Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Sami obrońcy (5)

pl Harper >> wtorek maj 9 - 17:34
Czemu jak daję, że ma mi losować bramkarzy z akademii, to i tak dostaje ciągle obrońców? Różnica taka, że mają expa na bramce. Do tego nie mogę w żaden sposób ich przetrenować na GK. Przeoczyłem jakieś zmiany?
pl Harper
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-08-08
pl Jan23 >> wtorek maj 9 - 18:53
dawaj im blokowanie wystawiaj ich na bramce i samo im się zmieni
pl Jan23
Gracz
Zarejestrowany2014-09-29
pl Vordum >> wtorek maj 9 - 22:11
Nie sugeruj się pozycją.
Żeby okreslić pozycje spoglądaj na doświadczenie meczowe.

I dokładnie tak jak mówi Jan, jak masz "obrońców" z doświadczeniem bramkarskim to wystawiaj ich na bramce i samo po kilku meczach się zmieni.
pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Harper >> Środa maj 10 - 15:59
Wcześniej było tak, ze bramkarze normalnie się promowali. Jeżeli miałem własnie jakiegoś stopera, którego chciałem zmienić na bramkarza, to robiłem tak jak mówicie i działało. Teraz coś się zmieniło, ale może to kwestia czasu; dzięki.
pl Harper
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-08-08
pl Vordum >> Środa maj 10 - 19:39
Kwestia czasu, czasem wystarczy 1 mecz a czasem 15 to za mało

Czasem nawet jest tak że po 3 meczach na jednej pozycji wskoczy Ci na ta pozycję a po kolejnych 2 wróci na poprzednią XD
pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj