Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Pytania na pocz?tek gry (356)


pl Tech Noir >> niedziela styczeń 7 - 11:38

https://rockingsoccer.com/pl/soccer/help/home/category-16/article-74

pl Tech Noir
Community Manager
Zarejestrowany2015-05-04
pl Mikro00 >> sobota styczeń 20 - 15:18

Mam pytanie: Czy można wyliczyć ile zawodnik dostanie doświadczenia w ciągu tygodnia? I jeśli tak, jak się to wylicza? Mnoży się talent przez doświadczenie dawane przez bazę?

pl Mikro00
Gracz
Zarejestrowany2013-05-22
pl Tech Noir >> sobota styczeń 20 - 18:43, Zmieniony sobota styczeń 20 - 18:45

Talent: 5
2 trenerów w bazie: +21% xp = czyli * 1,21
Sama baza lvl 10: 120 xp

tydzień: 5*1,21*120 = 720 xp
sezon: 52*720+10000(z meczy ligowych) = 47752
sezon gdy jest tytanem pracy = 50252

pl Tech Noir
Community Manager
Zarejestrowany2015-05-04
pl Vordum >> niedziela luty 4 - 08:14

Okay, do tego dochodzą jeszcze morale. 

pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Kebabojad >> niedziela luty 4 - 21:15

Jakie umiejętności specjalne warto trenować u zawodników? Nie było jakiegos działu gdzie to było rozpisane? Wiem, że rozgrywający jest pro elo na pomocnikach i tyle xd

pl Kebabojad
Gracz
Zarejestrowany2017-08-22
pl MAT >> poniedziałek luty 5 - 21:58

Okay: Uwzględni doświadczenie również z różnych pucharów oraz jak pisał Vordum morali. Wcale ne jest łatwo przewidzieć rozwój grajka. Czerwona kartka, kontuzja może Ci zabrać cenne punkty z doświadczenia również.

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Tech Noir >> Środa luty 7 - 09:03

Tak tak. Wziąłem pod uwagę tylko mecze ligowe jeśli by je wszystkie zagrał w sezonie. Morale daje mały bonus żeby wliczać. 

pl Tech Noir
Community Manager
Zarejestrowany2015-05-04
pl MAT >> Środa luty 7 - 09:28

Czy maly to nie wiem wpływa maksymalnie aż o +/- 0,5 talentu.

Czy jak masz pecha to grajek z talentem 5,0 będzie jak grajek z talentem 4,5. Jak masz farta to będzie jak grajek z talentem 5,5. Dodatkowo od meczów masz +-10% w najgorszym wypadku za mecz dostaniesz 450 doświadczenia w najlepszym 550 doświadczenia. Czyli całkiem spora różnica może wyjść.

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl kowalik2594 >> sobota kwiecień 7 - 11:59

Witam, jest tutaj coś w rodzaju czatu tak jak w niektórych grach tego typu?

pl kowalik2594
Nowicjusz
Zarejestrowany2014-08-15
pl Devilpage >> sobota kwiecień 7 - 13:05

chodzi o coś w stylu shoutboxa ? Nie widziałem.

pl Devilpage
Gracz
Zarejestrowany2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl kowalik2594 >> sobota kwiecień 7 - 13:18, Zmieniony sobota kwiecień 7 - 13:19

No właśnie też czegoś takiego nie zauważyłem, choć kiedyś grałem w tę grę przez jakiś czas i wydaje mi się, że coś takiego było. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź.

pl kowalik2594
Nowicjusz
Zarejestrowany2014-08-15
pl Asaf >> czwartek kwiecień 19 - 11:20

hej, mam trzy pytania.

1. O co chodzi z ilością treningów pozycyjnych? bo w helpie nigdzie nie ma. W ogóle o co chodzi z treningami pozycyjnymi.

2. czy jak mam zawodnika, który gra na lewej stronie - l, to jak przykładowo wytrenuje mu umiejętność gry na środku to on będzie miał "l/ś" czy tylko "ś"?

3. Czy jak mam poziom bazy 8 to zawodnik np z talentem 4 dostaje 384 dośw dziennie?

z góry dzięki za odpowiedź

pl Asaf
Nowicjusz
Zarejestrowany2017-07-23
pl Nurek >> czwartek kwiecień 19 - 18:47, Zmieniony czwartek kwiecień 19 - 18:48

1. Trening pozycyjny zabiera zawodnikowi po 5 treningów z każdej trenowalnej umiejętności (blokowanie, podania itd.) i zwraca je jako doświadczenie, które można ponownie wykorzystać na trening dowolnych umiejętności. W ten sposób można zrobić z napastnika np. pomocnika. Dodatkowo zabiera część (nie pamiętam jaką) z doświadczenia pozycyjnego dla wszystkich pozycji i dodaje ją do doświadczenia na trenowaną pozycję. Na przykład piłkarz ma 1000 doświadczenia pozycyjnego jako napastnik, Ty dajesz mu trening pomocnika, to część doświadczenia napastnika zostanie przenieiona na doświadczenie pomocnika.

Dla juniorów ilość takich treningów jest nieograniczona, czyli możesz ich przerabiać na dowolną pozycję. Dla seniorów jest ograniczenie do 10 treningów. Wynika to z tego, że ludzie przerabiali starych piłkarzy z pola na bramkarzy, którzy wolniej tracą umiejętność blokowania.

2. Po jednym treningu może mu nie pokazać się "Ś" w ogóle (wtedy potrzebuje więcej treningów), może pokazać mu się "L/Ś", a mogą też pokazać się wszystkie strony. Generalnie nie polecam tego treningu, lepiej ustawiać w meczach (nawet w sparingach) zawodnika na środku i po pewnym czasie samo mu się zmieni.

3. Tak, jeżeli nie uwzględniasz morale, które może zawyżać lub zaniżać talent.

pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tech Noir >> poniedziałek kwiecień 23 - 18:34

@nurek Zadam pytanie bo nigdy tego nie używałem. Czy jeśli junior-obrońca jest już "czysty" z niepotrzebny skilli po treningu pozycyjnym a ma na przykład def 23 mid 12 att 12, to czy moge dalej użyć tego treningu aby zlikwidować doświadczenie na mid i att? czy wystarczy go wystawiać na obrońcy?

pl Tech Noir
Community Manager
Zarejestrowany2015-05-04
pl Vordum >> poniedziałek kwiecień 23 - 21:50

Nie zauważyłęm, żeby doświadczenie pozycyjne spadało, więc wydaje mi się że trzeba użyc znów treningu pozycyjnego.

pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj