Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

nowa drużyna (13)

pl Llukaszenko >> czwartek czerwiec 28 - 15:04

Siemka, mam pytanko, otóż chciałem sobie zmienić klub główny na inny i kiedy wchodzę w dziennik danego klubu to nie mam żadnych opcji, dodam że wczoraj takie miałem. Dodam również, że od dzisiaj mam też nowy klub dodatkowy i chcę wiedzieć czy to przez to czy może coś innego.

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl kamikaze >> czwartek czerwiec 28 - 17:24

Drużyny z top 50 rankingu klubowego nie mogą zostać objęte przez innego menedżera. Tylko prawowity właściciel klubu może go objąć ponownie.

pl kamikaze
Gracz
Zarejestrowany2013-05-10
pl Llukaszenko >> czwartek czerwiec 28 - 18:10

@kamikaze
To ja wiem, ale to są klubu które w swoim kraju mają raptem po 300k popularności i dzień wcześniej mogłem normalnie to zrobić tzn. Przejąć klub a teraz nie. A w przypadku mocniejszego bo taki też mam na oku nie jest on w TOP50 :)

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl MAT >> piątek czerwiec 29 - 06:29

A zwróciłeś uwagę, na którym okienku klubu jesteś aktualnie?

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Llukaszenko >> piątek czerwiec 29 - 10:06

@MAT
Tak cały czas sprawdzam na głównym, jeszcze dwa dni temu mogłem i teraz nie a szkoda mam ciekawy klub na oku który może wkońcu pozwoli przestać mi być tylko 2 drużyną w lidze. :D

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl Llukaszenko >> piątek czerwiec 29 - 21:38

Temat można zamknąć, już znalazłem problem. 
Problemem był klub dodatkowy, po opuszczeniu go normalnie mogę zmienić team główny na inny.

pl Llukaszenko
Gracz
Zarejestrowany2013-08-28
kz FC Katowice
pl zmarek >> piątek sierpień 24 - 17:24

Szukam nowej drużyny - jest gdzieś kalendarz/data kiedy będzie aktualizacja współczynnika klubowego? Wiem z opisu że podczas losowania koszyków - ile dni jest zazwyczaj między ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem?

pl zmarek
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-09
pl Nurek >> piątek sierpień 24 - 19:50

Ostatnią rundą kwalifikacji a losowaniem jakich rozgrywek? Pucharów kontynentalnych? Jeżeli tak, to faza grupowa jest losowana następnego dnia po meczach rewanżowych ostatniej rundy kwalifikacji.

pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl Asaf >> niedziela grudzień 23 - 21:43

hej, jak wgl przejąć dodatkowy klub? W dzienniku innego klubu nie mogę przejąć jako drugi tylko zamiast mojego.

pl Asaf
Nowicjusz
Zarejestrowany2017-07-23
pl wielgachny >> poniedziałek grudzień 24 - 13:08

Może próbujesz przejąć klub top 50

pl wielgachny
Gracz
Zarejestrowany2014-07-30
pl Asaf >> poniedziałek grudzień 24 - 17:39

dobra już ogarnołem.

A mogę wypożyczać zawodników między swoimi klubami czy to zakazane?

pl Asaf
Nowicjusz
Zarejestrowany2017-07-23
pl SzpaQ >> poniedziałek grudzień 24 - 21:15

Mozesz

pl SzpaQ
Nowicjusz
Zarejestrowany2014-01-02
pl Wochu >> poniedziałek grudzień 31 - 15:39

Hej. Lepiej mieć dwóch pracowników w akademii czy w bazie treningowej? Ktoś już to analizował?

pl Wochu
Gracz
Zarejestrowany2013-03-22