Liga Bośnia i Hercegowina sezon 73

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

Evropska takmičenja (184)


ba Chuchi >> poniedziałek wrzesień 30 - 14:25
Svaka cast momci na prolazu, dobar uspjeh nase lige al tesko da cemo napredovati, tj imati vise klubova slijedece sezone u Evropi!Ja sam kiksao, realno nije mi bila teska ekipa, kad pogledam igrace mozda sam imao i najbolje al mi je falilo iskustva i jedan vrhunski napadac!Al to cemo da probamo da rijesmo na slijedecem prijelaznom roku!Uglavnom puno vam srece u iducoj fazi i ko zna mozda se desi i neko iznenadenje(Sjetimo se samo kako je Fk Zeljeznicar uzeo buduceg pobjednika Lige sampiona u osmini finala i ispao samo na osnovu golova u gostima)!Samo hrabro momci ;)
ba Chuchi
Gracz
Zarejestrowany2013-02-22
hr EroSt >> wtorek październik 1 - 17:00
Nakon današnje utakmice sa HNK Hercegovcem, menadžer HNK Hercegovca, i ujedno i izbornih BiH reprezentacije se sastao sa Ćoralićem, Iniestom, Dedićem i Radanovićem te ih opomenuo za njihovu predstavu u današnjem susretu. Posebnu kritiku uputio je Radanoviću, koji je postigao pogodak, te ih podsjetio da od njih očekuje najlošiju predstavu do sada ukoliko žele ostati na popisu reprezentativaca. :P

Sve u svemu, iako je Unita po meni bila favorit u ovoj utakmici, na terenu se to nije vidjelo, i mogu reći da su i sretno izvukli nerješeno. No, sreća prati hrabre, a nadam se da će mi uzvratiti na Unita areni. Sretno ostalim BiH klubovima u europi.
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
ba muky >> wtorek październik 1 - 18:33
Moram priznati da je mladi Radanović nakon današnje utakmice bio vidno uznemiren i vjerovatno je to zbog gola ekipi svog izbornika. :)

Odlična utakmica sve u svemu. Reprezentativci su odigrali na nivou. Bolja je bila ekipa HNK Hercegovac, ali Unita je uspjela ostati neporažena na vrućem gostovanju..

Četvorica prozvanih su pod velikim pritiskom u nastavku, i vidjet ćemo kako će se nositi sa riječima izbornika.. :)

Sretno uglavnom! :)
ba muky
Gracz
Zarejestrowany2013-02-09
ba Lobster >> Środa październik 2 - 10:55
Kako stvari stoje, ja samo i gledam da izbjegnem europska mjesta.
Sjećam se da je za jednu tekmu bilo 13k, a za kup dobijem odmah bar 50k.

Jedino što je dobro jeste popularnost, al' i ona ga dođe samo broj
čim si napunio stadion - prodao si max karata i max robe.
ba Lobster
Gracz
Zarejestrowany2013-02-18
ba Chuchi >> Środa październik 2 - 12:17
Ma isplati se jedino Liga sampiona sto se tice para, ja sam za 4 poraza i 2 nerijesena rezultat uzeo 2 miliona Km, ne racunajuci tu pare od stadiona!A Evropska liga je jedino dobra zbog gledaoca i stadiona, tu su mnogo manje pare!
ba Chuchi
Gracz
Zarejestrowany2013-02-22
eng 1312 >> Środa październik 2 - 15:47, Zmieniony Środa październik 2 - 15:50
nista racunali iskustvo za igrace ;)
evo ja sam preko 40000 uzeo, nije malo
eng 1312
Gracz
Zarejestrowany2013-03-20
eng 1312 >> czwartek październik 3 - 13:22
Unita prosla!
FGR i SAHC napustili takmicenja
eng 1312
Gracz
Zarejestrowany2013-03-20
ba Chuchi >> piątek listopad 8 - 14:34
Klocko united nesretnim sklopom okolnosti ostao je bez Lige Sampiona!Jos jednom je dosao do izrazaja glupost u igrici da se odamh nakon primljenog gola daje gol!Steta nezasluzeno ispadanje al ostaje Liga Evrope!
ba Chuchi
Gracz
Zarejestrowany2013-02-22
ba Tracko >> piątek listopad 8 - 20:35
ma ovo je glup manager u picku lijepe matere jebem im mater u picku jebem ti manager ovaj i mater mu jebem pravis ekipu 2 sezone trecu da se boris za ulazak ne mozes nikog da dobijes pisam se na manager ovaj ubije ti volju za igranjem
ba Tracko
Gracz
Zarejestrowany2013-02-23
ba muky >> piątek listopad 8 - 21:04
Strpljenja buraz.. :)

