Liga Estonia sezon 28

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

H57 (74)


ee onuelver >> Środa luty 10 - 21:54

Eks tänu sellele et euromängud on kaelas. Ma sain mullu punkte Pusalt ja Reinhardilt tänu sellele et noil põhimehed puhkasid Euroopa jaoks aga Kosmose ja Tartu vastu jäin vist nullile.

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> czwartek luty 11 - 19:54

Kõik said alagruppidesse :D 

ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> czwartek luty 11 - 20:51

Ilus esitus !

Edu kõigile gruppides ;)

ee plarts
Gracz
Zarejestrowany2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> sobota luty 13 - 21:31

Oli küll täna punkt lähedal aga ei näkanud ikka. 

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> Środa luty 17 - 17:33

Mitte mingisugust motivatsiooni ei ole nagu enam :D CLi võita on võimatu , EC saada on raske, Eesti tiitlid ei ole kunagi väga huvitanud...raske

ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> Środa luty 17 - 18:29

Mul motivatsiooniga õnneks probleeme pole. Austria klubiga on veel medal võtmata, aga kohe saab sealgi 200K staadion valmis. Eestis üritan kah tasapisi rajale uuesti saada. Meeskonna noorusega vabandab vähesed punktid hetkel välja :D kuigi täna polnud ka mängupilt see, mis peaks. Vajalikud punktid siiski võetud ja hakkab tabeli sabas ka veidigi pinget tekkima. Meeskonnas on põhituumik küllaltki noored, 20-25 ja arenemisaega veel on, mõned õnnestus hankida ka väärt lisaatribuutidega. Ka kaitsepool peaks aja jooksul paremaks muutuma, ehk saab sinnagi kellegi juurde veel. Sihiks on võetud FA4 lõpuks. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> Środa luty 17 - 20:17

Taavi

jää grupis 3. ja oled kohe EC-s :D

ja siis pole muud kui võida ära ;)

motivatsiooni kui palju :D

ee plarts
Gracz
Zarejestrowany2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> Środa luty 17 - 21:16

Keeruline on , kipun olema selline top8 meeskond :D ECsse raske majandada xD Meelega nagu varu keeperiga lasta ei taha , paljud meeskonnad tuttavad ka ehk neid hea ära omada :D

ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> czwartek luty 18 - 14:44

Haapsalu peksis pooliku nii vigaseks et tahetakse 30m€ ravi eest, eks kannatan 10 päeva või ootan et hind langeks :D 

ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> czwartek luty 18 - 21:37

Jälle ei jätku meeskonda terveks mänguks.

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> piątek luty 19 - 18:25

Sul on päris mitu eakat mängijat ka sees. Aga pigem peaksid vist ründesse rohkem panustama, väravateta ei taha punktid ka ju tulla. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sobota luty 20 - 23:21

Savil 1.5 päeva vigastuse lühendamine 10 milli :D

ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> niedziela luty 21 - 08:24, Zmieniony niedziela luty 21 - 08:28

Kas 24-25 aastase ründaja eest kel 18-19 tärni on 150M euri väga suur raiskamine kui tal veel Selfish ka juhtub olema?

Ma olen vahepeal mõelnud just Puka Cityst loobumise peale kuna ei usu et sellega praegusest oluliselt kõrgemale võiks jõuda. 7. koha ehk saaks hea õnne korral kunagi kätte. 

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> niedziela luty 21 - 09:17

Praegusel turul on raske öelda. Võid lingi anda, et milline ta on.
Aga võrdluseks - Ma sain enda ründaja 230milliga, on ainult natuke rohkem, samas on tõenäoliselt kõvasti etem su ründajast.

Rahaliselt on tõenäoliselt üks ost sul tasuv, kui ta aitab sul liigasse jääda. Kuigi hetkel oleks vaja palju ebaõnne, et sind Dünamost tahapoole jätta ning play-off kaotada. 

Surfasin natuke turul ringi ja tegelt ega selle raha eest vist paremat ei leia keset hooaega. Üldse keset hooaega müüakse pigem heidikuid, kes on enamasti halvemat sorti ostud.
Mina ootaks hooaja keskpaika ja äkki siis saad kellegi parema ostetud.

ee Kaarel
Gracz
Zarejestrowany2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> niedziela luty 21 - 10:32

Mul Onyali on umbes selline ründaja, ainult et Selfish pole, maksin kunagi 147M ta eest, kuid tema oli siis tükk maad noorem kah, kuskil FA4 treenides oleks ehk 20* ligi täis. Samuti pole ma just kõige säästlikuma kuulsusega siin liigas :D ajafaktorit arvestades võiksid pisut odavamalt ehk saada küll. Kuna praegune aken on lühike, siis ei jõua hind ka nii alla minna kui hooajavahetusel. 

Taavi sai selle raha eest mõni hooaeg vanema blackstar grusiini hooja algul. Ma pole kindel, kas Onyali minulgi kunagi sinna staatuseni jõuab ja sul on FA veel aste lahjem. Veenus ostis noorena Cazalise 120M eest ning on 20* ligi ja Selfish+Intelligent, seega on saanud kokkuvõttes parema odavamalt. Aga tal on ka FA4. 

Reinhardil samalaadset mängijat pole, on tunduvalt paremad või nõrgem(16* ja sai 68M eest poisikesena). Alkohoolikute mainitud Aboukrat on samuti klass parem(>21*) sinu valitud tasemest. Kosmose ainus vastav mängija on oma noorteka kasvandik, samuti kõik Haapsalu ründajad. Tartu türklane pole ka vist päris sellest klassist, juba 29 ning minu hinnangul liiga kallilt ostetud.  

Kui oled kindlalt võtnud nõuks osta kedagi, vaata et oleks ST või vähemasti YA4 päritolu. Samuti tasub riskida underbididega, võid ehk paarkümmend miljonit säästa. Praegu on su FA2 ehk suurimaks piduriks, sest vajad paremat ja kallimat algmaterjali kui teised, et nendega samasse seisu jõuda. Kui aga vaatad oma igatsetud FA2+YA5 klubisid, siis need ei kasvatagi noorest peast väga, vaid ostavad sisse pigem valmis mängijad, sest ei suuda kasvatamisel konkureerida FA4-FA5 klubidega. Seetõttu pole nad ka kuskil see kõige tipum klubi.

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn