Liga Chorwacja sezon 66

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

Przyklejony HNL (4324)


hr EroSt >> niedziela marzec 17 - 19:49
Meni je važniji primarni skil (naravno), pa negdje držim razliku kod igrača od otpilike 10-20 bodova. Ovisno o starosti, pa tako primjerice Obrad Čirić (kao primjer jedan od igrača) ima 60 u passingu i 46 u taktici. Sad cu mu dici taktiku do 50 i onda opet dizem passing. Za off. vezne dizem ponekad i scoring (imam u planu iako još nisam), a def. vezne dueling naravno kao jedan od sekundarnih skilova. Kod napadača samo scoring i taktiku, obrana dueling i taktiku itd. :)

I pala mi je na pamet jedna ideja. Ne znam kako vi stojite sa juniorskom? Meni se trenutno gradi level 4, a na forumu sam pročitao (ako sam dobro skužio) da će se moći odabrati tri države uz ovu trenutnu u kojoj je klub iz kojih će dolaziti igrači u juniorima. Naravno, ako netko želi da mu igrači dolaze samo iz države u kojoj mu je klub, ne odabere niti jednu dodatnu državu i riješen problem. No, ako sam to dobro shvatio, i u pitanju su tri dodatne države (sad ne znam da li je 2 + trenutna ili 3 + trenutna), pala mi je onda na pamet ideja da napravimo pakt. Što je više igrača to je naravno bolje, i onda se dogovorimo recimo sa BiH, Srbijom i recimo Slovenijom (ili nekim drugim državama, ali sam njih uzeo kao primjer jer su nam najbliže) i mi u svojim juniorskim odaberemo njih, a oni nas. Što bi značilo da nećemo samo dobivati juniore u Hrvatskoj, nego i u ostalim državama, a usput ćemo i mi davati njima igrače. Međusobno bi nam koristilo jer bi nam odmah povećalo konkurenciju u reprezentaciji.

Naravno, sve pada u vodu ako sam krivo skužio ovo s juniorskom, ali vidjet ćemo za dva dana kada se otvori level 4. :)
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
at StormZ >> niedziela marzec 17 - 22:18
Što se tiće treninga nešto slično sam i ja razmisljao ali jedino se nebi složio sa obranom..njima treba dizati blocking prije taktike jer je to dosta važan skill za njih,kad se nalaze na putanji lopte igrača koji je pucao gleda se taj skill,da blokiraju udarac. A što se tiće juniorske skole to si dobro shvatio,ali nema smisla po meni to sto si rekao,najbolje da uzimate igrace samo iz hrvatske..jer opet nece biti smisla ako uzimate bosance i srbe..vi cete uzimati bosance i srbe a oni ce hrvate..opet cete doci na isto
at StormZ
Gracz
Zarejestrowany2013-03-07
hr EroSt >> poniedziałek marzec 18 - 12:41
Blocking je po meni sekundarni skill kod obrambenog kao i tactic. Stoga ajde reći ćemo da bi ih trebao tretirati isto, barem je takvo moje mišljenje.

A što se tiče junira, pogledaj koliko ima bosna igrača? Trenutno 20 u BiH (nisam sad gledao koliko su aktivni, samo sam ih prebrojao), a koliko mi imamo u Hrvatskoj? 14. Znači 6 klubova više imaju, što odmah znači da će više i igrača proizvoditi. Uostalom, tamo ne piše da će biti po dva igrača recimo iz svake države kad to otvoriš. Može se dogoditi da dobiju 5 igrača iz hrvatske, dva iz slovenije recimo i jednog iz bosne. Nama se može dogoditi obratno naravno, ali tu je još i pitanje level juniorske, a i neće svahi naš hrvat iz juniorske biti potencijal, a kod njih se možda baš dogodi da budu hrvati potencijali. Mislim sve je to sad priča u prazno, ali ja mislim da može poslužiti.

Uostalom, daj dođi u našu ligu i ojačaj ju konkurentnošću, šta ćeš u austriji? Meni je iskreno zabavnije igrati u konkrentnoj ligi pa i ne ići u europu, nego igrati negdje gdje nemam konkurencije, a i to ti ne znači puno, jer kad krenu europska natjecanja, rank će vam padati zato jer vas nema. Ako razumiješ što hoću reći.
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
hr EroSt >> poniedziałek marzec 18 - 12:51
Usput kako stojite sa stadionom? Ja sam evo dvije večeri za redom imao pun, a zadnjih 8 utakmica sam imao više od 80% popunjenosti, te mi se tako otvorila mogućnost za nadogrdnju stadiona. Sad ne znam da li da to slijedeće radim, jer nadogradnjom će mi se još otvoriti i neke druge mogućnosti još veće zarade. A opet plan mi je bio štediti za trening facility i onda njega dignuti na lvl 4.
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
at StormZ >> poniedziałek marzec 18 - 17:41
i ne razumijem baš :P jer sam ja doveo vec 2 korisnika da igraju austrijsku ligu,za koji dan cu jos 2-3 i eto,liga je popunjena :) a uostalom živim u austriji pa mi i nije to neka strana liga baš :)
at StormZ
Gracz
Zarejestrowany2013-03-07
hr EroSt >> poniedziałek marzec 18 - 19:09
Mislio sam na to da nema prave konkurencije (bar za sada, možda bude eto kad ti dovedeš još igrača kao što si rekao) i onda ti se odmah teže probiti u europu jer će se gledati koef. država. Znači kao i sada, slaba konkurencija u državi, mali keoficient, znači krećeš iz nekog pretkola, i odmah je i tebi teže. Ali ako već dovodiš ljude na igru onda teorija pada u vodu. :)
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
at StormZ >> poniedziałek marzec 18 - 22:01
I ne gledam na to tako,možda cu i krenuti od pretkola ali ova igrica je napravljena tako da nema neke razlike u nagradama od drzave do drzave..Znaci nagrade ovisi o broju bodova koje osvojis itd itd,znaci ja cu u tom pretkolu imati dosta sansi s obzirom da cu biti najbogatiji u svojoj drzavi i da donekle vec imam dugorocan plan,bar do te sezone 3 kad starta liga prvaka :) Nista manje sanse necu imati u pretkolu nego se tu tuci sa vas 10 u hnl-u :P
at StormZ
Gracz
Zarejestrowany2013-03-07
hr klokan92 >> wtorek marzec 19 - 20:45
Evo, sada je i službeno, Split United prvi je šampion HNL-a.
Četri kola prije kraja pobjegao je na nedostižnih 14 bodova razlike. Za to mu je bio dostatan i današnji remi. Možda će sada juniori igrati tekme, ili će se napasti neka velika razlika koju će budući prvaci pokušavat rušit... nije važno. Sve čestitke LeeBossu na perfektnoj premijernoj sezoni. Iako je stranac, pokazao je da se može nositi s Hrvatskim nogometom i još jednom, svaka čast!
hr klokan92
Gracz
Zarejestrowany2013-02-08
si NK Krško
hr v >> sobota marzec 23 - 12:33
Kako ste se vi raspričali ovdje! Evo ja nedavno nadogradio stadion i izgradio fanshop. Mislim da mi je to isplativa investicija jer znamo da je novac od ulaznica siguran novac, a sve ovo ostalo još ne znamo koliko će iznosit. Što se tiče dalje izgradnje objekata - ja prvo gradim trening centar pa onda youth. Razlog je da kad već dođu mladi talenti imaju i gdje trenirat, a ne da propadnu ;)
Preporučujem svima da ne potcjenjuju health centar jer su se meni dogodile 2 gadne ozljede važnih igrača ove sezone - 1 me možda koštala borbe za naslov, a druga je srećom došla tek sad na kraju sezone. Ako vam se ozljedi ključni igrač na duži period znat ćete o čemu pričam...
Po meni jedini objekt koji može pričekat je skautov ured. ima on svojih prednosti, ali po meni ovi drugi objekti su važniji...
hr v
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-04
hr v >> sobota marzec 23 - 12:46
heh trening igrača... o tome još skoro ništa ne znamo pa vjerujem da svi eksperimentiramo. Problem je što su još uvijek svi igrači "tu negdje" pa ni ne možemo vidjeti te nijanse drukčijeg treninga. Mene još muči kako trenirat golmane, a donekle i napadače...
Za obrambene i vezne mi je nešto lakše.
Obrambeni: dvije grupe. Bočni imaju bolje dodavanje, a srednji bolje blokiranje. Nemam još neki određeni omjer, to ide nekako odoka.
Vezni: opet dvije grupe. Ofenzivnijima više pažnje posvećujem scoringu, a defanzivnijima blockingu.
Slažem se da je taktika (gotovo) svima prvi sekundarac.
A tajni ovdje nema jer svatko može otvoriti svakog protivničkog igrača i pogledat kako ga trenira.
hr v
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-04
hr EroSt >> niedziela marzec 24 - 13:04, Zmieniony niedziela marzec 24 - 13:05
Ja ću evo isto ipak nadograditi stadion pred početak sezone. Nisam očekivao da će prihodi biti ovako veliki, ali sada kad se ima nije šteta sve i potrošiti. Uglavnom, plan je dignuti eto stadion i izgraditi fanshop, dignuti training centar također na lvl 4, i onda ćemo vidjeti koliko će nam ostati. Možda dižemo opet trening centar ili ćemo to potrošiti na neko pojačanje.

Čestitke Gorici na ulasku u prvu ligu, i Splitu na naslovu prvaka! Nadam se da ćemo slijedeće sezone biti konkurentniji.
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
hr klokan92 >> wtorek marzec 26 - 14:10
Povodom otvorenja renoviranog i proširenog stadiona u Velikoj Gorici, organizira se prijateljska utakmica Hrvatske reprezentacije protiv Narodne Demokratske Republike Koree. Ovim putem pozivam vas da uveličate dvoboj naše reprezentacije u posljednjoj domacoj utakmici ove sezone.
hr klokan92
Gracz
Zarejestrowany2013-02-08
si NK Krško
hr klokan92 >> wtorek kwiecień 2 - 17:58
Sretno svima u novoj sezoni, nadam se da će biti zanimljivije nego prosle sezone kad je sve bilo rjeseno davno prije kraja
hr klokan92
Gracz
Zarejestrowany2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> czwartek kwiecień 4 - 19:54, Zmieniony czwartek kwiecień 4 - 20:10
Ja ne znam šta se meni događa, ali ja koju god nogometnu online igricu da igram sam ureknut (klokan92 mi je svjedok). 18-3 udarci (korneri 12-1, presječeni udarci 10-0) i utakmica završi 1-1. Totalna dominacija i ja izgubim dva boda, a da su kojim slučajem suprotni podatci bilo bi 0-7... "-"
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07
hr EroSt >> sobota kwiecień 6 - 14:01
Evo ga, danas 13-8 udarci za protivnika i 2-0 :( Tuga ziva
hr EroSt
Nowicjusz
Zarejestrowany2013-02-07