Po meni, ako hoćeš da se digneš što prije, moraš kupiti dva tri solidna igrača, i već sljedeće ćeš ući u bolju Ligu. Druga opcija je da gradiš ekipu, dakle, pare ulažeš u objekte, ali to ti je proces, i treba ti definitivno više od dvije sezone da ekipa bude solidna. Npr., meni su samo tri igrača u prvom timu( i to od ove sezone) iz Youth centra , iako mi je Youth 7. Sve ostale igrače sam kupio ili napravio kreditima. Moj ti je savjet: i kupovina i ulaganje, samo skontaj gdje, šta, kako.

Iz Youtha izlaze ekstra igrači, ali im treba 4-5 sezona da bi bili upotrebljivi.

P.S. Pokušaj malo poraditi na taktici, jer su sve ekipe u tvojoj ligi podjednake. Po meni je nerealna pozicija na kojoj si trenutno. :)
ba muky
Gracz
Zarejestrowany2013-02-09
eng 1312 >> piątek listopad 8 - 23:08
kakve dvije, ja evo 5 sezona pravim tim, i tek sljedece ocekujem da napadnem prve dvije pozicije
eng 1312
Gracz
Zarejestrowany2013-03-20
eng 1312 >> sobota listopad 9 - 15:11
sutra pocinje glavni dio Euro takmicenja, mali pregled:

-CL: Unita je kao sampion usla direktno u grupu, Klocko ispao u Play off-u od poljaka (4-4) zbog gola u gostima, nakon sto je izbacio srbijanskog predstavnika 6-4

EL: SaHC (kao finalista Kupa) i Klocko u grupi. Kupusari Kiseljak i FGR ispali u Play off-u.
eng 1312
Gracz
Zarejestrowany2013-03-20
ba muky >> piątek listopad 22 - 13:29
U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Unita dobila prošlogodišnjeg osvajača istog takmičenja, tim AC Subotica! Guravih, ali pobjedničkih 3-2 je i maksimum koji naš tim može ponuditi protiv ovih svemirskih ekipa.

Nadati se samo da se u uzvratnoj utakmici nećemo vratiti osramoćeni.. :D
ba muky
Gracz
Zarejestrowany2013-02-09
ba Chuchi >> piątek listopad 22 - 19:07
Cestitam Muky stvarno dobar uspjeh, mislio sam da ces izgubiti glatko al na veliko iznenadenje vidio sam da si pobijedio!Bravo majstore,al ostaje zal sto si primio gol u zadnjoj minuti!Ko zna mozda te luda sreca posluzi pa prodes dalje,sve je moguce.Ja sam odigao 1:1 tesko da cu dalje al eto potrudit cu se!Cestitam jos jednom :)
ba Chuchi
Gracz
Zarejestrowany2013-02-22
ba muky >> piątek listopad 22 - 20:22
Hvala brate.. Da je ostalo 3-1, mislim da bih i imao neku šansu, ovako teško, jer mu je prejaka ekipa, ali pokušat ćemo šta taktički pripremiti.. :)

Samo što je sada gust raspored, pa su igrači umorni.. Imam osjećaj da ću u ligi polako kiksati..
ba muky
Gracz
Zarejestrowany2013-02-09