Campeonato de Israel temporada 43

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

התדרדרות ניתוחי הסקאוט (8)

il matanb >> sábado fevereiro 13 - 13:45
אני מניח שאני ודייב לא היחידים שמרגישים את זה
כבר לא יודע איזה פעם זאת שהמשחק מתגלגל אחרת לגמרי ממה שהסקאוט מנבא
il matanb
Novato
Registrado2014-08-08
il טל >> sábado fevereiro 13 - 14:23
הוא לא חייב לנבא בדיוק מה שייצא, הוא מנבא מה שהוא חושב, אני לא משתמש בזה לרוב כי זה באמת לפעמים מטעה...
il טל
Novato
Registrado2013-07-20
il matanb >> sábado fevereiro 13 - 18:32
אבל לפחות שיהיה באיזור
בפועל זה לגמרי לא בכיוון
il matanb
Novato
Registrado2014-08-08
il טל >> sábado fevereiro 13 - 18:33
צודק
il טל
Novato
Registrado2013-07-20
il guylamed >> sábado fevereiro 13 - 18:39
לא משתמש בזה כבר מלא זמן...
il guylamed
Usuário
Registrado2013-04-04
il joest5 >> sábado fevereiro 13 - 19:03
אני דווקא נעזר בכלי הזה לא מעט וסך הכל הוא די טוב בעיניי. מה שהסקאוט עושה זה לקחת את המערכים של שתי הקבוצות ועל סמך זה מדמה 5 משחקים. בסופו של דבר יכול להיות שדווקא במשחק עצמו השחקנים של הקבוצה יתפסו יום פחות טוב (או להיפך) ואז תוצאת המשחק יכולה להיות שונה מרוב התוצאות בסקאוט. אבל סך הכל אם משתמשים בזה לאורך זמן ובמספר לא קטן של פעמים למשחק לרוב יהיה דמיון בין התוצאות בסקאוט לבין תוצאות האמת (לפחות ככה זה אצלי). יש כמובן לקחת בחשבון גם שהמערך מולו אנחנו בודקים בסקאוט לא בהכרח יהיה המערך איתו היריבה תעלה למשחק, מה שיכול לפגום בדיוק של הניתוחים.
il joest5
Tradutor
Registrado2013-02-07
il matanb >> domingo fevereiro 14 - 08:34
אבל מה עם ההוראות הטקטיות?
יתרון בית/חוץ?

ואני לא מדבר על מקרה שבו היריב שינה מערך
il matanb
Novato
Registrado2014-08-08
il joest5 >> domingo fevereiro 14 - 10:31
מה איתם? הוראות טקטיות הם למעשה חלק מהמערך של הקבוצה והסקאוט בהחלט נותן חשיבות לבית/חוץ בניתוחים שלו.

כפי שציינתי שינוי מערך (או הוראות טקטיות) של היריב בהחלט פוגע בדיוק של הסקאוט.

חשוב להבין, הניתוחים בסקאוט הם כלי אבל לא יותר מכך. כשניגשים למשחק אפשר להעזר בכלי הזה (ומנסיוני לאורך זמן הוא יותר עוזר משהורס) אבל לא להסתמך אך ורק עליו ולחשוב שאם הוא נותן תוצאה מסויימת אז אותה תוצאה אוטומטית תהיה גם במשחק עצמו. רק ניקח כדוגמא שתי קבוצות ברמה פחות או יותר שווה המשחקות על מגרש נייטרלי, שתיהן חורשות את הסקאוט ומוצאות מערך (והוראות טקטיות) שנותן להם לרוב ניצחון. בסופו של דבר בכל זאת לפחות אחת מהן לא תנצח את המשחק, זה פשוט לא מסתדר עם חוקי המשחק. כך שלפחות לגבי אחת מהן הסקאוט לא יפגע, וזה טבעי, הניתוחים בסקאוט הם כלי ולא הדבר האמיתי.
il joest5
Tradutor
Registrado2013-02-07