Ligaen i Latvia sesong 57

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

62. sezona (11)

ua Spiegs >> fredag november 26 - 20:52

pieklājības pēc izveidojo tēmu - beigās interesanta sezona sanāca cīnoties ar 3 all in botiem, nedaudz pietrūka dēļ spēļu prakses došanas jaunajiem, svinot uzvaru, neapēdētiet svecītes :)

ua Spiegs
Bruker
Registrert2014-09-16
lv FC Bucha
lv Dainix >> fredag november 26 - 21:42

Kas par sezonu virslīgā!!!

lv Dainix
Bruker
Registrert2014-04-15
lv SK Latgols
lv Dainix >> lørdag november 27 - 20:00

Jauns čempions!! Apsveicu! Kas par cīņu!

lv Dainix
Bruker
Registrert2014-04-15
lv SK Latgols
lv valentain >> søndag november 28 - 07:18

Spiegs, savulaik es arī esmu all in gājis. Nepaveicās.

lv valentain
Bruker
Registrert2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> søndag november 28 - 09:35

Spieg apsveicu ar EL kausu!

lv Dainix
Bruker
Registrert2014-04-15
lv SK Latgols
lv Gipsons >> søndag november 28 - 10:10

Spieg, vai tiešām botiem?

Man personīgi nebija All In, ja būtu, tad būtu papildinājies.

Šī bija sezona, kur vispār nebija nekādu plānu vai mērķu.

lv Gipsons
Bruker
Registrert2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
ua Andris >> søndag november 28 - 10:44

Spiegam laikam biski sakāpis) Kas vispār all in šeit skaitās? Vai tas drīzāk nav, kad komanda neko nevar atļauties, jo jānotur pašreizējais sastāvs? Man katru sezonu ir iekrājumi un komanda ar normālu profitu mauc, algās vien 7 ļimaki iziet.

ua Andris
Bruker
Registrert2015-05-18
lv Gaujmalas avoti
ua Spiegs >> onsdag desember 1 - 21:14

Ko ta man pa spalvu glaudīt, kad kaut ko provakatīvi uzraksta, tad vismaz kaut kāda diskusija sākas :)

Pa botiem un all in, sametu visu vienā maisā, Gipson, pats nesen teici, ka nebija laika salikt sastāvu uz atbildīgu maču, plānu un mērķu neesamība - ko te vēl man piebilst :)

Savukārt par all in - domāju, ka sakāpis :), bet principā, liela nepatika, ko šobrīd pati spēle ir radījusi apstākļus, ka ražošana paliek neizdevīgāka, salīdzinot ar patērēšanu, respektīvi gatavu penšu pirkšanu. Citam varbut izdodas sabalansēt ar resursiem, bet citam ne un beigās tāds all in sanāk. Prieks, ka Andris ir dzīvot spējīgs un ceru sagaidīt arī labus rezultātus starptautiski, par Dinamo man gan biku bažas, pat būvniecība kādu brīdi nenotika.

ua Spiegs
Bruker
Registrert2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> onsdag desember 1 - 22:24

Skatoties, ka Andrim dienā uz algām iziet tikai 7 miljoni, pat nedaudz rokas nolaižās man tie ir 15 miljoni, sezonas griezumā tie 354 citroni pret 780 citroniem, parēķinot uz ietaupijumu infrā tad tā starpība paliek vēl iespaidīgāka - apsveru domu jaukt nost TB un kļūt par patērētāju.

ua Spiegs
Bruker
Registrert2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> torsdag desember 2 - 00:03

Piebilde pie botu būšanām, pat boti ir radošāki uz taktikām, pavērojiet sevi sezonas griezumā...

ua Spiegs
Bruker
Registrert2014-09-16
lv FC Bucha
lv Gipsons >> torsdag desember 2 - 06:13

Spieg, par taktikām tiešām neiespringstu.

Ikdienā ieeju spēlē, salikt sastāvu un apakatīties, kas jauns, bet tā kā par spēli neviens pat īsti neatbild un neatbalsta ar jauniem atjauninājumiem, tad pamazām zūd interese. Šobrīd vairāk sanāk uzspēlēt NBA 2k22.

lv Gipsons
Bruker
Registrert2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas