Ligaen i Polen sesong 56

Forum: Ligaforum rss-feed

Diskuter din liga, hvem er dine favoritter til å vinne denne sesongen? Hvem tror du vil rykke ned eller rykke opp? Og hvordan tror du Cupen vil gå?

Returner til forum indeks

[Sezon XIV] Dyskusja sezonowa :) (83)


pl Atluck >> tirsdag januar 27 - 16:48
Nie mówię o ekstremalnym odmłodzeniu, tylko o wymianie 2-3 graczy ok. 28letnich. Może i dają wyższy poziom, ale trzymanie ich myśląc o rozwoju jest wg mnie jałowe.
pl Atluck
Bruker
Registrert2013-05-29
pl Kot Harold
pl Azmo >> tirsdag januar 27 - 16:51
Strasznie droga jest młodzież, która może od razu wejść do pierwszego składu :/
pl Azmo
Nybegynner
Registrert2013-05-11
pl Damiano >> tirsdag januar 27 - 17:23
Gratulacje dla Gotharta za wygranie Pucharu do lat 21 Mecze na moim stadionie może nie zawsze dobrze wspominasz jednak dzis się udalo pokonać LKS Popielów który jest w 100% nastawiony na piłkarzy do lat 21. Życzę powodzenia w pucharze mistrzów i na pewno będę śledził twoje poczynania w tych rozrywkach.
pl Damiano
Bruker
Registrert2013-10-31
pl gothart >> tirsdag januar 27 - 18:42
Dzięki Damiano.
Wygrany puchar juniorów rekompensuje mi niepowodzenia w lidze. Sukces tym większy, że praktycznie bez pomocników :)
pl gothart
Nybegynner
Registrert2013-06-16
pl Nurek >> tirsdag januar 27 - 18:45
@Azmo

To pytanie o wzmocnienia było do mnie? Jeśli tak, to odpowiedź brzmi nie. Cała kasa pójdzie na dalszą rozbudowę zaplecza, a i tak piłkarze, którzy mogliby mnie wzmocnić są poza moim zasięgiem finansowym.

@Atluck

Dzięki ;)
pl Nurek
Bruker
Registrert2013-02-05
pl KS Nurki
pl Azmo >> tirsdag januar 27 - 18:54
Za 40 mln da się znaleźć grajka, który po sezonie gry będzie gotowy do gry o najwyższe cele. Chyba, że to już jest poza Twoim zasięgiem.

Ja teraz też mam dylemat. Zbierać te 130 mln na stadion czy może lepiej baza na 10.
pl Azmo
Nybegynner
Registrert2013-05-11
pl Nurek >> tirsdag januar 27 - 20:09
40 mln to nie problem, tylko że takich młodych grajków to ja już mam. Na 23 piłkarzy w podstawowym składzie w tym sezonie tylko 8 nie mogło grać w U21. Mówiąc o wzmocnieniach myślałem o piłkarzach w okolicach 8-9 gwiazdek, młodych (do 23-24 lat) i dobrze wytrenowanych (bez bezsensownie podbitych boków), a tacy są znacznie drożsi. Poza tym niedługo kończę rozbudowę stadionu, potem sklep klubowy i czas w końcu podnieść o poziom akademię. Chciałbym jeszcze mieć później kasę na kolejny poziom centrum zdrowia.
pl Nurek
Bruker
Registrert2013-02-05
pl KS Nurki
pl Wojtas >> torsdag januar 29 - 18:47
Pamiętam, że ktoś w poprzednich oknach zawsze pytał o Jandierova, tak więc w końcu będzie szansa go kupić. Jeśli ktoś potrzebuje wzmocnień, dokładnie piłkarzy na 2-3 sezony gry na jako takim poziomie to jeszcze w sprzedaży są Król i Corono.
pl Wojtas
Nybegynner
Registrert2013-01-16