Campeonato de Polônia temporada 4 [3.2]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Sezon 62 (62)


pl Mirmił >> quinta-feira outubro 21 - 17:41

Ech ta gra mnie faktycznie nie lubi ... znowu tracę punkty tam gdzie nie powinienem:(

pl Mirmił
Usuário
Registrado2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl PolishPower >> sexta-feira outubro 22 - 16:09

myslalem ze bedzie gorzej a tylko 1-0 w plecy z labolatorium

pl PolishPower
Usuário
Registrado2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> terça-feira outubro 26 - 20:05

A ja dostaję sowite bęcki mecz w mecz, sezon w plecy, ale mam nadzieję że chociaż zarobię na wzmocnienie

pl Mich
Usuário
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> sexta-feira outubro 29 - 20:07

Dzisiaj w meczu miałem niecodzienną sytuację. Zarówno mój pierwszy, jak i drugi bramkarz doznali w trakcie spotkania kontuzji i na bramkę musiał wejść rezerwowy obrońca. Do tego gra w 10 przez większość meczu. Strata 4 bramek to minimalny wymiar kary.

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> sábado outubro 30 - 08:02

Wygrałem 1 mecz w 2 lidze z Sadami czyli z drużyną z którą walczyłem o awans, pierwsze punkty na koncie he he

pl Mich
Usuário
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> domingo outubro 31 - 07:21

Jak wam idzie Panowie w pucharze U21? Dzisiaj piękny mecz miałem, na początku wygrywałem 0:2 i już myślałem że pójdzie gładko, po czym Milwall odrobił straty i dołożył 3 bramki, no extra ku#$@ jest 5:2 więc już po meczu ale moi wzięli się do roboty i odrabiali straty, ale zabrakło czasu, mało brakowało do dogrywki bo 5:4, przegrałem ale mecz był pełen emocji

pl Mich
Usuário
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> domingo outubro 31 - 17:23

Ja trafiłem na pierwszoligowca. W dwa sezony temu 2 razy udało mi się pokonać drużyny z najwyższych klas rozgrywkowych w pucharze U21, ale wtedy miałem jeszcze starszego i bardziej ogranego bramkarza, także teraz solidny wpier...

W ogóle dzisiaj ŁKS miał dwa samobóje w meczu ze mną, z czego oba trafił ten sam zawodnik :D

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> quinta-feira novembro 4 - 15:53

Panowie, jak z neutralizuje "nieczysta gra" to wzrośnie wartość finansowa zawodnika czy pozostanie bez zmian? Bo chcę sprzedać zawodnika a nie wiem czy to coś zmienia

Ps. Nie pytam się czy ta umka ma wpływ na zawodnika, bo w 2 lidze nie skumali pytania i mi opowiadają o wszystkim tylko nie odpowiadają na pytanie

pl Mich
Usuário
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> quinta-feira novembro 4 - 17:24, Editado quinta-feira novembro 4 - 17:25

Każdy dodatkowy perk z bazy treningowej zwiększa wartość zawodnika (choć Bezbłędny zrobi to w mniejszym stopniu dla napastnika niż obrońcy itp.). Więc jeśli chodzi ci o neutralizowanie innym perkiem to tak.

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> sexta-feira novembro 5 - 17:54

"Moim zdaniem czarnym koniem będzie Arsenal" - that didn't age well.

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> domingo novembro 7 - 13:21

Lekko nie trafiona ocena  Mario ;)

pl Mich
Usuário
Registrado2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> domingo novembro 7 - 16:46

ja jestem zdziwiony swoja pozycja ze tak wysoko jestem

pl PolishPower
Usuário
Registrado2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> quinta-feira novembro 11 - 10:40

Za nami półmetek sezonu. W walce o mistrzostwo na poważnie liczą się tylko 3 pierwsze kluby. Nie sądzę też, żeby ktokolwiek dał radę któryś z nich prześcignąć w walce o baraże.

BTW Polish ty złodzieju! Podkradłeś mi tego litewskiego bramkarza :D

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> quinta-feira novembro 11 - 18:49

czailem sie na innego :) ale z braku laku :)ktos mi podebral innego :)

pl PolishPower
Usuário
Registrado2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> sexta-feira novembro 12 - 17:03

Ale dzisiaj długie mecze. Od 13 moi piłkarze cały czas w pocie czoła walczą na boisku. Mam tylko nadzieję, że przerwa pomiędzy połowami trwała więcej niż 15 minut :D

pl Mario
Usuário
Registrado2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań