Liga de Estónia Época 51 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Hooaeg 14 (49)


ee Balthazor >> quarta fevereiro 4 - 04:36
See pole ju sõraline ning vargusega pole ka veel vahele jäänud. Kahju et Gizaw sulle liiga nõrk on, tal on hetkel pakkumine botilt kus võib jääda pingile.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> quarta fevereiro 4 - 08:00
Nüüd pean ootama et keegi Vigrile pakkumise teeks kuna sa oled ju mu referral. Aga teda ei taha keegi teine vist juba nime pärast.
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> quarta fevereiro 4 - 09:05
Baltal lihtsalt liiga palju tugevam koosseis,ma ei hakka oma paari allesjäänud ätti platsile surema saatmagi,mul Orrick hull värava pommitaja,ehk joppab :)
ee anarch37
Utilizador
Inscrito2013-05-26
ee onuelver >> quarta fevereiro 4 - 11:05
@anarch
Võrdle teda Reinhardiga, vahe ju hoopis suurem. Ning ta võitis teda korra ja tegi vist isegi 2 viiki kui õieti meeles. Siin on kõik võimalik, isegi see et ma võitsin mullu Kure ära, ta oli veel liider nii et minult ainus kaotus tükk aega.
Vigrile ka pakkumine tehtud, üks lätlane tahab ka ning 50:50 protsendid. Toosama kes Hans Pildi ära ostis(oli üleelmisel hooajal mul laenul). Loodame mõlemad et ta mind valib ikka, seal ei pruugi ta põhisse saada. Muidu saab ka temast lihtsalt virts.
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back