Liga de Bósnia e Herzegovina Época 28

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Repka (764)


ba bob333 >> domingo outubro 26 - 10:55
*njih dvojica khm
ba bob333
Utilizador
Inscrito2013-02-08
ba Hulk >> domingo outubro 26 - 14:57
Ispalo je da EroSt nije menadzer CG , nego je dosao neki novi. To sam tek jucer vidio... Pa ima Salkovic brzinu i snagu, pa sam ga stavio na stranu. Nisam neki ljubitelj toga da se odreknem neke strane, pa da igram samo desno, lijevo ili kroz sredinu.
Da, imamo taj "problem" da Hiblovic i Salkovic igraju AM u klubovima (kao i Zoric), ali u reprezentaciji moram malo da ih "izmijesam", jer je nemoguce da bas svaku obojica igraju AM (ili da uopce igraju zajedno)..sve zavisi od taktike. Postoji opcija da obojica igraju po 45 min kao AM, kad budemo igrali sa AM..ili da jedan bude CM, drugi AM....
Svjestan sam da mozemo izgubiti potencijalne asistencije ako stavim Salkovica/Hiblovica na stranu, ali moram nekog zrtvovati. Doce vrijeme da ce igrati i na svojim pozicijama..
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba bob333 >> domingo outubro 26 - 20:45
Kazem, pokusaj na prijateljskoj, ko zna mozda im bude okej ta formacija..cisto da znamo :)
ba bob333
Utilizador
Inscrito2013-02-08
hr EroSt >> segunda outubro 27 - 13:33, Editado segunda outubro 27 - 13:33
Uzeo Ero ko i Ćiro pauzu malo od vođenja repki. Vjerojatno ću opet nešto drugo naći za dvije sezone. Hulče dobro ti ide, čestitam, po meni nimalo loš rezultat odigrati 1-1 s Crnom Gorom u gostima :)
hr EroSt
Amador
Inscrito2013-02-07
ba Hulk >> segunda outubro 27 - 15:43
U srijedu igramo protiv Armenije kuci. Inace, trenutno je Armenija bez selektora (i oba puta su izgubili ove sezone), ali ce ga dobiti na dan utakmice.
Nevezano za selektora, pregledao sam im igrace i mislim (po meni) da su losiji od CG. Ako uzmemo u obzir da igramo kuci, i nas rezultat protiv CG na strani, izvlaci se zakljucak da je sve osim pobjede neuspjeh. Tako i jeste.
Igracemo u novoj formaciji, sa cetvoricom nazad (rb, dcb, dcb, lb), cetvoricom u sredini (logicnim mi se cini popularni dijamant/romb), i naprijed dva napadaca (vjerovatno jedan u sredini, jedan po strani).
Ko ce igrati? Oni koji ne budu igrali prijateljsku protiv Nigera, ce igrati protiv Armenije :D Svako moze nabrojati min. devet igraca koji ce biti starteri, tako da ih necu ni stavljati.
Slobodno stavite pitanja, prijedloge, sugestije...
P. S. Hvala na cestitkama EroSt :)
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba muky >> segunda outubro 27 - 20:36
Po meni bi trebao vratiti Šubašića u prvi tim, i to na njegovu standardnu poziciju - desno krilo. Nije što je moj, ali igrač sa najboljim passingom u ekipi (većim čak i od Hiblovića) mora igrati u prvom timu.
ba muky
Utilizador
Inscrito2013-02-09
ba Hulk >> terça outubro 28 - 14:49
Pa za proslu utakmicu jednostavno nije mogao konkurisati jer su igrala trojica kreatora u sredini, sto im automatski daje loptu bonusa kod dodavanja, plus sto je Salkovic i specijalista za prekide... Sve zavisi od taktike koju postavim prema protivniku (protiv CG je to bilo sa tri veznjaka, sad ce biti cetiri). Naravno da racunam i na Subasica i na Osmicevica koji nisu igrali zadnju utakmicu.
