Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Pytania na pocz?tek gry (359)


pl MAT >> sobota październik 17 - 13:56, Zmieniony sobota październik 17 - 13:57
Tylko, że to co było kiedyś zostało już zmienione - pomoc jest już tylko po części aktualna! Było dużo zmian w silniku meczowym, więc nie wiadomo dokładnie co jest aktualne, a co nie :/

Jak ktoś pamięta zmiany niech je poda, bo już wszystkich nie kojarzę :/
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Azmo >> sobota październik 17 - 14:02
Mój najlepszy strzelec (prawie średnio 1 bramka w LE i w lidze 0.5), ma 1.5 taktyki. Nie widze powodu by mu ją dalej trenować.
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl Anomander >> sobota październik 17 - 15:45
Dla napastnika wszystko powyżej 1.5 piłki taktyki jest zbędne.

Obrońcy potrzebują około 4 piłek, a pomocnicy 3/4 - zależy tak naprawdę w czym się specjalizują (defensywny pomocnik potrzebuje więcej taktyki przykładowo).
pl Anomander
Gracz
Zarejestrowany2013-03-05
pl Mirmił >> sobota październik 17 - 17:44
Według pomocy: "Zawodnik przy piłce może zmniejszyć szansę na stratę dzięki własnej umiejętności pojedynków, ale także szybkości i taktyce.

Jeżeli odbiór piłki się nie powiedzie to istnieje szansa, że sędzia podyktuje rzut wolny i nagrodzi faulującego kartką - zależy to od szybkości oraz taktyki obu zawodników."

I nie raz miałem tak, że jak mój obrońca nie dał rady odebrać piłki napastnikowi w polu karnym to był karny dla rywala. Dlatego uważam, że napastnik powinien mieć dużo taktyki, żeby wymuszać karne.
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Azmo >> sobota październik 17 - 18:15
Głównym celem napastnika jest strzelanie. A by zrównoważyć taktykę obrońcy to napad musiałby mieć te 4 piłki w taktyce, przez co jego strzały by mocno ucierpiały.Może by wywalczył parę karnych w sezonie, ale wątpię by nadrobił tym swoją gorszą skuteczność z gry.
Jako główny nurt rozwoju zawodnika bym jednak pozostał przy klasyce, ale jednego środkowego napada w ten sposób można by spróbować poeksperymentowac. Do tego wytrenować Osłonę i może a nuż by dało to jakiś zadowalający efekt?
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl gothart >> niedziela październik 18 - 13:25
Osłonę wytrenowałem kiedyś u AM, często jest przy piłce, więc myślałem, że to coś da. Niestety brak jakichkolwiek efektów.

Dziś mój grajek skończył 20 lat i pojawiła mu się specjalność popularny (na 99% jeszcze wczoraj jej nie widziałem. Czy są jeszcze specjalności, które pojawiają się wraz z wiekiem?
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Nurek >> niedziela październik 18 - 19:29
@gothart

Nie, ta jest jedyna.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl Mirmił >> poniedziałek grudzień 14 - 06:31
Chyba coś przy tych przeliczeniach finansowych szwankuje? Na początku sezonu sponsor pokrywał mi pensje i koszty utrzymania z lekka nadwyżką, a tym razem mam deficyt.
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Azmo >> poniedziałek grudzień 14 - 09:16
A może po prostu Ci koszty wzrosły?
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl Mirmił >> poniedziałek grudzień 14 - 11:52
No chyba, że sponsorzy biorą stan finansów z końca sezonu, a nie z dnia wczorajszego. Od końca sezonu dokupiłem zawodników i może stąd ta różnica :(
pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl rogan >> Środa grudzień 23 - 13:45
Hejka. Byłby ktoś tak dobry i zdeklarował się poprowadzić mnie za rączkę przez miesiąc, dwa? Jestem nowym graczem i niezupełnie ogarniam wszystko. Piszcie śmiało kto by chciał, nie gryzę. :)
pl rogan
Gracz
Zarejestrowany2015-12-22
pl Azmo >> Środa grudzień 23 - 13:54
Mogę pomóc ;)
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl Vincente >> czwartek styczeń 7 - 11:45, Zmieniony czwartek styczeń 7 - 11:46
Początkującym nie jestem ale tego akurat nie wiem:P... Jak wybierany jest stadion do pucharu w przypadku drużyn z tej samej ligi??
pl Vincente
Gracz
Zarejestrowany2014-05-29
pl Azmo >> czwartek styczeń 7 - 13:18
Nie wiem, ale mój już drugi raz został wybrany :D
pl Azmo
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-11
pl Nurek >> czwartek styczeń 7 - 19:54
@Vincente

Chodzi Ci o pojedynek dwóch drużyn z tego samego poziomu ligowego i wybór gospodarza? Odpowiedź: losowo.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki