Campeonato de Letônia temporada 24

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Par tulkošanu (6)

lv BearSlayer >> domingo junho 16 - 11:14
Tā kā šī laikam ir vienīgā vieta, kur kaut ko raksta LV menedžeri, rakstu te.

Patlaban ir diezgan brīva laika un radās ideja šo spēli iztulkot latviski (ir pieredze ar vairāku šādu spēļu tulkošanu). It kā princips viņiem ir, ka tulkojuma uzsākšanai vajagot vismaz divus brīvprātīgos. Vai kāds no nedaudzajiem tautiešiem nevēlas palīdzēt ar šo lietu?
lv BearSlayer
Usuário
Registrado2013-04-17
ua Kristaps >> domingo junho 16 - 12:18
Varu mēģināt nedaudz palīdzēt, bet man ar to laiku ir kā ir. Parasti es strādāju un, tad paralēli turu atvērtu šo spēlīti. Tā kā tu esi jau tulkojis, tad kāds plāns, ar ko jāsāk?
ua Kristaps
Usuário
Registrado2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv BearSlayer >> domingo junho 16 - 13:05
Nu pamatā vienam viņi negrib dot tulkot tāpēc, ka tad ir risks, ka tas vienīgais tulkotājs var beigt spēlēt un tad nebūs, kas strādās ar attiecīgo valodu.

Ja vēlies palīdzēt, tad droši vien vispirms piesakies globālajā diskusijā, kur šobrīd mans ieraksts ir pēdējais, lai viņi redz, ka ir vēl interesenti. Nu, un tad jau skatīsimies, kas tālāk. Ir spēles, kur tā lieta notiek ļoti primitīvi - atsūta failu, pēc iztulkošanas jāsūta atpakaļ. Biežāk ir, ka iedod pieeju speciālai sadaļai, kur to visu var darīt un uzreiz redzēt izmaiņas. Nezinu, kura sistēma darbojas te.

P.S. Tas viss, pieņemot, ka adminiem vispār interesēs uzsākt projektu ar tik nelielas valsts valodu ar maz lietotājiem. Es pirms kāda laika viņiem aizsūtīju listi ar LV vārdiem un uzvārdiem, lai jaunajiem spēlētājiem nebūtu jādzīvo ar sieviešu vai neeksistējošiem vārdiem, bet par tulkošanas lietām toreiz neko nepajautāju.
lv BearSlayer
Usuário
Registrado2013-04-17
lv BearSlayer >> quarta-feira junho 19 - 21:37
Saņēmu atbildi, ka principā viņi ir ar mieru, bet patiešām ir drusku skeptiski par samērā mazo lietotāju skaitu un interesējas, vai nebūtu iespējams savervēt vēl lietotājus. Neesmu interneta spama eksperts, tāpēc laikam tas būs jāatstāj citu ziņā :D
lv BearSlayer
Usuário
Registrado2013-04-17
ua Kristaps >> sexta-feira junho 21 - 17:54
Man ir piekļuve sadaļai Translate. Jums arī ir?
ua Kristaps
Usuário
Registrado2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv BearSlayer >> sexta-feira junho 21 - 19:40
Darbs var sākties! Manuprāt, turpmāko komunikāciju līdz ar to labāk varbūt būtu organizēt iekšējā forumā, izņemot, protams, kolēģi, kurš līdz šai piekļuvei vēl nav "uzdienējis". Raudzīsim, kā risināt šo jautājumu.

Ja atrodas vēl kāds interesents, kas vēlas pievienoties vai ir kādi ieteikumi - var droši dot ziņu šeit vai privāti!
lv BearSlayer
Usuário
Registrado2013-04-17