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba bob333 >> terça outubro 28 - 16:53
Nek se uzme u obzir forma Suada Salkovića koji je u 2 kola lige upisao 5 asistencija :) Ponavljam na poziciji AM
ba bob333
Utilizador
Inscrito2013-02-08
ba Hulk >> quarta outubro 29 - 10:50
Bobe, dobice sansu danas, pa da ga vidimo :D
Evo Armenija je dobila novog selektora; forsira taktiku sa rombom u sredini, krilnim napadacima i dcb-cb nazad kao stoperi (bekovi su lb i rb).
Vidjecemo da li Kasikovic (nas najbolje ocijenjeni def) i Kusturica (koji ce zaigrati danas lijevo) uspjeti da zaustave te krilne napadace (pretpostavljam da ce biti krilni). Racunam i na Ratkova na golu, da to zaustavi..ipak igramo kuci i prednost domaceg terena bi nam trebala biti od presudne vaznosti.
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba Hulk >> quarta outubro 29 - 13:51
Nazad sve super bilo, bekovi i golman su zaustavili krilne napadace (postavka je bila otprilike kako sam i pretpostavljao).
Sredina je odradila dobar posao, napadaci su dobili 12 upotrebljivih lopti (13 su presjekli gostujuci stoperi), ali su napadaci bili losi. Mozda i ne toliko losi, koliko je gostujuci golman bio dobar, al haj...
Bili smo puno bolji, ali eto, njihov golman je bio zvijezda danas - a ne neki nas napadac (odbranio je U GOSTIMA 12 suteva sa 4,90 i nesto u blokiranju).
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba bob333 >> quarta outubro 29 - 16:04
Jebiga, steta. Bolji smo bili al obice nam se ovo o glavu na kraju kvala nazalost...
ba bob333
Utilizador
Inscrito2013-02-08
ba Hulk >> domingo novembro 2 - 18:34
Izasao je novi spisak..u odnosu na prosli, bile su neke promjene:
- Omelic umjesto Odabasica na golu
- Pilavdic i Lalic umjesto Djakonovica i Mahmutovica u odbrani
U sredini i u napadu nije bilo promjena.
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba Hulk >> quarta novembro 5 - 22:06
Sutra idemo u goste Malti..malo sam gledao i selektor im je nepredvidljiv, tako da ne znam sta da ocekujem sutra (osim mozda da ce igrati sa cetvoricom nazad i u sredini, i sa dva napadaca).
U odbrani su onako, golman je dobar, igraci i nisu bas klasa. Sredina je natrpana sa AM-ovima (neko ce morati i na krilo), a napad je solidan.
Mi cemo igrati sa cetvoricom nazad, petoricom u sredini i jednim krilnim napadacem. Pokusacemo da sa jakom sredinom nadigramo njegovu sredinu (koja je najbolji dio ekipe), pa cemo vidjeti.
Idemo na pobjedu, da nadoknadimo kiks kuci protiv Armenije.
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba Hulk >> quinta novembro 6 - 18:49
Ovo je danas bilo lose, i od mene (koji sam trebao igrati sa petoricom nazad i dvojicom naprijed, i ne eksperimentisati sa sredinom), i od bekova (mislim da je ovo malo glupo, ja se i u klubu nikako ne mogu odbraniti od krilnih napadaca - nemoguce da bekovi ovako ispadaju).
Ni veznjaci nisu odradili posao, da zaustave asistencije...
Sad je napad i odradio dobro naprijed (Mitric je trebao dobiti poluvrijeme kao i Keran, pa sam ocekivao i da Keran zabije), ali odbrana je bila prelosa (cast golmanu).
Sad je tesko ocekivati da budemo na neka od dva prva mjesta, ali igramo dalje.
ba Hulk
Amador
Inscrito2013-04-06
ba muky >> quinta novembro 6 - 20:33
Teška grupa i bit će gadno do kraja. Hulče, nadam se da sada shvataš da stvari nisu onako jednostavne kao što su se činile. Ovaj menadžer je čudo kojeg ni Vincent nije provalio.
ba muky
Utilizador
Inscrito2013-02-09