juba.
ee anarch37
Bruker
Registrert2013-05-26
ee Balthazor >> søndag september 18 - 11:16
Mulle tundub ka, et vahel on just need vanad ja ülikogenud nõrgimaks lüliks, eriti kaitses, kuigi just seal peaksid kogemused kasuks tulema ning värku järel just keskkaitset peetakse vanade meeste positsiooniks. Mul on Longeserre iga hooaeg mõned pennud teinud ning üllatavalt arvestatav osa väravaid lüüakse Fernandesi äärelt, kes mõlemad lausa koondistes mänginud.
ee Balthazor
Bruker
Registrert2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> søndag september 18 - 15:01
Ma andsin DCBdele correcti sest vennad kinkisid kõvasti pennusi
ee Taavi
Samfunnsadministrator
Registrert2014-01-17
ee FC Pusa