Liga de República Checa Época 53

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Žezlo železných brachů (71)


sk harim >> quarta agosto 13 - 20:18
Už som tomu asi prišiel na chuť. Vyškrabal som sa nad zónu zostupu. Len stále neviem, ako konzutovať zostavu s asistentom, keď dám uložiť vyhodí ma to :(
sk harim
Amador
Inscrito2014-07-16
sk gamesak >> quinta agosto 14 - 06:17
Myslis analyzu zapasu?
sk gamesak
Utilizador
Inscrito2013-03-22
ua Shiva☮ >> quinta agosto 14 - 07:38
To harim: musíš kliknout na uložit a analyzovat (save and analyze), ne jen na uložit.
ua Shiva☮
Utilizador
Inscrito2013-09-01
cz Blue >> quinta agosto 14 - 14:17
Proč všichni odmítáte výzvy k přátelákům? Na dnešek, kdy není liga, jsem challengoval snad 30 týmů (jsoucích on-line dle modré tečky), nikdo nechce přijmout. Nerozumím tomu, takový problém sem v žádným jiným manažeru neměl. T.
cz Blue
Utilizador
Inscrito2014-07-26
cz čusek >> quinta agosto 14 - 17:56
je možné že už mají přáteláky domluvené a další už hráči neuhrájí nebo je počítač na stanovený čas nepustí protože hráli dorost nebo něco podobného kolem dané hodiny.
cz čusek
Utilizador
Inscrito2014-03-05
cz FK Přestavlky
ua Shiva☮ >> quinta agosto 14 - 18:33
Přesněji pokud má někdo jakýkoli zápas (dorost nebo přátelák) tak hodinu před a hodinu po nesmí hrát nic jiného. Asi se Ti stalo, že Ti kterým jsi dal výzvu k přáteláku ji přijali, ale systém je nepustil a to se nedozvíš, jinak by Ti totiž přišla zpráva, že výzva na přátelský zápas byla odmítnuta.
ua Shiva☮
Utilizador
Inscrito2013-09-01
cz Blue >> quinta agosto 14 - 22:27
Hm, děkuju za odpovědi
cz Blue
Utilizador
Inscrito2014-07-26
cz Qido >> sexta agosto 15 - 09:22
Já jsem ti to přijal, jenomže jsem měl dorosteneckou ligu :)
cz Qido
Utilizador
Inscrito2013-02-08
sk harim >> sábado agosto 16 - 20:33
Ahoj hoši, len sa chcem spýtať ak si dám V.I.P. čo mám z toho aké výhody ???
Ja viem, viem napíšete máš to tam, ale ten kopec tabuliek a grafov je na mňa trochu moc, tak by som poprosil vysvetliť " po lopate " ak je možné. Ďakujem, prajem pekný večer
sk harim
Amador
Inscrito2014-07-16
ua Shiva☮ >> domingo agosto 17 - 03:40
to harim: základem je počet obdržených kreditů za den (čím vyšší stupeň VIP tím víc kreditů), víc hráčů můžeš současně prodávat a kupovat, máš o něco větší příjem ze sponzoringu, můžeš kandidovat na manažera některého nároďáku, a pak už takové drobnosti jako vzájemné porovnání hráčů, resp. týmů, počet hráčů v síni slávy, více zápasových analýz na jeden zápas atd...
ua Shiva☮
Utilizador
Inscrito2013-09-01
sk harim >> domingo agosto 17 - 19:16
Aha, čiže fajnové veci, ok asi to aktivujem. Aspoň podporím tento projekt, celkom dobrý :) díky za info ...
Musím priznať zo začiatku som toho moc nevedel, ale ako som začal zbierať body a vyšplhal sa nad čiaru ponoru a zostupu, akosi mi s jedlom rastie i chuť do hry ...
Oplatí sa zainvestovať do tejto hry ...
sk harim
Amador
Inscrito2014-07-16