Liga Polska sezon 58 [3.2]

Forum: Forum ligowe rss-feed

Prowadź dyskusje z innymi managerami odnośnie rozgrywek. Typujcie swoich faworytów do zwycięstwa. Kto spadnie, a kto awansuje? Kto wyeliminuje resztę rywali i wygra puchar?

Powrót do głównego forum

SEZON 63 (83)


pl PolishPower >> wtorek styczeń 11 - 19:37

No Mario bylem pewien porazkimialem nadzieje ze wyrwe chociaz remis bo podstawowy obronca zawieszony ,a tu wygrana

pl PolishPower
Gracz
Zarejestrowany2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> wtorek styczeń 11 - 20:38

Ja jak robiłem analizę w biurze skautów to wychodziło mi we wszystkich scenariuszach że przegram, więc fakt, że strzeliłem aż 3 bramki mnie mocno zaskoczył. Ale cóż, twoim podopiecznym udało się ich wbić więcej.

pl Mario
Gracz
Zarejestrowany2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Środa styczeń 12 - 08:01

A ja ze Szwagrami przegrałem, zapomniałem zmienić "łagodny" na normalny odbiór piłki, rutyna i kolejny mecz nie po mojej myśli

pl Mich
Gracz
Zarejestrowany2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> Środa styczeń 12 - 20:53

hehe ja 2 czerwone kratki chyba , bo 2 zawieszonych a nie mam jak sprawdzic przebiegu meczu bo juz mi w zadnej przegladarce flash nie dziala

pl PolishPower
Gracz
Zarejestrowany2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> czwartek styczeń 13 - 08:01

Polish, u Ciebie Linder 2 x żółta na początku meczu i w 14' zszedł z boiska, a w 41' Iwan czerwoną dostał za wjazd na sankach, brutalny mecz ;)

pl Mich
Gracz
Zarejestrowany2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> czwartek styczeń 13 - 16:39

na czym to sprawdzales?

pl PolishPower
Gracz
Zarejestrowany2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl PolishPower >> czwartek styczeń 13 - 16:40

ja na chrome edge i firefoksie

pl PolishPower
Gracz
Zarejestrowany2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> czwartek styczeń 13 - 16:59

Ja czasem na komórce oglądam, tam mi działają mecze

pl Mario
Gracz
Zarejestrowany2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> piątek styczeń 14 - 06:47

Dokładnie tak jak Mario, Firefox i komórka

pl Mich
Gracz
Zarejestrowany2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> niedziela styczeń 16 - 20:26

Znamy już pierwsze miejsce, znamy i drugie, a Cisowianka jedną nogą plasuje się na najniższym stopniu podium.

Ciekawie to wygląda na dole tabeli, gdzie FC Lodz cały czas walczy o utrzymanie kosztem bota. W ostatnim meczu zagra u siebie z lokalnym rywalem - Spartą. Prawdopodobnie remis im wystarczy do wyprzedzenia bota, bo Warsaw 4 gra z Miedzią, więc są raczej na dość straconej pozycji, ale nigdy nie wiadomo. Trzymam kciuki za łodzian.

pl Mario
Gracz
Zarejestrowany2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> poniedziałek styczeń 17 - 12:17

To prawda na dole tabeli trzeszczy,

Dzisiejszy mecz moich z "Widzisz Mnie" był interesujący, 2-2 przez większość meczu, ale przed przerwą było już 2-3 dla mnie, po przerwie wpuściłem rezerwowych na ryzyko, na szęscie sfaulowali dobrego pomocnika i w jego miejsce przyszedł słabiutki 41 latek, więc się wyrównało poziomem, wiec było OK, po czym mój napastnik wleciał na nogi i dostał czerwoną kartkę, więc kicha, napierali jak mogli ale na szczęscie obrona była w najsilniejszym składzie  i nie straciłem bramki aż do końca meczu,

mecz wygrałem ale czy w barażach będzie mógł zagrać napastnik który dostał czerwoną kartkę?

pl Mich
Gracz
Zarejestrowany2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> poniedziałek styczeń 17 - 16:45

Nie zagra.

pl Mirmił
Gracz
Zarejestrowany2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> poniedziałek styczeń 17 - 17:42

A propos baraży - Mirmił, widzę że ponownie udało ci się dostać do pierwszej trójki. Liczę, że zobaczymy cię za sezon w lidze 3.2, ale nie ukrywam, przez baraże bardzo trudno się dostać wyżej.

Dopiero 7 miejsce w tym sezonie. Po pierwszej połowie sezonu wiedziałem, że obecna pierwsza 5 będzie przede mną, ale nie sądziłem, że dam się wyprzedzić też Drukarzowi. No cóż, może i moja najgorsza pozycja w lidze odkąd jestem w 3.2, ale tak jak co sezon - to jeszcze nie jest mój czas na atak i nie nadejdzie on najpewniej w przeciągu najbliższych 3 sezonów. Na razie chcę wybudować bazę na 12 poziom i dopiero potem budować skład celujący w 2gą ligę.

pl Mario
Gracz
Zarejestrowany2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> poniedziałek styczeń 17 - 19:02, Zmieniony poniedziałek styczeń 17 - 19:04

ja chyba przemebluje sklad i juniorow zaczne wrzucac ,i troszke kasy naskladac by walczyc o 2 lige i w niej zostac anie spasc po sezonie

Kapitał na początek sezonu zł84 965 342

Zysk/strata zł207 436 111

Obecny kapitał zł292 401 454

pl PolishPower
Gracz
Zarejestrowany2013-03-24
pl Miedź Legnica