Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Biuro (7)

pl Mikro00 >> poniedziałek kwiecień 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
Gracz
Zarejestrowany2013-05-22
pl Azmo >> wtorek kwiecień 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl Mirmił >> wtorek sierpień 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> Środa sierpień 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Nowicjusz
Zarejestrowany2014-01-02
pl Llukaszenko >> Środa sierpień 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> czwartek sierpień 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan