Campeonato de República Tcheca temporada 52

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Posezónní vyjádření manažerů (59)


cz Qido >> quarta-feira dezembro 10 - 07:13
Za mě nejsem vůbec spokojený :( Tým se potácí ve finančí krizi a plány, který jsem měl s financema, musím odložit do dalších sezon. Snad sezona, která mě čeká bude lepší :)
cz Qido
Usuário
Registrado2013-02-08
ua Shiva☮ >> quarta-feira dezembro 10 - 09:28
Já jsem nad míru spokojen. 3. titul v řadě. Letos bych chtěl vyhrát Superpohár, jelikož mi ve sbírce ještě chybí. Co se týče posil, žádné přestupy nechystám. Prodal jsem 2 hráče a 2 poslal na hostování. Všechny peníze jdou do zázemí. Za 4 dny se dostaví Tréninkové centrum 9 a hned potom hurá do Centra mládeže 9. Příští sezónu bych rád obhájil titul, a alespoň přešel přes 2. předkolo LM. Přeji všem hodně štěstí v příští sezóně.
ua Shiva☮
Usuário
Registrado2013-09-01
cz Aegon I. >> quarta-feira janeiro 28 - 08:05
Tak a další sezóna je za námi. Pro Můj tým byla nečekaně úspěšná. doufal jsem ze se umístím víše tabulky, ale ze se stanu vicemistr jsem nečekal ;) az na mistra byla sezóna neuvěřitelně vyrovnana az do posledního kola. Do další sezóny doufám že stále budu v horní části tabulky a ze v Evropě neudělám ostudu. Už jsem zvědav jaka bude sezóna příští. Preju všem klidnou a úspěšnou přípravu ;)
cz Aegon I.
Novato
Registrado2013-10-24
cz Matess >> quarta-feira janeiro 28 - 11:53
Já jsem po své 2. sezoně v nejvyšší soutěži určitě spokojen. Vylepšíl jsem umístění z minulé sezony kdy jsem platil i nováčkovskou daň. Pokusím se o stejné umístění možná i lepší v nadcházející sezoně. Jelikož věk nejde zastavit budu muset pomalu a jistě popřemýšlet o mladších posilách, ale bude záležet na klubové kase. Všem přejí hodně úspěchů v nadcházející sezoně a klidnou přípravu. :)
cz Matess
Novato
Registrado2014-02-03
cz Haglo >> quarta-feira janeiro 28 - 12:17
Jsem spokojen s touto sezonou, cílem bylo se udržet a to se povedlo. Narozdíl od minulých 2 ročníků jsme poprvé tahali za delší konec v boji o záchranu a nenechali sme to až do posledních kol. Pozitivně taky musím hodnotit solidní výkony proti týmům ze špičky tabulky, když trošku posílíme, tak bychom snad v příští sezoně mohli bojovat někde ve středu tabulky v poklidu, dále od sestupu. :) Děkuji všem manažerům za další hezkou sezonu a přeji hodně úspěchů, zejména našim zástupcům na evropské scéně :)
cz Haglo
Usuário
Registrado2014-01-26
cz FK Vořechov
cz Doktor >> quarta-feira janeiro 28 - 16:20
Já budu muset být kritický. Mým hráčům se bez svého tahouna Zelenky nedařilo a prohrávali zápasy, které se prostě musejí vyhrávat, a se špičkou jen těžce nebo vůbec drželi krok. Starší hráči už nepodávají požadované výkony a mladíci ještě nedorostli potřebným zkušennostem. Ale abych nebyl jen kritický, tak musím říct, že se nám daří rozšířit Centrum mládeže a v blízké době se pustíme do rozšíření stadionu. Přišlo nám několik nadějných a pár supernadějných mladých hráčů, ale ti budou muset ještě tak sezónu dvě sbírat zkušennosti. Přestupové období bude spíše ve znamení odchodů.
Na příští sezónu to spíše vidím na boj ve středu tabulky.
cz Doktor
Novato
Registrado2013-07-26
cz čusek >> quarta-feira janeiro 28 - 19:25
Já jsem s umístěním mého týmu docela spokojen. Výkony některých hráčů mě sice překvapily ,ale nic s čím si můj tým nedokázaly poradily .V přestupovém se zaměřím na prodej dobrých hráčů které už nevyužiji jako pár útočníků a obránců. Na této sezoně mě nejvíce zklamalo že o ní nebyly skoro žádné informace. Málo hodnocení týmů nebo komentáře k proběhlým kolům, zvláště když celá sezóna byla plná zvratů a neočekávaných výsledků. Doufám že příští sezóna bude stejně úspěšná a všem vám přeji do další sezóny příjemnou hru.
cz čusek
Usuário
Registrado2014-03-05
cz FK Přestavlky
cz Qido >> quarta-feira janeiro 28 - 19:50
Po ohromně vyrovnané sezoně končím na ne moc populárním 4.místě , ale na tu bídu v minulých sezonách musím být spokojený. Ze začátku sezony jsem doufal, že dobře rozehranou sezonu udržím, ale v druhé polovině sezony přišli 4 prohry v řadě a tím klesli moje šance na poháry na minimum. Gratuluji Přestavlkům k potřebnýmu bodu v posledním utkání proti mně. :)
Příští sezonu se pokusím udělat rozbory a psát info. Samozřejmě dle času ;)
cz Qido
Usuário
Registrado2013-02-08
cz t0maash >> quarta-feira janeiro 28 - 20:15
Za Spartu budu stručnej. Očekávali jsme boj o přední příčky, který ale nemohl vyjít už jen díky bídnému startu do sezony. Během sezony jsme se však opět zvedli a skončili na příjemném 7. místě.

