Campeonato de Polônia temporada 49 [3.2]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

Sezon 7 (5)

pl Damiano >> quarta-feira janeiro 1 - 16:12
Witam wszystkich aktywnych graczy z 3 ligi. Jestem nowy w polskiej lidze, jednak z 2 miesięcznym doświadczeniem z ligi Liechiestainu.Jakie macie plany na ten sezon awans, bronienie się przed spadkiem, rozbudowa zaplecza, czy szkolenie młodych zawodników. Miła by była konwersacja w trakcie klikania w RS-a.

Ja osobiście debiut zaliczam do udanych. Pierwsze zwycięstwo klubu w tym sezonie stało się moją zasługą i myślę że zmiana pozycji w tabeli w górę to tylko kwestia czasu, bo możliwości spadku w ogóle nie biorę pod uwagę.

Powodzenia w nadchodzących meczach...
pl Damiano
Usuário
Registrado2013-10-31
pl Wojtas >> quinta-feira janeiro 2 - 11:45
Dobry masz skład na 3. ligę. Powodzenia! ;)
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16
pl Damiano >> terça-feira janeiro 14 - 17:44
Niby dobry skład, ale dopiero teraz udało się dość bezpiecznie opuścić strefę spadkową.Plan mam by dograć spokojnie sezon do końca, podszkolić cały sztab piłkarzy i w następnym sezonie włączyć się w walkę o 2 ligę...
pl Damiano
Usuário
Registrado2013-10-31
pl Wojtas >> sexta-feira janeiro 17 - 11:20
Plan to podstawa :D
Jakbyś szukał zawodników, to uderzaj na priv ;)
pl Wojtas
Novato
Registrado2013-01-16
pl Damiano >> terça-feira janeiro 28 - 12:57
No i udało się utrzymać w 3 lidze:P Chyba jednak będę musiał zweryfikować moje plany co do walki o awans patrząc jakie drużyny dojdą z 2 i 4 ligi. Ojj następny sezon będzie strasznie wyrównany w tej klasie rozgrywkowej. Chyba jednak skupie się na rozbudowie zaplecza :D
pl Damiano
Usuário
Registrado2013-10-31