Forum: Polski rss-feed

Znajdujesz się na forum ogólnym dla języka polski. Wszystkie posty muszą być pisane w tym języku - w przeciwnym wypadku mogą one zostać usunięte bez podania przyczyny. Forum zostało podzielone na działy, co za tym idzie prosi się o umieszczanie nowych tematów w odpowiednim miejscu. Wszelkie problemy z działaniem gry proszę zgłaszać na forum "błędy".

Polski >> Pytania

Pytania na pocz?tek gry (357)


pl Nurek >> piątek kwiecień 11 - 14:47
Po meczach U21 i ligowym odnoszę dziwne wrażenie, że wzrost doświadczenia meczowego nie zależy od rodzaju meczu, ani ilości minut rozegranych. W następnym meczu towarzyskim wpuszczę jednego z piłkarzy (tych co mieli +8) tylko na minutę i zobaczę, czy dostanie tyle samo. Teraz mi się przypomniało, że kto już na forum angielskim pisał, że minuta wystarczy, ale wtedy nie uwierzyłem.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl Vordum >> piątek kwiecień 11 - 15:13
Po najechaniu na ocenę meczową wyskakuje pewna liczba, co ona oznacza?
pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Nurek >> piątek kwiecień 11 - 15:21
To są jakieś obliczenia do oceny końcowej. W zależności w jakim przedziale jest ta wartość (nie znam zakresów), taką ocenę dostaje piłkarz. Jednak jak to jest obliczane to chyba nikt nie wie.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> sobota kwiecień 12 - 07:14
Czy ktoś mógłby ocenić i porównac dwóch piłkarzy? Który powinien grać w pierwszej jedenastce? Dzięki

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-233009
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-365720
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl EGS >> sobota kwiecień 12 - 07:22
ciezka sprawa, ja do konca tej rundy dal bym im grac po polowie a potem juz tylko ten mlodszy obcokrajowiec w pierwszym skladzie.
pl EGS
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl Nurek >> sobota kwiecień 12 - 12:04
@Anomander i zmarek

U mnie Moch zagrał raz cały sparing i raz jedną minutę w sparingu. Doświadczenie pozycyjne dostał takie samo, więc wniosek jest taki, że nieważne ile minut piłkarz zagra, ważne żeby się pojawił na boisku chociaż na chwilę.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> sobota kwiecień 12 - 14:07
@Nurek

Ciekawe, to oznacza, że granie meczy towarzyskich jest bardzo opłacalne - szybko można rozwinąć juniora.
pl Anomander
Gracz
Zarejestrowany2013-03-05
na ifilghrain >> sobota kwiecień 12 - 21:41
rozwinąć pod kątem wartości tylko, bo skille i tak rozwiną się po treningu?


ile vip3 ma kredytów na sparingi?

czy zawodnikowi, dajmy na to napastnikowi, jeśli skoczy wartość pozycyjna obrońcy, wzrasta jego wartość $ ? zakładam że supporter ma z 3 razy więcej kredytów na spary, dojście do 1000 głównego doświadczenia pozycyjnego nie powinna stanowić dużego problemu, a później może snajpera wystawiać w sparingach na innych pozycjach by podbić jego wartość, czy tak? all-around player w środku pola byłby jak znalazł, nie wspomnę o tym że jego wartość dalece przerosła by wartość podobnego zawodnika (te same skille) ale u menago bez pakietu vip.


jak to wygląda wg Was?
na ifilghrain
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-20
pl gothart >> sobota kwiecień 19 - 17:28
Ile więcej dostaje grajek, który jest talentem? Kojarzę, że gdzieś było o jednej gwiazdce. Ten koleś był wylosowany z 7 poziomu, czli bez talentu max 4,5*, a on ma 6,35*

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-498262
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Anomander >> sobota kwiecień 19 - 17:48
Wydaje mi się, że jest to maksymalnie do 2-2,5 piłek talentu więcej.

Największy talent jaki widziałem to 7 piłek właśnie dla zawodnika z poziomu 8 akademii.
pl Anomander
Gracz
Zarejestrowany2013-03-05
pl Vordum >> sobota kwiecień 19 - 17:55
Cieszmy się z takiego zawodnika :D
pl Vordum
Gracz
Zarejestrowany2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> czwartek maj 22 - 18:25, Zmieniony czwartek maj 22 - 18:26
Czytam o treningu pozycyjnym, ale szczerze nie jestem w stanie dojśc do tego, jakby wyglądał ten grajek po przekwalifikowaniu na obroncę?
Warto zmieniać i jakby wyglądał?

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-609087
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Tulipan >> czwartek maj 22 - 19:17
Dla mnie warto. Rosly obronca to bardzo dobry pomysl. Jak masz rozbudowana baze to zrob mu trening pozycyjny, jesli nie to ustawiaj go po prostu na obronie a sam sie przekwalifikuje ;)
pl Tulipan
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-05-28
pl gothart >> piątek lipiec 4 - 21:57
Chciałem ustawić skład na jutrzejszy baraz i mój najlepszy zawodnik nie może zagrać, ponieważ jest w reprezentacji. Czy mam inna opcję poza pisaniem do selekcjonera, aby usunął go z repry?
pl gothart
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-06-16
pl Nurek >> sobota lipiec 5 - 05:27
Nic nie poradzisz na to. Selekcjoner i tak go nie zwolni z kadry, bo zmiany może wprowadzać tylko w wybranych tygodniach sezonu i teraz akurat nie może.
pl Nurek
Gracz
Zarejestrowany2013-02-05
pl KS Nurki