Opět musím vyzdvihnout individuální výkon Timoteho Kimby, který je famozní.
cz t0maash
Novato
Registrado2013-11-07
ua Shiva☮ >> quarta-feira janeiro 28 - 21:24
Zdravím všechny manažery. Kdybych tady zkopíroval mé vyjádření po předchozí sezoně, tak by to znovu vystihlo to, co bych rád řekl. Sezóna byla zajímavá, zprvu až nečekaně vyrovnaná a později se strhujícím bojem o příčky zaručující předkola EL. Gratuluji mým workmate kolegům Čuskovi a Aegonovi, k medailovým umístěním.
Co nás čeká: prodej několika hráčů, možná 1 nákup, pokud bude co kupovat.
Co bychom rádi: konečně dosáhnout zatím nerealizovaných cílů - postup do skupinové fáze v některém z evropských pohárů, konečně vyhrát superpohár:) a vyrovnat rekord TBS v 5-ti po sobě jdoucích titulech.
V průběhu sezóny bych rád vylepšil stadion, ale pravděpodobněji se jeví update Trénikového centra na úroveň 10.
Přeji Vám, ať se všem daří a hlavně ať Nás všechny hra stále baví - o to tu jde především.
ua Shiva☮
Usuário
Registrado2013-09-01
cz Aegon I. >> segunda-feira março 23 - 14:05
ahoj
dřive napsat bohužel nebylo v mých silách :)
Tak s touhle sezonou jsem spokojenej, sice jsem neuhrál poháry ale i tak jsem se 4 místem spokojen. tak cil je na kazdou sezonu zatím jasny a to skončit nejhur 5 mozna i 6 :) + jsem nadšen s letošnímy výkony v obraně kdy jsem měl nejlepší obranu v lize, ale v utoku to bylo už slabší a i díky tomu jsem stratil zbytečně pár bodíku ...
Sezona my ještě neskočila a musím se ješte věnovat narodnímu týmu...
at se daří a hra dále baví :D
přeji pěkný den :)
cz Aegon I.
Novato
Registrado2013-10-24
cz Matess >> segunda-feira março 23 - 18:59
Tak ja jsem s sezonou celkem spokojen obhajil jsem umisteni z minule sezony ovsem bylo tam par zapasu kdy jsem cekal lepsi vysledek ale vetsi kankou je brzke vypadnuti z poharu. Pro nasledujici sezonu se pokusim skoncit na lepsi pozic v prestupovem obdobi se pokusim privest nejake nove hrace a vylepsim zazemi. Kolegum preji klidnou pripravu a v dalsi sezone hodne uspechu :)
cz Matess
Novato
Registrado2014-02-03
cz Qido >> quarta-feira março 25 - 16:02
Další sezona skončila. Pro mě za poslední sezony velice vydařená, bohužel stáří neporučíte, proto se zbavím většiny hráčů, co vybojovali, tak skvělý výsledek. Evropa předemnou, no uvidíme. Stát se může všechno.
Další sezona do 6.místa :) všem přeji hodně štěstí :)
cz Qido
Usuário
Registrado2013-02-08
cz Qido >> quarta-feira julho 1 - 16:13
Ufff ještě , že sezona skončila! Ze začátku můj tým vypadal nadějně a doufal jsem v top5. Bohužel po rozjezdu hned moje družstvo zastavilo na nultým bodě a nebylo schopno se rozjet. Jedinná útěcha téhle zpackané sezony je semifinále Poháru. Na konci jsem nasazoval některé nadějné hráče. Tímto směrem půjdu i v následující sezoně.
cz Qido
Usuário
Registrado2013-02-08
cz t0maash >> quarta-feira julho 1 - 20:25, Editado quarta-feira julho 1 - 20:25
Pro Spartu letos jedna z povedenějších sezon, povedlo se nám opět přidat další bramborovou medaili do sbírky, zároveň se nám v průběhu sezony podařilo vystavět nový stadion, což je velké positivum. Do další sezony chceme udělat několik změn v kádru, a tak nečekám hru o vyšší příčky.
cz t0maash
Novato
Registrado2013-11-07