Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Ogólne dyskusje

Pech (18)


pl Llukaszenko >> wtorek styczeń 16 - 18:52

Ja nie wiem jak to jest, że w lidze mam 2 najlepszych strzelców, najlepszego asystenta, słabego bramkarza, a w lidze mam 4 miejsce i co jakiś czas zamieniam się z 3 miejscem. Czy ten pech to zła taktyka czy kiepski bramkarz ?

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> wtorek styczeń 16 - 23:01

Trzeba znaleźć odpowiednie ustawienie, taktykę dobrać, umiejętności specjalne zawodnika. Sam miałem ten problem na początku sezonu, trzeba pokombinować.

PS. Na wyjazdach gra się gorzej. 

pl kamikaze
Gracz
Zarejestrowany2013-05-10
pl Llukaszenko >> wtorek styczeń 16 - 23:06

Niby tak, zawodnicy są w miare ok tylko bramkarz :( Aczkolwiek porażki z tymi top2 to były takie na styk 2;1 czy 1;0 ale niestety porażki. 

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> wtorek styczeń 16 - 23:24

Poszperaj w ustawieniach i taktyce, aż w końcu znajdziesz dobre rozwiązania

pl kamikaze
Gracz
Zarejestrowany2013-05-10
pl Belive >> Środa styczeń 17 - 16:46

Najprawdopodobniej problemem jest twój gk to chyba najważniejszy gracz w drużynie potem napad,pomoc,obrońcy :p Zainwestuj w następnym okienku w bramkarza i ewentulanie możesz zmienić taktykę 

pl Belive
Nowicjusz
Zarejestrowany2015-11-11
pl Llukaszenko >> Środa styczeń 17 - 19:00

Tak też przypuszczam taktyke co jakiś czas ustawiam inną ale nie sprawdza się w starciu z najlepszymi zawsze 1-2 bramki teraz też mecz z najsłabszą drużyną a i tak 1 bramka stracona :( Ale mój budżet to 22mln więc super bramkarza z tego nie będe mieć :(

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl Nefix >> Środa styczeń 17 - 21:41

22mln w tej grze to mozna zgubic i nie zauwazyc tak wspaniale holender ogarnia finanse

pl Nefix
Gracz
Zarejestrowany2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Belive >> czwartek styczeń 18 - 17:20

@llukaszenko zarób kwit i sobie kupisz xD

pl Belive
Nowicjusz
Zarejestrowany2015-11-11
pl Llukaszenko >> poniedziałek styczeń 22 - 19:10

Ewentualnie zrobię tak że ulepsze sobie personel w biurze skautów i se zrobie bramkarza z kredytów

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> sobota luty 24 - 18:52

Koniec pecha Llukaszenko ?

Szykuj się na finał w Pucharze:)

na dragon
Gracz
Zarejestrowany2014-06-16
pl Llukaszenko >> sobota luty 24 - 19:25

Hahaha, jak wygram od dawna w pucharze to odpuszczam ligę, bo bardziej mi się opłaca grać w barażach w lidze afryki niz w 2 czy 3 rundzie el. ligi mistrzów. Ale gratki za pokonanie go, ja w meczu prawie też go pokonałem ale jak zwykle porażka.

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
na dragon >> niedziela luty 25 - 06:19

Ja zacząłem strzelać gole dopiero w koncówce, gdy stracił......napastnika:)

na dragon
Gracz
Zarejestrowany2014-06-16
pl Devilpage >> wtorek marzec 26 - 18:08
Sztab trenerski: Emerytura

Członkowie sztabu trenerskiego przechodzą na emeryturę pomiędzy 55, a 65 rokiem życia - zostaniesz poinformowany o ich decyzji sezon wcześniej.


Dzisiaj - 04:10, Od: Sekretariat

 


Jeden z członków Twojego - Andrej Fial - personelu zapowiedział, że po zakończeniu tego sezonu przejdzie na emeryturę. Andrej Fial jest obecnie przypisany do Baza treningowa.





Wiek
57



 


 


 

pl Devilpage
Gracz
Zarejestrowany2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl Feekohur >> sobota wrzesień 18 - 20:52

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/match-20594518

Ta gra mnie nienawidzi. Już drugi mecz przegrany w taki sposób, że dominuje, a i tak przegrywam. W drugą stronę - ani razu.

pl Feekohur
Gracz
Zarejestrowany2021-07-04
pl Korona
pl MAT >> niedziela wrzesień 19 - 07:17

Dużo osób tak ma :P

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen