Campeonato de Estônia temporada 61 [3.1]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Hooaeg 16 (134)


ee onuelver >> sexta-feira maio 22 - 16:53
Hehe tema kaks ründajat taovad su poiste puuri täis kui Viskus mullu suures karikas Meistriliiga omigi terroriseeris :D
Ma isegi võtaks su negru kui mul juba poleks paremat saadud. Tolle laenuvärkuga ei tohiks sa küll enam välja kukkuda. Kreeklane pole ka ju teab mis halb vaht seega varu on olemas. Saad varsti stata valmis ja hakkad pappi kokku lükkama et järgmine hooaeg mõni kõva mängija veel juurde saada ja nii muudkui tõused.
Mul on nüüd ka mill koos jälle kui üleeila ei saanud laenupakkumistki teha enne mehe müüki. Vaatab veel ehk paigutab selle mõnda noorte talenti kuid võimalik et mõnda ehitisse hoopis. Noid ka vaja edasi nikerdada kuigi ma ei näe pointi praegu näiteks noortekat edasi ajada kui level 8 omadegagi pole midagi teha. 7 annab vaid paar kümnendikku talendis juurde. Lahjemaid 6 omi ostavad veel botid ka meelsasti kui leeduka eest sain 1,3 millise turuväärtuse juures milli kätte ja ta oli 23ne. 75% samas kui palju paremate 19 aastaste eest ei saa 50tki kätte.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sábado maio 23 - 02:29
Tuleb välja, et mul jääb pink lühikeseks kaitsjate poolest. Üks pikk vigastus juba olemas ning vahetusmehe kohalt asi käriseski.
Sul toimis asi kenasti.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> domingo maio 24 - 16:12
On ikka loos karikas kus 7 paari kasutajaid kokku lähvad ja Meistrika omad veel omavahel. Ni võib lõpuks mõni bot veerandfinaaligi sattuda. Ise tuleb praeguse loosi üle veel õnnejunnis olla.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> domingo maio 24 - 19:16
Värku läks lolliks :D õnneks mängu persse ei keeranud.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sexta-feira maio 29 - 03:53
On ikka hädavaresed- vastastel tuleb mingi noob väravasse ja talle ei suudeta ühtgi pealelööki teha selle asemel et puur täis laduda. Teenitud kaotus igati.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> sexta-feira maio 29 - 06:19
Aero uus esiväravavaht! Bialecki pingile. Sa tead, et see on õige otsus, Kristjan. Vaata meeste esitusi, mitte tärne.
ee kivipea
Novato
Registrado2014-05-10
ee onuelver >> sexta-feira maio 29 - 16:30
Täitsa perses...ma ei saa kõige sitemast botist ka jagu?
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sábado maio 30 - 13:39
Tegelikult on Rakvere nõrgem kui Tartu, ainus liin Rakvere kasuks on värku ning too ongi lugenud. Tallinngi jääks Tartule alla, kui värkud oleks võrreldavad.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sábado maio 30 - 18:07
Raisk, noortekarikas küll ei oodanud edasipääsu aga ta enda viga et tal pole piisavalt noori. Ning kas tegu sama tüübiga kes koondist vahepeal juhtis ning pani 2 tundi enne valikmängu olevasse interlandi täpselt samad mehed kui valikmängu kus nood siis väsinud ja said viga?
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> domingo maio 31 - 07:27, Editado domingo maio 31 - 07:36
Sama jah, algul oli hiinlane ja siis muutus venelaseks.
Järelikult oled õige tee valinud, et noortele rõhud. Kahtlustan, et kui sa alustanuks umbes pool aastat varem, oleksid teise liiga paremikus vähemalt. Siis oli vabu botte nii 2.-3. liiga piiri tasemel ja mitu endist Meistrika klubi kaotas järjest omaniku, saanuks ühe neist üle võtta ning tollega ehk midagi kordagi saata. Võimalik, et ehitanuks midagi isegi originaaltiimist.
Proovisin Globalis teha teie Kurele reklaami, ehk näkkab ikka keegi, kuigi eriti ei looda- nii lahjade ehitistega klubisid on seal teemas vähe ning nood paremadki seisavad ja ootavad.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> domingo maio 31 - 12:20
Noortekarika loos polegi kõige hullem. Mingi võimalus on isegi vist.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> segunda-feira junho 1 - 16:07
Päriskarikaga on asi hullem. Ma ei taipa mis Aashole teeb teises liigas?
Liigas viik võõrsil Torniga kes üle tärni must parem, on super kuigi oli ka võimalus võita.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> quinta-feira junho 4 - 03:54
Assaraisk, DM nüüd rohkem kui 10 päeva audis. Nädala võrra sain lühemaks tehtud vähemalt. Aga jama seis ikkagi.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> quinta-feira junho 4 - 12:50
Eh, polnud Kure-2 päästeaktsioonist mingit kasu.
Sul vähemalt on ruumi tabelis veel vajuda ilma, et asi ohtlikuks läheks. Kui ma kaotan 10 päevaks mõne võtmemängija, olen tema naastes juba kindel viimane vist. Niigi käib mul mäng suht piiri peal.
ee Balthazor
Usuário
Registrado2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sexta-feira junho 5 - 18:09
Noortekas veerandfinaalis! Liigamäng ilmselt seetõttu kannatas pisut.
ee onuelver
Usuário
Registrado2014-09-02
ee Puka City Strikes Back