Liga de Estónia Época 34

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

H35 (80)


ee Balthazor >> segunda dezembro 25 - 11:56

Ta on harjunud võitma ning peab võitlust 2.-3. koha eest jamaks, pigem selles vist asi. Aga varsti tõmbab keegi uue Kuuse ning siis veel 10 hooaega tühikäigul lasta on kah jama. Meil umbes 20 manageri ainus võimalus tiitliheitlusse sekkumaks ongi järgmise Kuuse saamine, kuid egas nad seepärast lusikat nurka viska. Igal on omad sihid seatud, ühel on rikkuda ära võimalikult palju klubisid ja nendega absoluutse nullini jõuda, teisel koguda omale pensionäride või poisikeste klubi, kolmandal tiksuda teatud tasemel jne. 

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> segunda dezembro 25 - 17:55

Tuli see punkt imekombel ära, kuigi keskväljal olid kaitsja DM-na ning 20-aastased poisikesed, sest 3 kogenumat poolikut olid kolmanda kaardi tõttu väljas. 

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> quarta dezembro 27 - 11:43

Mu tiim on vaba, kes iganes tahab. 6 päeva pärast YC 11 valmis, siis annan

nz Luke Broadcast
Amador
Inscrito2013-09-18
ee kivipea >> quinta dezembro 28 - 07:28
Venita veel paar hooaega, tee TC 11 ka :)
ee kivipea
Amador
Inscrito2014-05-10
ee Balthazor >> sábado dezembro 30 - 20:40

Eks niimoodi see 6. koha võimalus käest lastaksegi, nagu tavaliselt. 

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> segunda janeiro 1 - 20:09

Kui saadki ühe korraliku tulemuse kirja, siis kindlasti peab selle "korvama" eriti kehvaga kohe järgmises voorus, kui konkurendid veel pealegi edukad on.  Kuskil enne hooaja keskpaika peab ikka see mõõn ära tulema, mis teiseks pooleks enam eriti variante ei jäta.

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> terça janeiro 2 - 16:24

Mul läks Euroopas veits raskemaks :D Järgmised 2 mängu olen favoriit samas...

ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> terça janeiro 2 - 19:38, Editado terça janeiro 2 - 19:47

Kui Torres peaks meeskonnast loobuma, jääb sellele veel väiksem staadion kui minu oma koos TC9-ga. Isegi mul saab veebruari keskpaigaks akadeemia valmis. 

Auguri YA1 kõrvale on ehitamisel veel 5 FA1 ja 6 YA1. 

Tänavune eurohooaeg ei tõota just paremate hulka kuuluda: kaks klubi vajavad viimasteks voorudeks juba väikest imet, et edasi pääseda. Nii tõotab järgmine hooaeg jääda ehk ainsaks, kui saame 6 klubi Euroopasse (mille rong minu jaoks tundub juba läinud olevat, nagu ikka sel ajal).

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> quinta janeiro 4 - 16:52, Editado quinta janeiro 4 - 16:52

TC ehitada jube kallis ikka :D Statat ka ehitada pole nagu mõtet...kui siin ilma vipita mõni mäng 115k alles tuleb

Euros mina saan igatahes edasi ja vaatab kes vastaseks loositakse :D

ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sexta janeiro 5 - 11:38

Mis see hooaeg lahti on et Euroopas niuke kõrbemine meil tulemas?

ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sexta janeiro 5 - 13:26

Iga hooaeg nii olnud ju :D

ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> sexta janeiro 5 - 19:40

See vahe tundub tulevat praegu Auguri koha pealt, kes reeglina grupist kindlalt edasi läinud. Veenus on oma viimaste hooaegade taustal teinud suhteliselt tugeva esituse, Kosmose asemel on tavaliselt grupis olnud Alkohoolikud, ent ka Kosmosel on täitsa ilusad punktid koos. Poleks vaid seda õnnetut kaotust Leipzigile, oleks vist peaaegu edasi. Pakun, et sinna 8 ligi veab reitingu ikka kokku, kus me tavaliselt olnud. Varem olnud ju mitu enne gruppe langenut ka.

ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sexta janeiro 5 - 21:26

Treeniks sa endale wingerid ja correctid ära siis oleks sul praegu hea võimalus top6 ära tulla (kui see euro kohta toob :D )

Minul oleneb veits loosist...25p vast ära ei tee :D samas meeskond tugevam kui eelmised 2 hooaega...tugevnen veel mõnda aega ju :D

Tahaks 3 CL järjest ära võita , samas ega mul mõlemad finaalid veits vedanud et võiks vabalt praegu täiesti ilma olla 

ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sexta janeiro 5 - 22:24

Wingerite koha pealt ta ei võta kuulda. Talle meeldibki teha asju teistmoodi kui teised ning vist seepärast me hästi läbi saamegi et ta suhtus algusest peale minusse teistmoodi kui paljud teised. Isegi see ei veena teda kui uurisin English foorumist et kas keegi teab mõnda wingeriteta tippsatsi ja mitte keegi ei suutnud ühtegi nimetada. Küsiti vaid et miks ta arvab et winger halb on. Järelikult neid polegi ja ma kammisin läbi mullu CL grupist edasi saanud. Leidsin ühe kuid too oli kogu rivistuse maha müünud ja kukub noortega nüüd vist liigast välja. Aga enne olid tol ka wingerid. 

Ometi koondises ta ju kasutab wingereid ning edukalt. Praegu ju on Eesti üks enim väravaid löönud koondisi isegi kuigi mingi hetk süüdistas ta just wingereid klubi ründe kadumises. Oleks aeg vast uuesti proovida- ju too juhtus olema lihtsalt halb hooaeg. Vaadaku kasvõi kuidas Kosmosel ja Tartul need hooajad kõiguvad 4.-8. kohani ning pole rivistuses teab mis suuri muutusi tehtud. Asi siis korra 7.-8. pealt 9. olla.

ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sábado janeiro 6 - 01:25

Peegel tassib ju kehvasi ründajaid kenasti kaasas...36 sisse lastud värava asemel võiks ka ilusti 30 olla ja mõned punktid rohkem :D Khakpoorile ka power andmata mis on päris tähtis siin mängus kuigi ei tundu...vaata kasvõi mardinlit :D hakkas 6 scoringu pealt lammutama juba poweri ja speedi arvelt

Muidu euros ei mäleta õigesti palju kust punkte saab :D EL grupi eest saab lisa?

CL sai 4 punkti vist alagrupi eest , siis mingi 2 veerandfinaali eest? ja noh 1p võit ja 0.5p viik

kasulik oleks Q1 alustada nõrkade vastu ja siis edasi liikuda

ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa