Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Pytania na pocz?tek gry (357)


pl Feekohur >> piątek wrzesień 3 - 13:06

To teraz ja mam pytanie - od początku gry staram się stosować taktykę 5-3-2 z różnymi wariacjami, bo zauważyłem, że na najwyższym poziomie to dominująca taktyka. Jednak na niższych poziomach gracze jej nie stosują, bardziej posługują się klasycznymi taktykami typu 4-4-2 diament. Moje pytanie brzmi, czy ja, będąc na początkującym poziomie powinienem stosować 5-3-2, czy jednak posługiwać się klasycznymi, bo nie mam piłkarzy do grania 5-3-2?

pl Feekohur
Gracz
Zarejestrowany2021-07-04
pl Korona
pl Tomplus >> czwartek wrzesień 16 - 19:37

Najlepiej grać tą taktyką jaką masz najsilniejszy skład.

pl Tomplus
Gracz
Zarejestrowany2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl TCzesiek >> czwartek listopad 18 - 08:54

Mam takie pytanie bo nie potrafię znaleść odpowiedzi w tej grze. Nie rozumiem komplentnie o co chodzi i co jest przyczyną powstałej sytuacji. Sprawa tyczy się bramkarza, zawsze w grupie jestem 4-5 co sezon. Od samego początku mam problem z bramkarzem, w statystykach albo jest na samym dole albo się nie mieści w rankingu "czystych kont". Obecnie mam słabiutką obornę, ale wcześniej miałem mocniejsza i miałem dokładnie taki sam rezultat. Czy ktoś może mi podpowiedziec co jest nie tak?

pl TCzesiek
Gracz
Zarejestrowany2019-07-08
pl Kalafiory
pl Sidney68 >> czwartek listopad 25 - 20:53

Przecież masz bramkarza w statach. Nie jest przecież taki słaby jak na 4 ligę. Nie wiem o co Ci chodzi ? Po prostu kup lub wypożycz lepszego od swojego i po sprawie. Może nawet ja będę miał jakiegoś za grosze :)

pl Sidney68
Gracz
Zarejestrowany2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl TCzesiek >> wtorek listopad 30 - 07:46

Nie mówię, że jest słaby w statach, ale bramki nie pilnuje jak należy i to mnie dziwi.

pl TCzesiek
Gracz
Zarejestrowany2019-07-08
pl Kalafiory
pl Sidney68 >> wtorek listopad 30 - 13:32

Nic mu nie brakuje jak na 4 ligę  Jeszcze może z 6 sezonów pograć. Może mu Taktykę podbij trochę ! Zobacz jakiego ja mam młokosa w juniorkach. Nie jest dobry ale ja nie narzekam. Pójdzie może na sprzedaż za kilka sezonów. A teraz proponuję po prostu wypożyczyć lepszego bramkarza na jeden sezon. Masz zadatki na awans i wykorzystaj to. Pozdrawiam !

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2315711

pl Sidney68
Gracz
Zarejestrowany2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> wtorek listopad 30 - 14:06

Jak byś chciał to Ci wypożyczę tego gagatka ! Możesz go na zmiany wpuszczać w każdym meczu a tego swojego 24-latka sprzedaj lub komuś wypożycz. Napisz PW jakby co !

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2315711

pl Sidney68
Gracz
Zarejestrowany2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl MAT >> wtorek listopad 30 - 15:54

Na razie niech zbiera na stadion i jak najszybciej go rozbuduje. Bo z tego jest kasa. Wypożyczenia czerwono gwiazdkowych nie są tanie - niech pilnuje zapełnienia stadionu. A jak ma już kogoś wypożyczyć to kogoś z popularnym aby go wystawiać w każdym meczu aby więcej kibiców zaglądało szybciej na przyszłe mecze na nowym stadionie. 

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Feekohur >> piątek marzec 11 - 18:32

Ja mam teraz dwa pytania:

1.Czy czynnik "Poziom" przy zawodniku, którego się licytuje bierze pod uwagę poziom najlepszego zawodnika, czy średnią gwiazdkową składu?

2.Czy jest jakiś wzór na wyliczanie tego, który junior jest lepszy od drugiego i bardziej opłacałny w dalszym rozwijaniu? Mam na myśli talent, wiek w którym przyszedł itd.

pl Feekohur
Gracz
Zarejestrowany2021-07-04
pl Korona
pl MAT >> sobota marzec 12 - 17:50

Talent oraz baza treningowa ma wpływ, wiek, umiejętności specjalne.

pl MAT
Gracz
Zarejestrowany2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Feekohur >> niedziela marzec 13 - 21:23

Dziękuje

pl Feekohur
Gracz
Zarejestrowany2021-07-04
pl Korona
pl Mirmił >> poniedziałek kwiecień 29 - 18:35

Czy jak piłkarz odchodzi ze wzglętu na wiek (tzw. emerytura) to jak go przerobię na pracownika to pozostanie w klubie czy jednak odejdzie wyznaczonego dnia?

pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan