Campeonato de Polônia temporada 49 [3.2]

Fórum: Língua do Fórum rss-feed

Discuta seu campeonato, quem são os favoritos para ganhar o campeonato essa temporada? Quem será promovido ou rebaixado, Como está seu clube?

Retornar ao início do fórum

SEZON 14 (21)


pl Ja >> sexta-feira janeiro 23 - 06:55
Skład ku temu masz ;) KP Ruta ładnie wystrzeliła - ze strefy spadkowej na samą górę tabeli. Jestem pod wrażeniem :p
pl Ja
Usuário
Registrado2013-05-11
pl SzpaQ >> sexta-feira janeiro 23 - 10:06
Bez kitu nie spodziewalem sie po pierwszej rundzie ze Ruta bedzie walczyc o awans/baraze:O.
No tak sklad jako taki mam tylko ze w rundzie rewanzowej to za bardzo z taksami kombinuje.A tobie juz bardzo malo czasu zost zeby uciec ze strefy barazowej 4 mecze z czego z Ruta dzisiaj i 3 mecze z druzynami z dolu tabeli takze jeszcze jest szansa na sokojne utrzymanie:)
pl SzpaQ
Novato
Registrado2014-01-02
pl matrex6 >> sábado janeiro 24 - 13:29
ja po ciężkim początku dotarłem do środka tabeli.,Jak na ten sezon. To nie zmienia faktu że sezon pełen niespodzianek.
pl matrex6
Usuário
Registrado2013-05-03
pl Ruta >> segunda-feira janeiro 26 - 17:47, Editado segunda-feira janeiro 26 - 17:49
w porownaniu do drugiej grupy na 3 poziomie to nasza jest mega trudna. Ja zmieniłem taktyke wyjazdową w nowym silniku, nie wiem czy to cas daje :P . znów baraże , ale jak patrze na koksy w levelu 2 to bedzie znow klops.... czyli widzimy sie w nowym sezonie. Stadion sie buduje, moze wreszcie nazbieram na jakiegos " true star" ,lol
pl Ruta
Novato
Registrado2013-06-27
pl SzpaQ >> terça-feira janeiro 27 - 20:47
Powodzenia dla barazowiczow;)
pl SzpaQ
Novato
Registrado2014-01-02
pl Ja >> sexta-feira janeiro 30 - 07:39
W zeszłym sezonie też grałem zupełnie inną taktyką na wyjazdach, zwłaszcza z liderami. W tym już to tak dobrze nie działało. W sumie to nawet i u siebie miałem spore problemy żeby cokolwiek wywojować :}
pl Ja
Usuário
Registrado2013-05-11