Campeonato de Letônia temporada 19 [3.1]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

22, sezona (222)


lv Ozols >> sábado fevereiro 13 - 17:59, Editado sábado fevereiro 13 - 18:00
Nu es tā neteiktu. Drīzāk tu pieļāvi lielu taktisku kļūdu, nekā es tevi bezcerīgi sagrāvu. Sevi par čempionu vēl negribētu uzskatīt. Gribas redzēt kā komandai ies pret čiekuriem, jo viņu spēlētāji ir taktiski labāki. Uzskatu, ka čiekuriem ir labāks sastāvs, tāpēc nākamajā transfēru logā domāju nopirkt kādu sarkanās zvaigznes spēlētāju, lai nodrošinātu 2. līgu un pēc tam, iespējams, tikt uz Virslīgu, jo 2. līgas komandas baigi neatšķiras no 3. līgas.
lv Ozols
Novato
Registrado2014-04-13
lv Remm >> sábado fevereiro 13 - 19:57
Labi, pierunāji. Uzspēlēšu ar Čiekuriem, vēlriez ar Tevi, un tad pie šī jautājuma atgriezīsimies. :)
Man šosezon pilnīgi pietiek, ja trīs komandas ir par mani vājākas. Tas arī jāpanāk. Pastprinājumu nebūs - visa nauda infrastruktūrā. Tā iet, ja neplānoti vienā sezonā izskrien cauri 4.līgai, jo izrādās, ka tur nevienam nav pretargumentu ienācējam no 5.līgas. Infrastruktūra netiek līdzi.
lv Remm
Novato
Registrado2015-03-24
mz Eusebio >> sábado fevereiro 13 - 20:05
Es neesmu nekāds rādītājs, kārtējā mistiskā zaude pret death metal, ar visām mājas spēļu priekšrocībām, pie vienādas taktikas nekas nesanāk, izskatās, ka te atkal būs 4./5. vieta :/
mz Eusebio
Novato
Registrado2014-07-04
lv Ozols >> sábado fevereiro 13 - 20:53, Editado sábado fevereiro 13 - 20:53
Kaut ko varēs pateikt tikai pēc 18 aizvadītām spēlēm. Limit4you ieteiktu kaut ko mainīt, jo sastāvs ir ļoti labs. Varbūt, ja papildinātos ar 1 vai 2 spēlētājiem, tad varētu pat Virslīgā ar tādu spēlēt.
lv Ozols
Novato
Registrado2014-04-13
lv Snobs >> sábado fevereiro 13 - 20:56
Tur jau ir tā sāpe, ka konkurence Latvijas līgās ir tik sīva, ka jebkurš pie veiksmīgas sakritības var tikt uz augšu, jeb arī lidot uz leju.. Brīžiem liekās, ka 10 komandu līga ir arī pati aizraujošāka
lv Snobs
Administrador da comunidade
Registrado2015-06-06
lv Citizen Seducer
lv Ozols >> domingo fevereiro 14 - 10:13
Nu es nospēlēju kādas 6 vai 7 sezonas Brazīlijā, kur līgā ir 20 komandas, un man tas nepatika. Tas bija viens galvenajiem iemesliem kāpēc pametu vienu no labākajiem klubiem Dienvidamerikā.
lv Ozols
Novato
Registrado2014-04-13
lv Qwov >> domingo fevereiro 14 - 11:09
@Snobs konkurence ir laba, bet paskatoties uz to pašu Ķīnu rokas nolaižas.:D
lv Qwov
Novato
Registrado2015-05-25
lv valentain >> domingo fevereiro 14 - 22:52
nu es teiktu, ka Latvijā konkurence ir nekāda
lv valentain
Usuário
Registrado2014-07-12
lv Valentain
lv dexterito >> segunda-feira fevereiro 15 - 06:48
Paldies,cenšamies :D
lv dexterito
Novato
Registrado2014-07-13
lv Ozols >> segunda-feira fevereiro 15 - 19:22, Editado segunda-feira fevereiro 15 - 19:23
It kā viesos ar 2:0 uzvarēju līgas lejasgala komandu, bet sitienos gan pakāsu ar 5:9 un mana GK reitings bija 8, kas baigi uztrauc. FC Deam sastāvs ir diez gan labs un varbūt šī komanda atrodas pārāk zemu tabulā, nekā tai vajadzētu būt. Vismaz izkrist nevajadzētu.
lv Ozols
Novato
Registrado2014-04-13
lv Didzis Dragons >> terça-feira fevereiro 16 - 12:15
Ozol, man komandas 1ais GK bija uz 6-7? dienām laukā, tākā 4 pilnas spēles spēlēja GK, kurš nesen no jauniešu skolas iznācis... + vēl aizsargi visu laiku traumējās...vajadzētu klīniku sist gaisā, bet TB vēl kādas 40 dienas jāgaida.. :D

par izkrišanu īsti nedomāju, ja traumas nesakritīs kā sezonas sākumā, tad visam vajadzētu būt labi, itkā brīvie līdzekļi netika iztērēti un starpsezonā atkarībā no rezultātiem - iepirkšu vai pārdošu spēlētājus.. ja būs cerības vēl pacīnīties par 2nieku vai būšu pēdējās - tad iepirkšu, ja būšu 4-7, tad pārdošu visticamāk ..
lv Didzis Dragons
Usuário
Registrado2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Ozols >> terça-feira fevereiro 16 - 16:53
Ok, tas visu izskaidro :D
lv Ozols
Novato
Registrado2014-04-13
lv valentain >> quarta-feira fevereiro 17 - 00:26
Starpsezonā grūti saprast, uz ko citi spējīgi un kaut ko par vietām domāt, tad viss plūst un mainās. Jeb sezonas vidu domāji?
lv valentain
Usuário
Registrado2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> quarta-feira fevereiro 17 - 01:49
Valentain, ja saki ka Latvijā konkurence ir nekāda, tad jau tu esi mega super nekāds, jo nevari izcīnīt titulu tādā konkurencē. Tāpēc galīgi nepiekrītu tev!
lv Dainix
Usuário
Registrado2014-04-15
lv SK Latgols
lv Qwov >> quarta-feira fevereiro 17 - 04:52
Pareizi jau būtu teikt, ka konkurences nav pašā augšā, tie klubi, kas tur sēž, sēdēs arī vēl kādu laiku, bet zem virslīgas ir ļoti nopietna konkurence.
lv Qwov
Novato
Registrado2015-05-25