Fórum: Polaco rss-feed

Esse é o fórum geral em Polaco. Quando você posta nesse fórum você tem que usar essa linguagem. Posts em outras linguagens serão removidos sem notificação. Esse fórum usa subseções para mensagens com diferentes tópicos ou propostas. Por favor poste bugs na seção de bugs e tome algum tempo para descobrir onde outras mensagens devem ser colocadas.

Polaco >> Perguntas

Pytania na pocz?tek gry (357)


pl gothart >> quarta-feira janeiro 15 - 20:22
Pozwoliłem sobie założyć wątek do krótkich pytań. Mam nadzieję, że się przyjmie. Na początek trzy pytania:
1. Przy złożonych ofertach transferowych zawsze jest są podane: wiek, język, poziom. Przykładowo dla wieku ilu trzeba mieć graczy w tym samym wieku, abym miał "tak"?
2. sezon powoli zbliża się do końca. Niedawno wylosowani gracze mogą mieć kłopot z rozegraniem 20 spotkań. Jaka jest szansa, żetaki bramkarz nie zawali mi wyniku w czwartej lidze w max 45minut (przy warunku przewagi minimum dwóch bramek)?
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-504016
3. Są jakieś najlepsze taktyki na grę u siebie i na wyjeździe?
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Sekker >> quarta-feira janeiro 15 - 21:38
1. Nie jestem pewien, ale chyba 3.
2.Bardzo dziwne pytanie. Raczej nikt Ci na nie nie odpowie, bo po prostu nie da się czegoś takiego określi(ewentualnie zapytaj o to silnik :D)
3.Nie ma. Taktykę dostosowuj pod przeciwnika, a nie pod grę u siebie/na wyjeździe.
pl Sekker
Usuário
Registrado2013-05-22
pl zmarek >> quarta-feira janeiro 15 - 22:01
1. Też wydaje mi się, że 3, ale niech ktoś pewny potwierdzi.
2. Moim zdaniem duże ryzyko, dawaj mu grać ile się da w sparingach i u21.
3. Chyba coś takiego nie istnieje, ale można kontrować taktykę rywala jeśli ciągle gra tą samą.
pl zmarek
Novato
Registrado2013-02-09
pl gothart >> sexta-feira fevereiro 7 - 22:10
Czy można pokusiłby się o stwierdzenie, który gracz ma przed sobą większa przyszłość? Czy trenować pierwszemu siłę, czy drugiemu szybkość?
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-510889

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-523410
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Anomander >> sexta-feira fevereiro 7 - 22:20
Dla pomocnika najważniejsza jest siła, więc nie musisz podbijać u niego szybkości, chyba że planujesz zrobić z niego napastnika z racji zdolności specjalnej.

Obaj mają podobny talent, więc nie ma pomiędzy nimi tak wielkiej różnicy pod względem potencjału.
pl Anomander
Usuário
Registrado2013-03-05
pl gothart >> sábado fevereiro 8 - 13:26
Na dzisiejsze spotkanie ustawiłem skład. Na ławce rezerwowych znajdowało sie po jednym zawodniku na każda pozycję. Obrońca doznał kontuzji i wszedł za niego pomocnik, którego nie ustawiałem na ławkę rezerwowych. Czy jeśli zapełniłbym ławkę, to wtedy nie byłoby takiej losowości?
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Nurek >> sábado fevereiro 8 - 13:40
Zawsze zapełniaj ławkę rezerwowych, bo inaczej zrobi to za Ciebie komputer/system, a jak to robi, to właśnie zobaczyłeś.
pl Nurek
Usuário
Registrado2013-02-05
pl KS Nurki
pl Lauri >> quarta-feira fevereiro 26 - 17:44
na początek gry chciałbym się dowiedzieć, kiedy Vincent naprawi problem z 20% bonusem do widzów? Mój cały biznes plan się poszedł walić przez to :)
pl Lauri
Usuário
Registrado2013-02-10
pl Anomander >> quarta-feira fevereiro 26 - 17:48
Od paru tygodni bonus 20% naliczany jest od razu po wejściu na mecz, nie trzeba już odświeżać strony. Dodam zaraz informację o tym do przyklejonego tematu.
pl Anomander
Usuário
Registrado2013-03-05
pl Nefix >> quarta-feira fevereiro 26 - 20:21
a co z zalegla kasa za nie odnotowanych widzow? :D
pl Nefix
Usuário
Registrado2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Lauri >> quarta-feira fevereiro 26 - 21:31
Dzięki Anomander :) Byłem przekonany, że spokojnie już 14k przychodzi na moje mecze bez mojej pomocy :/
pl Lauri
Usuário
Registrado2013-02-10
pl Wochu >> quarta-feira fevereiro 26 - 21:39
Jest jeszcze taka kwestia, że na mój stadion 14k weszło 16,8k po 20% bonusie. Można by dopisać linijkę kodu, żeby to sprawdzać. Kasę dostałem za 14k kibiców, więc po meczu wszystko już liczy OK.
pl Wochu
Usuário
Registrado2013-03-22
pl Anomander >> quinta-feira fevereiro 27 - 10:00
Nie ma żadnej zaległej kasy :) Wszystko było naliczane dobrze, tylko sposób wyświetlania się zmienił.

Co do tego błędu Wochu, to jest on już zgłoszony i czekamy aż Vincent to poprawi.
pl Anomander
Usuário
Registrado2013-03-05
pl gothart >> sexta-feira fevereiro 28 - 20:32
Czy wybuchowy charakter u defa jest bardzo szkodliwy? Mozna go jakos neutralizować?
pl gothart
Novato
Registrado2013-06-16
pl Sidney68 >> sábado março 1 - 02:50
Zaklejaj mu usta taśmą klejącą a ręce skuwaj kajdankami na plecach ;D Nie będzie pyskował i nikomu nie przyłoży z ręki...A co do 20% frekwencji to u mnie jest po staremu-miałem na początku meczu 7937 kibiców a po odświeżeniu zrobiło się 9558 w tym 3 osoby oglądające. To już drugi taki mecz po zmianach,których jednak nie widać !!! Wychodzi na to,że jednak 3 kolejki wstecz kilku osobom jednak ukradziono trochę kasy za bilety i nie zwrócono do tej pory. Dla mnie te 20% więcej kibiców to już są jakieś pieniądze. W mojej lidze wszyscy mają niską popularność i znacznie odstają odemnie. Mam stadion 14k i dopiero raz przekroczyłem 10k kibiców. Nigdy w 3 lidze nie uzbieram wymaganych 80% kibiców na stadionie. Dlatego zależy mi na każdym sprzedanym bilecie. Kwestia tych dodatkowych 20% powinna być załatwiona definitywnie skoro w Dzienniku Zmian figuruje oficjalny zapis o tym. Wprowadza to małe zamieszanie bo nie wiadomo której wersji się trzymać...Trzeba się temu jeszcze raz przyjrzeć i poprawić !
pl Sidney68
Usuário
Registrado2013-01-26
pl ŁKS Łódź