Campeonato de Israel temporada 43

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

הישראליות בעולם עונה 13 (37)

il joest5 >> quarta-feira novembro 19 - 08:59
אכן ניצחון שלי היום מבטיח מקום ראשון וסיכוי טוב שגם עופר יסיים ראשון (ובכל מקרה הוא יעלה לשלב הבא בליגת האלופות). עם זאת אכזבה מהשאר (למרות שמכבי היום מנצח) שלא מצליחים להישאר באירופה ויהיה מאוד מאוד קשה לשמור על המקום השלישי בסוף העונה. קודם כל אני משער שכבר האיטלקים פתחו עלינו פער קטן בגלל יותר הצלחה בשלב הבתים ומעבר לזה שיהיה הרבה יותר קשה לי ולעופר בליגת האלופות מאשר לקבוצות האיטלקיות בליגה האירופית (וגם הנציגה היחידה שלהם באלופות לא פחות טובה ממני ומעופר). אבל נעשה את המקסימום ונקווה לטוב.
il joest5
Tradutor
Registrado2013-02-07
il basta >> quarta-feira novembro 19 - 13:31
העונה הכי גרועה שלי באירופה.
מקווה שזה ירידה לטובת עלייה.
il basta
Usuário
Registrado2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il ofer cohen >> domingo novembro 23 - 13:02
באסה
אחרי הפסד 1:0 בחוץ (שבין השאר נבע מהרחקה בדקות הראשונות)
ניצחתי רק 2:1 בבית
מה שמרחיק אותו בשמינית הגמר
ומעשית מוריד אותנו למקום הרביעי ואלי החמישי סופית
בהצלחה להפועל חיפה - הנציגה היחידה שנשארה לנו במפעלים האירופים.
il ofer cohen
Novato
Registrado2013-02-05
il joest5 >> domingo novembro 23 - 15:55
אכן. עם 4 נציגות שכולן עולות לשלב הבא אין לנו כבר סיכוי לעקוף את האיטלקים וגם מול הגרמנים שהעלו שלושה (יש סיכוי גם ל4 היום בלילה אך הקבוצה הגרמנית שמשחקת נמצאת בפיגור של 3-0 כך שסיכוייה קטנים) יהיה לנו מאוד קשה .

לפחות הקבוצה שלי עדיין בפנים עם רבע גמר ליגת האלופות והבטחת המקום הראשון בדירוג האירופי ללפחות עוד עונה. נקווה להתקדם כמה שיותר רחוק אבל לא יהיה פשוט.
il joest5
Tradutor
Registrado2013-02-07
il basta >> domingo novembro 23 - 16:03
עונה ממש גרועה של כולם (למעט חיפה) באירופה!!!
נקווה להשתפר
il basta
Usuário
Registrado2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il stav >> domingo novembro 23 - 20:32
אני עד עכשיו מאוכז אבל לא נורא פעם ראשונה שאני בשלב הבתים בליגה האירופית גם משהו...
אני יכלתי לעלות ממקום שני ואפילו אם הייתי מנצח אז ראשון אבל הובסתי 4:0 שבעטנו אותו מספר בעיטות...
il stav
Usuário
Registrado2013-02-08
il joest5 >> terça-feira novembro 25 - 08:20
והמסע של הישראליות באירופה כנראה שעומד להיגמר מוקדם יחסית העונה אחרי הפסד ביתי של 3-1 לקבוצה שלי מול סובוטיקה ברבע הגמר. כנראה שמה שאני לא יעשה ומה שלא יקרה סובוטיקה תמיד מצליחים לנצח אותי (אפילו במשחקי אימון). היום הכנתי מערך שעל הנייר עבד יפה, עם שני מגנים בימין ואכן סובוטיקה תקף משמאל עם הקשר והחלוץ המרכזיים שלו ותקפתי עם הקשר והחלוץ המרכזיים שלי מימין כשהוא חשב שאתקוף משמאל ושם שני מגנים ימניים דווקא. אבל שני גולים מקרנות לזכותו ושני פנדלים מוחמצים מצידי וזו התוצאה.

עכשיו אני צריך להבקיע לפחות 3 שערים בחוץ (ומבלי לספוג יותר משער) מול הקבוצה אולי הכי חזקה באירופה. נראה די אבוד. נקווה לעונה הרבה יותר מוצלחת לישראליות בעונה הבאה.
il joest5
Tradutor
Registrado2013-02-07