Ligaen i Polen sesong 12 [4.4]

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

Sezon 55 (96)


pl Mario >> tirsdag november 17 - 11:40

Silnik gry jest o tyle dziwny, że daje bardzo mało remisów. Najwięcej w lidze na ten moment jest 5 po 20 kolejkach dla jednej drużyny. Dla porównania, w La Lidze Huesca ma 6 remisów po 9 meczach, a Man City 3 po 7 (są to przykłady również największej ilości remisów w tych ligach, z prostej rpoporcji widać, że coś jest nie tak). Silnik powinien o wiele częściej dzielić punkty. I mówię to ja, gracz który na tym rozwiązaniu najpewniej by stracił.

pl Mario
Bruker
Registrert2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> torsdag november 19 - 12:40

Mam możliwość zbudowania Muzeum, jakie są profity z jego istnienia, oprócz drobnej kasy za pierwsze poziomy to nie widzę dodatkowych korzyści? może wpływa to na ilość kibiców?

pl Mich
Bruker
Registrert2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> torsdag november 19 - 15:28

Będzie widać twoje trofea, no i niby będziesz w rankingu muzeów z najlepszym lvlem. Poza tym chyba nic nie daje. Także na pierwszy poziom można zbudować, tak żeby te trofea były widoczne i na tym poprzestać.

pl Mario
Bruker
Registrert2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl KT77 >> fredag november 20 - 22:25

Witam zapraszam do wzięcia udziału w pucharku dla juniorów ze słabszych klubów. :)


https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/friendlies/friendlycups/cup-54556

pl KT77
Bruker
Registrert2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl KT77 >> lørdag november 21 - 10:07

A co do pucharu to polecam dołączyć bo dodatkowe 6 meczów oprócz 6 meczów sparingowych juniorka dostaje jeszcze doświadczenie czyli juniorka tak jakby w 12 meczach sparingowych dostaje doświadczenie więc zapraszam:))

Więc jednym słowem opłaca się zagrać =>>>

pl KT77
Bruker
Registrert2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Mario >> lørdag november 21 - 19:21

No ja niestety nie mogę dołączyć :/ (wyświetla się powiadomienie, że mogę grać tylko jeden turniej na 14 dni), może w przyszłym sezonie.

U mnie do końca sezonu w sumie same "pewniaczki" zostały, poza meczem z Zordonem. Zaczynam wystawiać rezerwy, więc pewnie jakaś wpadka się zdaży, ale jestem w stanie utrzymać to 4 miejsce. Może uda się pod koniec wskoczyć na 3, ale na tą chwilę wątpię.

pl Mario
Bruker
Registrert2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> søndag november 22 - 08:28

O, mamy zmianę lidera.

pl Mario
Bruker
Registrert2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Atluck >> onsdag november 25 - 17:37

Wróciłem na szczyt, żeby dobrowolnie z niego spaść w 3ostatnich kolejkach, jak mówiłem, awans nie jest mi na rękę :shrug:‍♂️

pl Atluck
Bruker
Registrert2013-05-29
pl Kot Harold
pl seba667 >> torsdag november 26 - 05:42

Altuck jak mogłeś ustawić taktykę bez żadnego gracza na środku pola? To mi pachnie sprzedanym meczykiem nawet z Brodnicą można przegrać i się nie chcę awansować wyżej  :) Pozdrawiam

pl seba667
Bruker
Registrert2019-10-13
pl Mirmił >> fredag november 27 - 06:42

Oj Atluck, trzeba było od początku sezonu oddawac mecze, wtedy byłoby wiadome, że się nie liczysz w rozgrywce ;P

pl Mirmił
Bruker
Registrert2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> fredag november 27 - 09:43

Ciekawa sytuacja w grupie, Zordoni jeszcze mają szanse na awans w barażach wystarczy że u siebie pokonają Koty przewagą 11 bramek ;p czyli mamy bitwę o 3 miejsce

podobnie jak sytuacja polskiej rep na mistrzostwach :(

pl Mich
Bruker
Registrert2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Atluck >> fredag november 27 - 11:58

Mirmił, każdy simoleon z transmisji TV się liczy haha.

Muszę odmłodzić odrobinę kadrę, dobudować stadion i biję się o awans wyżej w następnym sezonie już na pewno!

Nie żebym miał sposób na taki numer jak przegrana 11-0 ze względnie silną drużyną, ale to już chyba przesada. Na ten mecz wychodzę normalnym składem, na 1 miejsce nie mam szans przez różnice goli, baraże - zobaczymy co się trafi. Jeśli przypadkiem awans się trafi to mam po jednym mocnym i młodym grajku na każdej pozycji, wyprzedaż juniorów + prawa z transmisji pozwolą mi pomyśleć o kolejnych 2-3 mocnych transferach.

pl Atluck
Bruker
Registrert2013-05-29
pl Kot Harold
pl Atluck >> fredag november 27 - 12:03

A nie, przepraszam, hipotetyczna szansa na 1 miejsce jest. 

pl Atluck
Bruker
Registrert2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mirmił >> fredag november 27 - 13:47

No właśnie Atluck, jak napisałeś każdemu chodzi o kasę za transmisje ... np. teraz mógłbym dochodzić, czy nie podłozyłeś się dla Watahy ... skoro odpuszczasz to Twoja sprawa ale o tym nie pisz i rób to tak, żeby nikt nie miał potem pretensji :)

pl Mirmił
Bruker
Registrert2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl KT77 >> fredag november 27 - 16:58

Podejrzewam żeby gra jeszcze żyła to za takie coś było by cofniecie , kary jakies napewno a bardzo mozliwe ze i ban na konto ;)

pl KT77
Bruker
Registrert2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|