Liga Estonia sezon 41 [2]

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

Hooaeg 37 (59)


ee djdurex >> wtorek maj 8 - 09:56

Suht napilt läks seekord. Peab vist noorendama ja ehk kolmandas käima.

ee djdurex
Gracz
Zarejestrowany2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> wtorek maj 8 - 15:10

Pole ju eriti vanad, paar kaitsjat ehk. Mõõn tuli pigem siis, kui sa vahepeal tükk aega sees ei käinud. Nende vahetusega sa vaevalt allapoole 8. kohta langeks.

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> czwartek maj 10 - 16:44

Jälle ei vedanud Puka Cityl playoffidega. Loodetavasti ei hakka ta jälle lammutama rivistust, sest ega ta isegi oodanud hooaja algul nii kõrgele jõudmist. Järgmisel hooajal võiks ju see playoffide duellivõit ära tulla. Ning kui Anomaalia on üleval tagasi, võib ülejärgmisel hooajal liigavõitu püüda juba. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> czwartek maj 10 - 17:10

Kuna võtsin esimest mängu liiga ettevaatlikult,siis tuli teises riskid võtta,Pukal sisse juurutatud ja toimiv 4-3-3 rivistus,tuli mul oma kaitsele loota,et liin peaks,ning poolkaitsest enamuses loobuda.

ee anarch37
Gracz
Zarejestrowany2013-05-26
ee anarch37 >> czwartek maj 10 - 17:16

Nüüd tuleb siis järgi katsuda,kuivõrd pekki on hiinlane,Auguri mansa jäägid keeranud...

ee anarch37
Gracz
Zarejestrowany2013-05-26
hu David >> czwartek maj 10 - 19:27

Good luck! I won't be surprised if you would win the playoff duel. 

hu David
Gracz
Zarejestrowany2016-10-22
hu FC Ajka
ee Balthazor >> czwartek maj 10 - 19:30

Loodaks üleval värskemat verd tõesti näha. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
hu David >> czwartek maj 10 - 19:38

Would be an interesting clash. They sell players, like Ivanin he leaves probably this night that team... We will see, I prefer also motivated teams.

hu David
Gracz
Zarejestrowany2016-10-22
hu FC Ajka
ee onuelver >> sobota maj 12 - 10:37

Huvitav jah et see hooaeg kui ma ei arvanud et võiks playoffi saada selle alguse järel siis ma pole olnud edasipääsule playofi teise ringi nii lähedal. Kusjuures Hengfengiga võinuks ka vist põnevaks minna. Ütlesin hooaja suht algul et kauaks teda pole ning juba jäigi playoffidele.

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> niedziela maj 13 - 09:12

Playoffid algus mõlemal etapil sarnane 3:1 tappa saada võõrsil,aga vähemalt on värav all ja ehk saan ka seekord revansi kodus.

ee anarch37
Gracz
Zarejestrowany2013-05-26
ee Balthazor >> niedziela maj 13 - 19:13

4-2-4 oleks isegi minu kohta vist liiga suitsidaalne formatsioon, minu kamikaze on kuulus 5-2-3 olnud, millega kunagi hollandlased endast välja ajasin, kui kindla underdogina neilt kaks viiki kätte sain. Sisetunne ütleb, et Puka City oleks skoori poolest suutnud paremat vastupanu avaldada. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> poniedziałek maj 14 - 05:29

Mul on suht asjalik kaitse,aga rünne jääb keskpäraseks,seepärast üritasin kvantiteediga kvaliteeti lappida,Puka vastu toimis,aga üllataval kombel vanurite kaitseliin seekord nullis mu variandid.

ee anarch37
Gracz
Zarejestrowany2013-05-26
ee Balthazor >> poniedziałek maj 14 - 15:29

Pukal tulevad rohkem kui pooled väravad ühe mehe pealt, liinikaaslased pole veel samal tasemel, sestap teda lihtsam ka blokeerida. Teine nõrk lüli on tal praegu värku, kes selle kandi klubide omadest vist noorim. Hengfengil on samal kohal ju Bezmel. 

ee Balthazor
Gracz
Zarejestrowany2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Środa maj 16 - 08:54

No selle Zornigigia pole meil mõtet arvestada kauem kui nädalaks. On teine juba mitmest kolmanda liiga klubist meil läbi karanud.

ee onuelver
Gracz
Zarejestrowany2014-09-02
ee Puka City Strikes Back