Campeonato de Croácia temporada 47 [4.2]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Liga 4 (83)


hr Jura >> terça-feira agosto 5 - 23:12, Editado terça-feira agosto 5 - 23:12
Nadam se da ti neče proć ove prognoze u vezi mene :P makar sam pehist hah
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> terça-feira agosto 5 - 23:28
Hehehehe nebih se htio ureknut ali na grabi je pao i sokol i armada cak 3-0, doma smo samo jednom kiksali... Tako da tu bih te vec trebao preci bodovno ako dobijem a nadam se i da ce protiv tebe bljesnut osjekovo pojacanje :P

Nego kako to da nisi doveo pojacanja?
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10
hr Jura >> terça-feira agosto 5 - 23:32, Editado terça-feira agosto 5 - 23:43
A i ja više vjerujem u tvoje prognoze al jbgaa, valjda ćeš ti onda poslje kiksat na lakšim preprekama :P

Pa eto pošto sam u 4. ligi još se baziram više na objekte da u 3. i više mogu bolje zarađivat i počet s ozbiljnijim pojačanjima. I ako ostanem u 4. ne žuri mi se, bar ću onda lakše proć 3. u 13. sezoni :P

A i vidiš da sam odlučio prvo par transfera napravit i onda počet s objektima. http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/team-8065/transfers pogledaj od lipnja (od kad sam preuzeo klub) pa do sada kakve sam transfere imao. Podigo sam ga dosta i sad dalje na objekte idem. Vjv ću na kraju sezone još par boljih pojačanja dovest.

Evo i baš sam izračuno, od kad sam ga preuzeo, u negdje pola prošle sezone i pola ove potrošio sam preko 12.000.000 kn na transfere

A i ove sezone sam nešto uložio i u juniore
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> quarta-feira agosto 6 - 00:00
Aha, ma dobro fino je to sve mada mislim da cemo ja i ti proci dalje, nevazno ko 1. Ko 2.

ja otkad igram nisam potrosio 12m na pojacanja haha
Moji su svi mahom iz juniorske skole, nisam niti primjetio da ti imas znatno manje objekte od mene, juniorsku 2lvl, tc 1 (sutra stavljam novi lvl tako da 2) stadion 1lvl... Ja sam mislio na kraju sezone dici juniorsku na 7lvl a planovi dizanja obkekata koje sam postavio na pocetku sezone ce sa sutrasnjim TC svi biti izvrseni jos cu do kraja dici skautski planiram zivjet u sezoni 12. Bez pojacanja ikakvih eventualno krpanje nekim starcima ostalo samo razvitak objekata i juniora te prodavanje lagano igraca...
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10
hr Jura >> quarta-feira agosto 6 - 01:46
Ma samo laganini ;)
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> quinta-feira agosto 7 - 19:08
Sokol remizirao, dali je prvenstvo sve dalje i dalje?

tresnja dobila izravnog konkurenta za naslov klaru, slije dvije teske utakmice u gostima pa povratak na grabu, danas 3-0 protiv klare, uprava tresnje pripremila festu, janjetine i pive ima u izobilju navijaci vec slave naslov, strucnjaci za igru tresnje kazu da ako klub dobije sljedece dvije utakmice moze racunat na naslov posljednjih 5 utakmica 5 pobjeda momcas izgleda jako raspolozrno i impresivno
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10
hr Tile >> quinta-feira agosto 7 - 19:34
Kakvo prvenstvo? Ja o naslovu nisam imao ambicija ma baš nikakvih, jbg danas mi se desio jedan od onih "nesretinh" golova 1 šut/1 gol al šta je tu je borit ću se za top 3(čitaj treće mjesto) da barem imam za što igrat :P
ps. Danas iskušana nova taktika sa def. veznim moglo bi radit.
hr Tile
Novato
Registrado2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr dr.mr.bonito >> quinta-feira agosto 7 - 21:01
Hehehe sretno u tom slucaju..
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10
hr Jura >> sábado agosto 9 - 00:54, Editado sábado agosto 9 - 07:20
Čestitke na pobjedi protiv Klare, makar mi je postava bila random jel nisam stigo stavit :)
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> sábado agosto 9 - 10:24
Hehehe fala, jos da negdje ti kiksas bilo bi odlicno da bude prednost vise od 3 boda ovako je to svako kolo jebada
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10
hr Jura >> domingo agosto 10 - 00:24
Aj šuti donosiš mi nesreću :P
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr niko >> domingo agosto 10 - 13:43
Čestitam na aktivnosti. U mojoj ligi dosad je napisano 0 postova, iako je borba za naslov prilično napeta.

PS.
Ako ima netko kreditno sposoban može me izazvat na prijateljsku (igrati će rezerve i juniori)
hr niko
Usuário
Registrado2013-08-15
hr Tile >> domingo agosto 10 - 15:07
E da, ako bi mogli obrisati postove na temi Nk Sokol Croatia-Kronike iz gnjijezda jer je to kao neki blog samo ja pišem nešto kao one nove samo "klupske". Ako znate šta mislim reći :)
hr Tile
Novato
Registrado2013-04-26
hr NK Slavonski Brod
hr Jura >> segunda-feira agosto 11 - 22:23, Editado segunda-feira agosto 11 - 22:25
Veliki z*jeb za Klaru. Nisam namjestio juniorsku postavu i nakon 13 minuta sam igrao ligašku a u juniorsku mi ubacilo dva najjaća igrača koji mi igraju u ligaškim tako da je možda tomu razlog zašto smo sa Sokolom odigrali 2-2 i tako ostao 4 boda ispod TRESNJEVKE umjesto 2, a što je još gore ujutro u 10:38 opet imamo ligašku tako da ova dva igrača neću stavljat te bi i ova utakmica mogla proć loše. Sreća u nesreći je što je i TRESNJEVKA odigrala nerješeno, malo mi je čudno pošto je igrala s jednim od lošijih klubova i ligi al aj :)
hr Jura
Novato
Registrado2013-05-29
hr dr.mr.bonito >> terça-feira agosto 12 - 11:30
Pogledaj tekmu Mimi je bio zacudjujuce dobar, opet si kiksao, to mi otvara mogucnost da u slucaju pobjede pobjegnem na 6 bodova a imam i bolju gol razliku...
hr dr.mr.bonito
Usuário
Registrado2014-01-10