Liga de República Checa Época 53

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Pomoc při nákupu lístků (6)

cz Qido >> quarta março 12 - 17:25
Chci se jenom zeptat jestli někdo využívá na Anglickým foru téma Prodej Lístků. Já osobně jsem to využil 2x a měla to úspěch, takže rada pro nováčky nebo pro ty kteří to nějákým způsobem nezjistili. Jinak jestli někdo bude mít zájem tak sem piště odkazy na zápas a já je tam budu dávat. Pokud možno s nějáký průvodním dopisem o zápase klidně v češtině. Ale podmínkou to nemusí být.
cz Qido
Utilizador
Inscrito2013-02-08
cz Demon >> quinta maio 1 - 08:55
http://rockingsoccer.com/cs/kopana/info/match-2027013/fixture/22

Russian NT defender vs. Czech NT attacker! Buy ticket as Chinese player "athena" and see tactical match without goals...


To Qido: Děkuji ti za ochotu, ušetřím 2 kredity... ;-) Kdyby se to osvědčilo a tahle spolupráce by dokázala jakousi neznámou silou pokračovat i v následujících 6 sezonách, rovnalo by se to 1 VIP kupónu... :-D
cz Demon
Utilizador
Inscrito2013-05-22
cz FC Demoticon
cz Qido >> quinta maio 1 - 18:03
Koukám, že máš vyprodáno, přidal jsem i zápas Ac Sparta Praha a taky stejný úspěch :)
cz Qido
Utilizador
Inscrito2013-02-08
cz t0maash >> quinta maio 1 - 19:39
Já se divil, co to je :D. Netušim, jak ty lístky fungujou, ale asi je to dobrý, předpokládám, takže děkuju. :)
cz t0maash
Amador
Inscrito2013-11-07
cz Qido >> sexta maio 2 - 06:30
Ano, máš pravdu :) Je lepší mít furt vyprodáno :)
cz Qido
Utilizador
Inscrito2013-02-08
cz Demon >> sexta maio 2 - 09:52
Děkujem! :-)

Teď ještě zbývá před branku postavit betonové zátarasy, aby těch branek opravdu nepadlo víc jak 1... :-I
cz Demon
Utilizador
Inscrito2013-05-22
cz FC Demoticon