Campeonato de Estônia temporada 58

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

H25 (121)


ee onuelver >> sábado julho 16 - 18:16
Prooviks vast ennustada ka kuigi esimene ja tagumine pool on suure vahega.
1. Augur Proovib esimese veerandi võiduta läbida et oleks rohkem pinget hooaja teisel poolel aga võtab ikka oma.
2. Kosmos 3. Pusa 4. Veenus Nende omavaheline järjestus võib sõltuda üheainsa mängu tulemusest või võtmemängija pikemast vigastusest
5. Tartu Neil on liiga üks nõrgim värku ning see mõjub kindlasti
6. Alkohoolikud On tagasi tuleku järel värskemad
7. Reinhard Ei näe seda materjali millega 5 hulka tulla
8. Chargers Tänu Pebrele veavad välja ehk
9. Lootus Miskit on nihu läinud. Mõni hooaeg tagasi oli isegi 5. koha konkurentsis aga vist pole uuendustega veel kohanenud. Või jäänud millegiga toppama.
10. Reserv Vaevalt nad veelkorra suudavad terve hooaja üllatada
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sábado julho 16 - 21:45
Ma arvan et veenusel läheb hästi ja kosmosel halvasti , ülejäänd suht aama mis alati
ee Taavi
Administrador da comunidade
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> domingo julho 17 - 16:02
Valus 2-0 kaotus,oleks siis ühegi ära löönud , reportsid lubavad igasugu pulli kodu mänguks


FC Pusa 6-2 Tompot OSC
ee Taavi
Administrador da comunidade
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domingo julho 17 - 17:27, Editado domingo julho 17 - 17:31
Ja jälle läheb mul olulises kodumängus platsile assmani koosseis :D mida veel 5 mängu takkajärgi põetakse.

Muideks, Auguri senine start kannabki nime "Augur Classics", sest varasematel hooaegadel oli see klubi firmamärk.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> domingo julho 17 - 17:43
46. Substitution Piraña (15) has to leave the field. He is replaced by McCarthy (16) (playing as RAM).
46. Substitution Hữu Thống (7) has to leave the field. He is replaced by Piraña (15) (playing as RAM).


Hahaha. Mingi error vist :D
ee Kaarel
Usuário
Registrado2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
nz Luke Broadcast >> domingo julho 17 - 20:04
vinge algus :D
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee Balthazor >> segunda-feira julho 18 - 09:47
Poja, mis allakäigust sa räägid? Ma olen paaril viimasel hooajal lihtsalt rivistusega rohkem eksperimenteerinud ning seda noorendada püüdnud. Ning ma hakkasin alles hiljuti saama YC10 noori, keda esiviisik juba mitu hooaega saanud. Oleks ma eile 3 minutit varem sisse loginud, jagaksin ehk praegu 5.-7. kohta hoopis :)
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> segunda-feira julho 18 - 15:09
miks mulle tundub, et tartu läks 'go for a big win' ja tööjõureserv pani 'settle for a draw' :D:D:D:D
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee kivipea >> segunda-feira julho 18 - 17:24
Mänguplaanid võivad jah huvitavaid tulemusi anda, vähemalt esialgu. Aga ei olnud 'settle for a draw', mu mehed lihtsalt ei suuda kõvemini rünnata.
ee kivipea
Novato
Registrado2014-05-10
nz Luke Broadcast >> segunda-feira julho 18 - 18:18
ma arvan, et 3 Tartule on piisavalt kõvasti
nz Luke Broadcast
Novato
Registrado2013-09-18
ee onuelver >> terça-feira julho 19 - 05:59
Arvan et see ei jää neil sugugi viimaseks pakiks mida välja korjata.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> terça-feira julho 19 - 17:55
Polegi siin liigas mul kedagi võita :D kaitse on vähemalt sama hõre kui mullu, kuid rünnak on täiesti ära kadunud, eriti just mullusega võrreldes.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> terça-feira julho 19 - 18:59
Ära pikka viha pea aga su sats nägi tõesti halb välja. Pea sama halb kui mu värku täna.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> terça-feira julho 19 - 20:05
Turul rohkem tegutsema :)
ee Taavi
Administrador da comunidade
Registrado2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> terça-feira julho 19 - 20:59
Ostsin täpselt sama palju mehi kui sina ehk siis 3. Müüdud sai jah vähem, aga noored vajavad veel kasvuaega, et nende eest normaalsemat raha saada. Lihtsalt eelmistel hooaegadel sai rohkem müüdud ning ehk nooremalt (kehvema YC omi, keda tuli ka tihedamalt). Neljandaks ostuks polnud enam raha, praegugi pole 10M piir tagasi tiksunud :D Müüdud mehed polnud ka keegi põhitegijad, Korpore kasutegur polnud kindlasti selline, et mõjutaks oluliselt. Anise errumineku tõttu on ehk paar väravat rohkem sisse lastud, aga ei olnud temagi mullu enam mingi kindlus, vaid 3 nullimängu hooaja jooksul.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn