Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Rozgrywki

Puchary Europejskie (575)


pl Vordum >> czwartek wrzesień 6 - 18:51, Zmieniony czwartek wrzesień 6 - 22:47

No nie no.... co to wczoraj było

pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> piątek wrzesień 7 - 15:55

Odpaść z takim leszczem to kompromitacja. Pierwszy mecz porażka 2-0 mimo przewagi, w drugim dwie kontuzje w tym druga bramkarza. Cały sezon już się zakończył.

pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Vordum >> piątek wrzesień 7 - 17:05

Kompromitacja, wstyd, żenada...reszte sobie dopowiedz :D 

pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vincente >> piątek wrzesień 7 - 18:05

Przegrałeś przez tą zmiane z pierwszej minuty. Niepotrzebnie takie robisz gdy musisz gonić wynik...

pl Vincente
Gracz
Zarejestrowany2014-05-29
pl gothart >> piątek wrzesień 7 - 19:32, Zmieniony piątek wrzesień 7 - 21:16

Raczej nie spodziewałem się dwóh kontuzji w jednym meczu.

Poza tym awans przegrałem pierwszym 0-2 pomimo przewagi

pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl kamikaze >> sobota wrzesień 8 - 19:33

Wsytd to bym nie powiedział, gorzej jak by przegrał z zespołem od 9 gwiazdek w dół. Przeciwnik był słabszy, ale to nie był jakiś amator. Każdemu zdarza się przegrać jakiś mecz z słabyszm zespołem, niestety pech padł na to, że był to mecz wyjazdowy.

Sam bym taką zmianę przeprowadził, a kontuzje w tej grze to by mogli jakoś zmienić przez x meczów nie masz żadnej kontuzji, a w kolejnym meczu wylatuje 3 zawodników, mnie już takie coś spotkało nie raz.  

pl kamikaze
Gracz
Zarejestrowany2013-05-10
pl Katian >> niedziela wrzesień 9 - 08:20

Zmiany w pierwszej minucie ogólnie są bez sensu (moim zdaniem, nawet jak ma się asa). Na pewno szkoda wyniku. Będzie ciężko obronić 3 miejsce przed Francją w rankingu.

pl Katian
Gracz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Biały Legion
pl czorny >> niedziela wrzesień 9 - 16:10

Teraz raczej sie nie obronimy. Jednak za 2 sezony powinnismy wrocic do pierwszej 3-ki

pl czorny
Gracz
Zarejestrowany2013-09-01
pl Katian >> niedziela wrzesień 9 - 16:49

O ile nasze kluby się wzmocnią, bo mam wrażenie, że 6 i 7 będą trochę odstawać w przyszłych rozgrywkach europejskich (chyba, że się wzmocnią) i ciężko im będzie zdobywać jakieś punkty, zwłaszcza, że ja planuję dużą wyprzedaż po sezonie, więc też raczej długo moja przygoda nie potrwa - pewnie odpadnę przy pierwszej okazji.

pl Katian
Gracz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Biały Legion
pl Vincente >> niedziela wrzesień 9 - 18:46

Takie zmiany mają sens wtedy gdy nie musisz gonić wyniku. Ja już przetestowałem robienie 2 i 3 zmian w meczach. 2 sezony temu zrezygnowałem z 3 zmian bo zauważyłem że często koncze mecz w 10 po kontuzji zawodnika. Gdy przeszedłem na system z 2 zmianami odrazu wyniki były lepsze.

pl Vincente
Gracz
Zarejestrowany2014-05-29
by Andryvs >> poniedziałek wrzesień 10 - 16:06

Witaj, my polish friends! 

Great moments are born from great opportunity, and that's what i had there, boys. That's what I earned that night. One game; if i played them ten times, you might win nine. But not that game, not that night. That night, we played with them. That night we stayed with them, and we shuted them down because we can. That was my time. 

by Andryvs
Gracz
Zarejestrowany2015-02-28
by Prussians
pl Katian >> poniedziałek wrzesień 10 - 19:03

Lucky win, but gratulations ;)

pl Katian
Gracz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Biały Legion
by Andryvs >> wtorek wrzesień 11 - 15:21

Dekuj, Katian! 

My fairytale will end tonight, but still i can leave the eurocups with my head up :). Good luck in group stage too! 

by Andryvs
Gracz
Zarejestrowany2015-02-28
by Prussians
pl Vincente >> wtorek wrzesień 11 - 16:00

co łon napisał?

pl Vincente
Gracz
Zarejestrowany2014-05-29