Liga Estonia sezon 41 [2]

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

Hooaeg 8 (337)


ee Taavi >> czwartek marzec 27 - 18:47
Mul järvi ja mingi noob müügis , 600k ikka saab , mis jääb ka staadioni ja HC fondi :)
ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee Andy >> czwartek marzec 27 - 19:44
Suutsin jällegi relegatsiooni vältida. Nüüd on mure selles, et sats on maru hõre. Pole kõigekirkamaid noori ka keda nii hirmsalt mängu panna. Tuleb loota,et tuumik püsib terve. Sest pink on tõsiselt kahvatu. Ja midagi mõistlikku pole turul ka näha. Igatahes saab tulema põnev hooaeg. Eks näis palju aega jääb tegelemiseks kevadisel perioodil.
ee Andy
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-07-25
ee Taavi >> czwartek marzec 27 - 19:48
Järgmist hooaeg teile raske ennustada küll et mis toimuma hakkab :D

Alt tulekul normaalsed tiimid ja ülevalt 2 kolli
ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> czwartek marzec 27 - 20:22
Pole meeskondi veel võrrelda väga jõudnud,(pole ka mõtet enne TW sulgumist) kuid 2 Meistrikast langenut on tõenäoliselt teistest kindlamalt üle. Kui ei õnnestu häid laene teha, võin osutuda hoopis relegatsioonikandidaadiks, eriti ründe pärast: leedukas enam ei jõua hästi, kasahhil maksab kätte ta erioskus olla ohtlike sündmuste ajal kuskil kaitsjate juures, teised on veel nõrgemad. Ilmselgelt jääb see liialt hambutuks, vaja oleks uut Hansu ja kedagi kaitsesse.
ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> czwartek marzec 27 - 20:31
Tiit Minijibaev vms sul poole hooaja pealt juba täitsa täkk :)



Ma loodan et ma mõned laenuvennad ikka leian abiks...muidu pekkis :D
ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> czwartek marzec 27 - 21:06
mul plaan saada ka ründaja laenule ning lisaks üritan 4* väravavahti laenule, siis müüks praeguse üldse maha ja jätkaks ilma enda väravavahtideta :D
nz Luke Broadcast
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-09-18
ee Taavi >> czwartek marzec 27 - 22:03
Ma jään nutma oma 3* VVga :D


Aga meil palju raskem töö...peame üleval foorumi tööle saama :S
ee Taavi
Community Manager
Zarejestrowany2014-01-17
ee FC Pusa