Ligaen i Polen sesong 23

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

Sezon 46 (52)


pl Ruta >> fredag august 16 - 17:12

lol. jaki dziwny sezom. Tylu pechowych meczy nie mialem nigdy. Ale utrzymanie juz jest :) Niestety bez zakupu pomocnika sie nie obeszło, a słaby bramkarz bardzo utrudnił zadanie.

PS. Graty Nurek , masz "amazing team " :)

pl Ruta
Nybegynner
Registrert2013-06-27
pl kamikaze >> fredag august 16 - 21:01

Amazing na kraj, na LM/LE do pewnego momentu. Jednak mam nadzieję, że niedługo namiesza w tamtych rozgrywkach. 

pl kamikaze
Bruker
Registrert2013-05-10
pl Katian >> lørdag august 17 - 07:16, Redigert lørdag august 17 - 07:17

Brawo Trxior.

Swoją drogą nie pamiętam kiedy ostatnio zespół spoza TOP 4 (a chyba tak teraz będzie, chociaż to jeszcze nie jest pewne) wygrał puchar. W ogóle nie wiem, czy taka sytuacja w tej lidze była - odkąd tu jestem to chyba nie, ale może wcześniej.

Edit: I gratulacje dla Zabrzu za podium. Progres naprawdę spory - z 6 miejsca wskoczyć na 3 - brawo ;)

pl Katian
Bruker
Registrert2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> lørdag august 17 - 10:08

Mogę się już przywitać, mam nadzieję, że tym razem na dłużej. :) 

pl Szakal
Bruker
Registrert2014-11-10
pl Katian >> lørdag august 17 - 15:46

Cześć. Niestety wątpię byś zawitał na dłużej - skład masz na ten moment niezły, ale stary, potencjału jakiegoś specjalnego w młodych nie widzę. Biorąc jeszcze pod uwagę skromne jak na 1 ligę zaplecze to raczej nie daję Ci więcej niż 2 sezony. Zresztą beniaminkowie z 2 ostatnich sezonów właśnie się zameldowali wszyscy w strefie spadkowej... Trochę to smutne :/

pl Katian
Bruker
Registrert2013-06-16
pl Biały Legion
pl Trxior >> lørdag august 17 - 15:50

Dzięki.

W S28 wygrałem w finale z Azmo i grałem w barażach o utrzymanie, sezon później PGR miał tak samo. Teraz coś wygrać jest zdecydowanie trudniej niż wtedy nawet gdy masz kadrę na górną połowę tabeli.

Przyfarciłem z Nurkiem, a Szakal na takim samym farcie wyeliminował mi całą resztę bym później na spokojnie mógł go pyknąć na neutralnym terenie. Raczej prędko się to nie powtórzy :D

pl Trxior
Bruker
Registrert2013-04-20
pl La Zabawa
pl Allocer >> lørdag august 17 - 16:25

37 bramek, 27 meczy. Co za dzik! Szkoda, że sie starzeje..

pl Allocer
Bruker
Registrert2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Katian >> lørdag august 17 - 19:04

I Nefix w pucharach - gratulacje :)

pl Katian
Bruker
Registrert2013-06-16
pl Biały Legion
pl Szakal >> lørdag august 17 - 21:36, Redigert lørdag august 17 - 21:49

Oj tam, Katian, myślę, że mam dużo większy potencjał niż ostatnim razem jak tu byłem, a zdołałem się wtedy utrzymać. Nie rozumiem też dlaczego wypominasz wiek moim zawodnikom skoro praktycznie na te najważniejsze pozycje mam młodszych, aby mogli ich w każdej chwili zastąpić jak już najdzie odpowiedni moment. Myślę, że poprzedni sezon w 2 lidze i wyeliminowanie 3 rywali z 1 ligi z pucharu świadczą o tym, że jednak jakieś tam szanse na utrzymanie są. A myślę, że najłatwiej będzie porozmawiać na koniec sezonu, powodzenia życzę. ;) 

pl Szakal
Bruker
Registrert2014-11-10
pl Ruta >> lørdag august 17 - 22:51

Cieżko bedzie Szakal. Poziom sie bardzo podniósł. Widzę to po sobie i strasznych problemach w tym sezonie. Bez urazy, ale raczej mam mocniejszy zespoł. Z drugiej strony transfer za 300 mln uratował mi sezon, wiec jak masz jakies zaskórniaki to mogą sporo zmienić :)

pl Ruta
Nybegynner
Registrert2013-06-27
pl Szakal >> søndag august 18 - 02:48

Może tak będzie, skoro już dwie osoby tak twierdzą, natomiast powalcze mimo wszystko o jak najlepszy wynik, w najgorszym przypadku zyskam chociaż na zapełnieniu stadionu. 

pl Szakal
Bruker
Registrert2014-11-10
pl Nefix >> søndag august 18 - 10:55

Dzieki Katian

W sumie to udalo sie ugrac max z tego co sie dalo bo miejsca 1-3 juz punktowo odstaja nie wspominajac o Nurku :D

pl Nefix
Bruker
Registrert2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Katian >> søndag august 18 - 19:17

Szakal w sumie masz szanse utrzymać się dobrych kilka sezonów, bo dużo zależy od zespołów z drugiej ligi - teraz mocno im odskoczyłeś (poza EGS-em) i wystarczy, że w lidze nie zajmiesz ostatniego miejsca, a masz szanse na utrzymanie, choćby w barażach.

pl Katian
Bruker
Registrert2013-06-16
pl Biały Legion
pl Vordum >> fredag august 23 - 08:03

Jak dołącze to na pewno będzie ciekawa walka o baraże :D

pl Vordum
Bruker
Registrert2013-06-12
pl Wolni Kłaj