Campeonato de Letônia temporada 55

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

11. sezona (117)


ua Kristaps >> domingo agosto 24 - 12:54
Ja tu visam seko līdzi, tad zini, ka rakstiju, ka šosezon mani interesē tikai LV čempiona tituls. Kauss, Eiropa bija otrajā plānā. Un tagad man vajag 10 titulus, tad sākšu domāt par citiem mērķiem. Kāpēc es neattīstos tik strauji, tāpēc, ka man interesē arī LV izlase un es cenšos izaudzināt latviešus izlasei. Varēju arī iet Party Team ceļu, bet tas mani neaizrauj.
ua Kristaps
Usuário
Registrado2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 15:04, Editado domingo agosto 24 - 15:07
Tad jau nakoso gadu nav ko ceret uz labiem rezultatiem eiropaa... te tev nu bija -ceriiba kraat punktus lai palielinaatu valsts reitingu...

bet paarsvars tev gan taads necils Liigaa.njemot veraa ka koncentrejies TIKAI Uz to!
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv bukss_a >> domingo agosto 24 - 15:22
Opelis (a.k.a sakons) visu laiku tāds kašķīgs.
lv bukss_a
Usuário
Registrado2013-06-16
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 15:32, Editado domingo agosto 24 - 15:44
wtf? :D
Kur tu salasi kaskiigumu? :D :D
es ne lamaajos ne dirshu...
tad jau iznaak ka Erviina/Fk lielupe komandas apkopoto statistiku tu uzskati par apvainojumiem un tas ir jaazinjo adminam ne? :D
nepaliec smiekliigs bukss..
nu ok. Bukss ja nepeikriiti tam ko saku. tad tas nenoziimee ka es tgd kaskeejos.


tad ja uzskati ka es kaskejos..tad uz tavu atbildi man buutu jaatbild sadi ja? :


"taa vietsa lai padiskuteetu tu mani apvaino un apmelo."
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 15:40, Editado domingo agosto 24 - 15:42
Interesanti paveerot arii U21 Liigas tabulu :)
kur otraas vietas ieguveeja liigaa - Borussia...ar savu U21 komandu atrodas necilajaa 10 vietaa
Lm 1/4
ludza 4/1
caines 8/2

nu protams neiedzilinashos kadelj taa..bet peec shii skatoties naakotne spozaaka izskataas ludzai un cainei :)
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv aaaa >> domingo agosto 24 - 16:14, Editado domingo agosto 24 - 16:15
Muļķibas tu te runā Opeli, par u21 man piemēram mauc tajā līgā 17-18 gadīgi puiši citiem 20 gadīgi, pie tam visiem jādot spēlēt, un rezultāti tur ir mazsvarīgi, piemēram kausā ar u21 es tiku finālā, tā ka beidz burbuļot ūdeni :))))
lv aaaa
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 17:30
@aaaa izlasi pedejo rindkolu burbulotaaj : " nu protams neiedzilinashos kadelj taa."
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 17:33, Editado domingo agosto 24 - 17:34
@aaaa un tad ej un nosodi ne tikai mani..es velku vnk paraleeles starp Liigu un u21..kursh kuraa poziicija atrodas utt!!..... tik pat.labi muusu lielaas statistikas apkopotaajs un kopotaajs arii ir "uudens burbulotaajs" ne?
tava kritika mana virzienaa ir nevietaa.
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
ua Kristaps >> domingo agosto 24 - 18:09
Opeli, par to necilo pārsvaru es iepriekš arī esmu rakstījis. Tas tāpēc, ka izmantoju pēc iespējas vairāk spēlētāju, lai dotu līgas pieredzes punktus. Ja visas spēles spēlētu ar pamatsastāvu, tad visticamāk būtu lielāks pārsvars.
ua Kristaps
Usuário
Registrado2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Tamaz >> domingo agosto 24 - 19:22
Bet toties grupu turniiraa tiekot - na halavu veel paaris speeles lai kacatu speletaju pieredzi ..ne? :D

nezinu kadelj te visi ir sapiipeejushies kko un saka ka es te kaskejos... es driizak censos tevi tagad vest pie praata...ka ... EIRO KAUSI naaks par labu gan tev gan Latvijas kopienai un liigai...jo stipri apsaubaami ir spelet taa riktiigi tikai Liigaa.nu ar pusliidz pamat sastavu peec tava teiktaa......jo par parejiem turniiriem tacu arii dala pieredzi un exp punktus!!!
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv aaaa >> segunda-feira agosto 25 - 07:11, Editado segunda-feira agosto 25 - 07:11
Kristaps jau nevar mūs izvilt viens pats eiropas kausos, to ir jādara visiem, kuri tur ir tikuši, bet pārējie to nevar izdarīt, jo piemēram es ieguvis otro vietu virslīgā ar vārtsargu 2 aizsargiem un 1 pussargu pilnīgi parada mūsu spēku (vājumu). Te vārētu piemēram mest akmeņus Kristiāna dārziņā kurš vietu eiropas kausos atdeva 3 līgas klubam, nevis piemēram Ludzai vai Explosion :)
lv aaaa
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Tamaz >> segunda-feira agosto 25 - 08:46, Editado segunda-feira agosto 25 - 08:47
@aaaa arii..bet drosi vien tas klubs kriit kaifaa no iespeejas spelet eiropas liigas kvalifikacijaa :D

ir protams arii tik pat vajas..un vaajaakas komandas par muusu pasreiz top3 ...vieniigi tad ir jaapaveicas ar izlozi!
lv Tamaz
Usuário
Registrado2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Ervīns >> segunda-feira agosto 25 - 09:22, Editado segunda-feira agosto 25 - 09:22
Kā domājat bija jēga tagad celt stadionam 5 līmeni, vai labāk vajadzēja attīstīt treniņbāzi vai futbol skolu?
http://rockingsoccer.com/lv/futbols/facilities/stadium
lv Ervīns
Novato
Registrado2013-07-20
lv Ervīns >> segunda-feira agosto 25 - 09:25, Editado segunda-feira agosto 25 - 09:29
Opeli ,kāda veidā manis veidotā statistika kādu aizvainojā?:D
Es to statistiku veidoju tīri lai cilvēki var no malas paskatīties uz savu komandu uz citu komandu fona.
--------------------------------------------
Meklēju menedžeri kurš vēlētos būt pirmais jaunājā sadaļā intervijas.
Piesakās tepat vai caur PM.
lv Ervīns
Novato
Registrado2013-07-20