Liga de Estónia Época 56 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Hooaeg 15 (56)


ee Balthazor >> terça fevereiro 24 - 19:08
Igatahes need manöövrid koosseisuga õnnestusid.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> quarta fevereiro 25 - 18:02, Editado quarta fevereiro 25 - 18:02
Mis liiga see küll on, kus selline värku http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-687483 suudab hoida puuri 150 minutit jutti puhta? Siis õnneks lasi 10 minutiga 2 tükki ära lüüa, et häbi veel suurem poleks. Peab vist mõnes mängus Kaasikut katsetama, kes kunagi peaks Meistrikas nullimänge tegema hakkama :D Kui nii edasi jätkub, saab mõni tänavune tõmmegi siin oma 50 boonus-xp pakette koguda. Rotatsiooniruumi on mul kõvasti.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> quinta fevereiro 26 - 05:11
Mul mehed ei suuda lihtsalt realiseerida oli ka sunnitud mängima 433, mis oleks võinud soosida väravalöömist aga ei, nagu ka mängud on näidanud see pole kõige mõistlikum taktika sinuvastu, aga mis teha kui pooliud olid korraga endael istumise täis teeninud. Kuid jah ees nagu firepowerit oli oleks oodanud paremat resultaati, ei saada kuidagi raami neid palle üldse :S.
ee Andy
Amador
Inscrito2013-07-25
ee Balthazor >> quinta fevereiro 26 - 13:21
Mul pole ka 3 ründajaga taktikad töötanud, samuti ei sobi mulle 3-5-2. Meistrikas olin püstihädas isegi oma rombiga, oli garanteeritud 0:1 või 0:2, kusjuures ei suutnud isegi momente luua. Vaid ultrakaitsvate taktikatega tekkisid momendid, väravad ja isegi punktid.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sábado fevereiro 28 - 18:24
Kui sa ülesse liigud siis järgmine hooaeg sul hea minuga madistada , müün 6 põhivenda kindlasti maha ja võtan noored peale , arvatavasti langen välja :D
ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> segunda março 2 - 20:24
Kui siis õnnestukski 9. koht võtta, siis lähen playoffis niikuinii kokku GoGoGo-ga ja kaotan seal neile :D nad mul siiani jäänud alistamatuks. Vaatasin, et Kosmostki olen võitnud, tunamullu karikas, Augurit just viimati karikas, seega on siit ülevaltpoolt just korealane võitmata veel.
Aga fakt on see, et mu meeskond on praegu nõrgem kui mullu, seda näitavad ka skaudi analüüsid, kus pole veel 6,0 aluskeskmist ületanud, mullu sain üle selle enamuse mänge. Kui üritaks kõik vanurid platsile laduda, tuleks isegi kaks kuldtähte ära, aga olen otsustanud, et vähemalt üks mittekuldne peab algrivistuses olema, et just noori arendada. Ilmselt oleks praegu mul üleval veel vähem punkte kui Kickerzil. Ning teised ju Meistrikas arenevad ka kõik edasi. Seega oleks järgmisel hooajal mu vahe esikaheksaga suurem kui mullu oli, mil arvasin end olevat võimeline konkurentsi pakkuma, reaalselt suutsin seda aga üsna lühikest aega kahel korral.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> segunda março 2 - 21:49
Mis juhtunud on, et viimaselt tappa saad?
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> terça março 3 - 03:46
Ma ei saa aru miks sa oma varu keeperit mängitad :D tast ei saa asja nagunii , lootusetu juhtum
ee Taavi
Administrador da Comunidade
Inscrito2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> terça março 3 - 17:50
Mõtled Nõmmikut? No hooaja lõpul läheb turule niikuinii, las saab siin maksimumi kätte trenni. Jätkub talle, kreeklasele ning vahel Kaasikulegi pisut. Kui Oulomis oleks kõik need mängud olnud väravas, oleks mu edu järgmise ees juba ehk 15 punkti ning järgmise hooaja saaks üleval tappa jälle. Aga praegu on mul selgelt liiga vara üles ronida. Ning siin liigas on paar meeskonda tugevama koosseisuga kui minu oma, kuid nad ei ole seda purakat veel kätte saanud, nagu oli tunamullu Kickerziga, kellest ootasin siis põhikonkurenti, kuid kes veetiski terve hooaja teises pooles. Parem anda rohkemat trenni praegu ka järelkasvule. Sellega peaks olema vastatud mõlemale küsimusele.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> terça março 3 - 19:07
No nii sitt meeskond sul ka pole, kui siin mõni mäng lammutad varumeestegagi. Kujutad liiga palju ette endale, nagu vahel mulle ütled :D
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee urmas >> terça março 3 - 20:50
Tore lugu...mõlemad väravavahid rivist väljas.
ee urmas
Amador
Inscrito2013-04-06
ee Balthazor >> terça março 3 - 21:59
Liiga 1 ja liiga 2 vahe on suurem kui sa ette kujutad, pea nagu 2. ja 3.2 liiga vahe.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> sexta março 6 - 20:22
Nüüd on Jebaatil raske hakanud. Arvestades selgelt nõrgimat koosseisu on ta esimese poole täiesti konkurentsis püsimisega end isegi ületanud. 20 punkti ei saa järgmisele 3.2 võitjale küll kerge sihtmärk olema. Küll aga pole mõni pealtnäha üsna tugev koosseis mängu korralikult käima saanud.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> sexta março 6 - 20:44
@Baltha
Mis sa ajad seda teises liigas passimise juttu. Vaata mis sats mul on, kuid enam-vähem saan seal ML'is hakkama. Tõuse pigem enesekindlalt kõrgemasse liigasse ja ole seal. Sealt saad juba publiku pealt kõvasti lisa, mis juba on piisav põhjus, et sinna ronida. Lisaks sellele on jube hea tunne kui varastad mõnelt suuremalt punkte.
ee Kaarel
Utilizador
Inscrito2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> sábado março 7 - 05:36
Mullu oli mul poole hooaja järel igaühelt punkt käes vähemalt, kuid olin ikka pika puuga viimane ning mu praegune rivistus pole järgmisel hooajalgi veel päris mullusel tasemel, teised on aga valdavalt tugevnenud. Ning viimase 3 hooaja peale on ka Kosmos ja Augur korra alistatud, seda karikas. Hetkel on mul veel 1 klubi siin, kelle vastu lõpuks võit püüda ära võtta. Niimoodi 5-6 hooaega üles-alla tilbendada pole ka soovi. Momendil kogun raha, et veel mõni noor juurde soetada, ehitada ei saa ma midagi enne kui TC9 valmis(40 päeva veel). Eelmise hooaja eel ma tõesti uskusin naiivselt, et olen võimeline konkurentsis olema, iga liin eraldi oli mul vähemalt ühest meeskonnast kõvem, kuid ei vunkanud tervikuna.Praegu oleks mul kõik peale kaitse Meistrika nõrgimad, vb rünne ehk on kellestki ka üle veidi. Vahepeal oligi tunne, et saadan meeskonna pikalt ja alustan neljandast mingi mudaklubiga täitsa nullist(siis kui nime vahetama hakkasin). Minu oskused on järelikult niipalju kehvemad, et ei oska oma meestest niipaljut välja pigistada. Praegu saan lubada luksust mängitada põhis keda tahan ning treenida paremini noori, keda ei tohi Meistrikas pingile istumagi panna, et ühe vigastuse korral meeskond koheselt kokku ei variseks.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn