Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Rozgrywki

Puchary Kontynentalne Polak (4)

pl MAT >> Środa luty 10 - 19:18, Zmieniony Środa luty 10 - 19:20
Tutaj proszę pisać wszystkich co grają w zagranicznych klubach. Ci, którzy grają w pucharach kontynentalnych mogą się poszczycić swoimi osiągnięciami :)
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl MAT >> Środa luty 10 - 19:38
Mój pierwszy raz w Pucharach Europejskich z pierwszej rundy dotarłem do trzeciej (aktualnie). Mam nadzieje na przedłużenie przygody.
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Danio >> czwartek sierpień 4 - 18:16
Ja mam co roku Afrykańską LM.. ale moja maksymalna runda to 2.. nie wiem czy mi się to opłaca, może lepiej iść do Ligi Afryki(zwłaszcza że jeszcze mocne kluby dołączą do mojej ligi)...Ktoś doświadczony może ma jakiś pomysł?
pl Danio
Gracz
Zarejestrowany2014-05-04
pl MAT >> piątek sierpień 5 - 08:37
Tam też nie masz pewności, że zajdziesz dalej :P Wszystko zależy od przeciwnika jakiego dostaniesz w danej rundzie :P Spoglądając na kilka klubów rozstawionych w LAfr widzę, że są tam mocniejsze zespoły od twojego. Musisz mieć lepszych zawodników, aby twoje znaczenie i szanse wzrosły :)
pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen