Campeonato de Letônia temporada 55 [4.4]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

61.sezona (7)

lv janoss >> domingo agosto 22 - 18:40

Labdien!

Nu, ja neviens cits, tad es. Izveidoju diskusiju, lai var šad tad ko pārspriest :) Kuram ambīcijas uz pacelšanos, kuram uz neizkrišanu un kurš toč zina ka būs pa vidam?

Es centīšos cīnīties par tikšanu uz augšu, bet galvenais mērēķis ir nopelnīt naudu, šis nav tas sastāvs kurš tiktu līdz 1. līgai :)

lv janoss
Usuário
Registrado2015-07-06
lv FC Kuršu Vikingi
lv Janka >> segunda-feira agosto 30 - 08:54

Sezonu iesāku graujoši, bet par iešanu uz augšu gan nedomāju. Domāju ka palikšu pa vidu tuvāk beigām

lv Janka
Usuário
Registrado2014-10-20
lv Gorka City
lv janoss >> segunda-feira agosto 30 - 08:55

Izskatās ka man šis sastāvs nekur īsti neies, bet vēl ieguldīt šajā sastāvā roka neceļās :D

lv janoss
Usuário
Registrado2015-07-06
lv FC Kuršu Vikingi
lv Janka >> terça-feira agosto 31 - 05:58

Man kkā ar finansēm švaki, lai atjaunotu sastāvu. Būis kādu laiku jāpaciešās, lai celtos augstāk

lv Janka
Usuário
Registrado2014-10-20
lv Gorka City
lv Mariou >> sábado outubro 9 - 06:49

Paldies par sezonu. Beigas man bija karstas. Cīņa par 3 vietu līdz pēdējām sekundēm. Diemžēl pēdējās sekundēs pakāsu snaipera titulu. Bet man šīs sezonas mērķis izpildīts ar uzviju. Esmu godalgās, kaut arī domāju, ka cīnīšoas par vidus daļu. Bet pamatā bija uzdevums sakrāt stadiona nākamajam līmenim. Tas arī būs izdarīts. Nākam sezon būs švakāk, jo drošvien naudas nepietiks labiem īres džekiem, bet ar paša sastāvu visticamāk cīnīšo par palikšanu.

lv Mariou
Usuário
Registrado2019-06-28
lv Pa Pāris Kausiem
lv Pohainis >> quinta-feira outubro 21 - 10:34

Sveiki,

Varbūt ir vēlme līgas ar 20 komandām, 10 komandu vietā,lūdzu uzraksti jā/nē forumā https://rockingsoccer.com/lv/futbols/forum/home-en/1?topic=87511

Jauku dienu :)

lv Pohainis
Usuário
Registrado2016-09-27
lv Auni
pl Adrian >> sexta-feira outubro 22 - 10:35
  Es domāju, ka 20 komandas līgās ir laba ideja
pl Adrian
Novato
Registrado2020-06-02