Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl gothart >> wtorek lipiec 14 - 21:54
Mam pytanie odnośnie doświadczeń z zatrudnianiem personelu. Cały czas szukam kogoś do bazy treningowej, przez mój klub przewinęło się już kilkunastu trenerów i raptem dwóch miało 3 piłki w bazie treningowej, przy czym jeden mial tylko 6 talentu.
Czy u innych tez tak ciężko z tym skillem w personelu?

W tym okienku straciłem już ponad 80 monet i udało mi sie kupić jednego grajka i nie zatrudniłem żadnego porządnego trenera
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl MAT >> Środa lipiec 15 - 09:29
Personel na starcie ogólnie jest słaby i tutaj jest pewna losowość. Najwięcej miałem 4 gwiazdki, tutaj jest losowość przy rozdzielaniu gwiazdek, ja nie mam żadnego dobrego od TC.
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Mirmił >> Środa lipiec 15 - 13:38
Przed chwila przegrałem z botem 4:1, strzelając 3 gole :( Pierwszy raz moja drużyna strzeliła 2 samobóje w jednym meczu i o dziwo strzelcy to moi najlepsi pomocnicy. Ile piłkarz musi mieć taktyki, żeby nie strzelał goli do własnej bramki?
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl gothart >> Środa lipiec 15 - 17:21
@Mirmił
Trzy sezony temu w dwumeczu kwalifikacji do LM strzeliłem sobie 3 samobóje.
w sumie to samobójcze padają rzadko.
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl MAT >> Środa lipiec 15 - 17:33
Z tego co kojarzę to tak średnio w meczach moich drużyn wpada 3-5 bramek samobójczych oraz podobna ilość z karnych, więc nie jest to częsta sytuacja!
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Danio >> Środa lipiec 15 - 17:47
Patrząc na cały sezon to to jest normalne w tej grze :D
pl Danio
Gracz
Zarejestrowany2014-05-04
pl Mirmił >> czwartek lipiec 16 - 05:44
Chyba anormalne, ponieważ piłkarz im starszy i bardziej wyszkolony powinien mieć mniejsze szanse na strzelenie samobója. A tak to każdy mecz można przerąbać, bo system sobie ubzdura że czas jest na samobója :(
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Wochu >> czwartek lipiec 16 - 05:51
U mnie ostatnio pomocnik strzelił samobója z rzutu rożnego. A stał prawie pod linią boczną :)
pl Wochu
Gracz
Zarejestrowany2013-03-22
pl Trxior >> czwartek lipiec 16 - 11:13, Zmieniony czwartek lipiec 16 - 11:13
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/staff-12270

Mi się akurat udało z bazą gothart, powodzenia życzę :)
pl Trxior
Gracz
Zarejestrowany2013-04-20
pl La Zabawa
pl gothart >> czwartek lipiec 16 - 15:32
@Trxior
Żetony mi się skończyły :)
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Trxior >> piątek lipiec 17 - 18:45
Mam ten sam problem :D A kiedyś nie wiedziałem co mam z nimi robić.
pl Trxior
Gracz
Zarejestrowany2013-04-20
pl La Zabawa
pl Mirmił >> sobota sierpień 8 - 07:53
Moje przychody wzrastają o jakieś 15k na dzień nie licząc wpływów z meczu u siebie. I to oszczędzanie idzie jak krew z nosa :( Poszperałem na forum i wyczytałem, że najlepiej jest ciułać punkty treningu i raz na sezon zwiększać umiejętności piłkarzy. Wtedy ma się tylko jedną podwyżkę ich pensji. Czy faktycznie taki system jest bardziej opłacalny pod względem finansowym? No i kiedy wtedy trenować piłkarzy na początku sezonu czy na końcu?
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Vordum >> sobota sierpień 8 - 08:00
Aha?
Ja czasem nawet w trakcie sezonu nie mam u niektórych podwyżki.. a jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło mieć dwóch podwyżek u jednego zawodnika

A jak podnosisz zawodnikom umiejętności od razu to jest większa szansa, że będziesz miec lepsze miejsce w lidze.. co powoduje wyższe dochody z transmisji...
pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mirmił >> sobota sierpień 8 - 08:45
Też tak do tego podchodziłem :) Ale patrze, że te moje finanse nic nie rosną i zacząłem szukać jakiś oszczędności. Stałem przychody w ciągu sezonu nie rosną a wydatki z powodu podwyżek tak. Sponsorzy również w ciągu sezonu powinni podnosić swoje dotacje dla klubu :)
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan