Liga de Estónia Época 56 [2]

Fórum: Fórum da Liga rss-feed

Discuta sobre a sua Liga, quem são os favoritos para ganhar a Liga esta época, quais serão os promovidos, os despromovidos o que está a fazer na Taça.

Voltar a página principal do Fórum

Hooaeg 20 (96)


ee onuelver >> segunda dezembro 7 - 22:41
Ossaraisk mul tervelt 4 sõpakat Meistrika klubide vastu! Ju aeti segi et kuhupoole ma liigun :D
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> terça dezembro 8 - 21:21
Ning mul on ikkagi olemas klubi, keda ma pole veel võitnud :D aga see viga tuleb ruttu parandada.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> quinta dezembro 10 - 18:01
Teil lõhnab siin üsna kahe boti järele...kui aga niigi passiivne GoGoGo kolmandasse maandub, siis tõenäoliselt pole teda kuigi kauaks.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> quinta dezembro 10 - 20:16
Sõpaka võisid võita aga see ei too sulle kadunud karikaid tagasi ja üks neist on igavesti minu :D
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> quinta dezembro 10 - 20:31
Anise koha pealt sa vist enam sõna võtta ei soovi, kui mingi kolmanda liiga klubi talle kahest löögist ühe sisse saab :) koondistes ikka kõvemad pommitajad kui keegi Teodor Micek.
Ma olen ju ammu öelnud, et mina olen Eesti liiga hall kardinal. Tollal mikihiires oli minu ülesanne sinu finaalikohta turvata, et sa kellegi väga kõvaga ei kohtuks ning need ohud ise elimineerida :) Nagu koondisegagi: sinna saadakse ikka eriliste teenete eest, näiteks Kasak oli kindel esinumber, kuni ta lubas mul tema vastu rahulikult skoorida. Nüüd on tõrksaks muutunud ja eelistan teisi valikuid. Torres võitis tänavu nii kindlalt tänu õigesse kohta tehtud annetusele :D muidu ta on liiga suht napilt võitnud ning 19. hooajal, kui oli väga kade, jäigi kullast ilma.
ee Balthazor
Utilizador
Inscrito2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sexta dezembro 11 - 04:04
Ning kuhu sa järgmise "mikihiire" finaalist siis jäid?
ee onuelver
Utilizador
Inscrito2014-09-02
ee Puka City Strikes Back